Skocz do zawartości

Zdjęcie

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, nowe technologie

Napisany 04 styczeń 2014 - 19:50

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych 150KM by się przydało zależy jeszcze w jakie warunki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Dzisiaj, 22:05
  •  

#22 Share Pawel412

Pawel412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 13:50

Przymierzam się do zakupu u tego producenta czy ktoś używa tej beczki. Czy warto jak się sprawuje itd ?

#23 Share Rafaello86

Rafaello86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 11:17

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych mam już taka 16000 dyszel na resorze mieszadło os skrętna koła 710/26.5 wylew szerokokątny pompa 13.500 oświetlenie robocze z tyłu odzysk oleju tłumik no wszystko ma za 105tys brutto...a pichon albo joskin 60tys więcej zunhammer 195tys netto...widzicie różnice?!
a i wlew z każdej strony zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia albo udzielić rad zapraszam rafal-cupal@wp.pl 511116431 postaram się wrzucić zdjęcia

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Pawel412

Pawel412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 11:52

jak długo juz ją masz ? Jakieś zastrzeżenia ?

#25 Share Rafaello86

Rafaello86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 styczeń 2015 - 12:40

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych nie wszystko dobrze mam ja od października duża zaleta są duże 32.5 koła i 710szerokie kumpel podczepił NH 130KM i fajnie się buja ... ja mam case 95ale za lekki :-D zdecydowanie mój jeleń 7600 jest do tego!!! więcej info zapraszam 511116431

#26 Share roter

roter

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 02:14

Pichon może ma ciekawą cene ale gdy jest słabo wyposażony. Wg mnie lepszy stosunek wyposażenie/cena/jakość ma Pomot. Z fascynacji zachodnimi markami już dawno się wyleczyłem (to co robili 20 lat temu a dziś często ma mało wspólnego, już nie ta trwałość w wielu markach).

#27 Share Rafaello86

Rafaello86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 23 styczeń 2015 - 18:24

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych zgadza się przy dzisiejszych cenach naszym niestety albo stety cena to jedyny albo jeden z głównych wskazań którymi się kierujemy...taka polska jakie zarobki takie zakupy....

#28 Share Yogurt

Yogurt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 listopad 2015 - 19:50

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, ze chyba tylko ja jestem w stanie cos o tych "maszynach" powiedziec. Posiadam ten wóz od 2013 roku, do tej pory wywiózł ponad 30tys metrów sześciennych na odległość ok 10km (czyli tyle ile większość tych wozów wywiezie przez 10 lat. I co mogę powiedzieć?... Jesli macie zamiar to kupic to zastanówcie sie czy warto. Bo jesli ma to wozić dużo i daleko to lepiej jednak dołożyć.. U mnie musiałem wymienić: 4opony (wyszly z nich druty) z nowych juz uchodzi powietrze. Dwukrotnie pękł mi dyszel. Musiałem wymienić juz trzy resory. I kilka innych ale podołek. Posiadam wóz o pojemności 18m3 i targam go fastrackiem 3220. Stwierdzono, ze za szybko jeżdżę (co mi się wydaje śmieszną wymówką) bo opony i zawieszenie sa przystosowane do 13 ton ma os przy 40km/h. A przy pełnym zalewie jest na dyszlu (zaledwie) 1200kg aż 12500 na przedniej osi i troche ponad 11000 na tylnej takze wyważenie tego to porażka. Kola 700/50.22,5 to zupełne nieporozumienie. 220 starych koni rozerwało dyszel. Zalecają 180. To nawet nie wymaga komentarza. Podsumowując, gdybym miał to kupic drugi raz to wolalbym kopniak w krocze. Ale przynajmniej pracownicy (a przynajmniej jeden) OK.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 11 listopad 2015 - 19:20

Czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, ze chyba tylko ja jestem w stanie cos o tych "maszynach" powiedziec. Posiadam ten wóz od 2013 roku, do tej pory wywiózł ponad 30tys metrów sześciennych na odległość ok 10km (czyli tyle ile większość tych wozów wywiezie przez 10 lat. I co mogę powiedzieć?... Jesli macie zamiar to kupic to zastanówcie sie czy warto. Bo jesli ma to wozić dużo i daleko to lepiej jednak dołożyć.. U mnie musiałem wymienić: 4opony (wyszly z nich druty) z nowych juz uchodzi powietrze. Dwukrotnie pękł mi dyszel. Musiałem wymienić juz trzy resory. I kilka innych ale podołek. Posiadam wóz o pojemności 18m3 i targam go fastrackiem 3220. Stwierdzono, ze za szybko jeżdżę (co mi się wydaje śmieszną wymówką) bo opony i zawieszenie sa przystosowane do 13 ton ma os przy 40km/h. A przy pełnym zalewie jest na dyszlu (zaledwie) 1200kg aż 12500 na przedniej osi i troche ponad 11000 na tylnej takze wyważenie tego to porażka. Kola 700/50.22,5 to zupełne nieporozumienie. 220 starych koni rozerwało dyszel. Zalecają 180. To nawet nie wymaga komentarza. Podsumowując, gdybym miał to kupic drugi raz to wolalbym kopniak w krocze. Ale przynajmniej pracownicy (a przynajmniej jeden) OK.

Trzeba było wziąć lepsze opony a nie teraz narzekanie że druty wyszły, a co ma marco polo do tego że powietrze uchodzi. Jak można wziąć kola 700/50.22,5 do beczki 18m3 a potem narzekać

#30 Share MKrajes

MKrajes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 12 listopad 2015 - 01:17

Oglądałem tą beczkę u jednego ze znajomych rolników. Kupił beczkę Marco-Polo 16 000L. Zadecydowała cena ale była niższa od od Joskina o ok 30 tys który nie jest jakaś wysoką półką natomiast zunhammer wycenił mu swoja beczkę na ok 145 tys. Zamówienie na Joskina było już gotowe i czekało na realizację ale przedstawiciel Marco-polo zrobił swoją robotę i przekonał go do ich produktu wykręcajac się od udostępnienia wozu na testy tłumacząc się tym że robią je na indywidualne zamówienia i wszystko idzie od razu do klientów. Po pierwszym wożeniu rolnik stwierdził że to totalna porażka wóź niewyważony strasznie nim buja w transporcie dodatkowo dużo drobnych awarii i straszne zużycie opon po wywiezieniu ok 1tys m3. Po pół roku sprzedaję beczkę i  na odbiór czeka już zunhammer 20 000L

#31 Share Yogurt

Yogurt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 13 listopad 2015 - 15:17

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Kolego "Duzy1" bzdury opowiadasz i tyle. Annaburger od lat stosuje tym podobne rozmiary kół w swoich wozach, mają one homologację na 40km/h i jakoś nie spotkałem nikogo, kto by narzekał na pękające opony. Pisałem prędzej o wywarzeniu samej beczki, przeczytaj sobie jeszcze raz...

#32 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 13 listopad 2015 - 20:54

To takę same opony na Annaburger będą chodzić a na marco polo będą pękać ciekawe rzeczy piszesz

#33 Share wincenty5

wincenty5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 14 listopad 2015 - 16:09

A co w tym dziwnego?Wystarczy że będzie minimalna niedokładność na styku rama -osie i opony będzie darło.

#34 Share Yogurt

Yogurt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 07:35

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych No i tu "Wincenty5" ma pełną racje. Jak może być wszystko ok, skoro maszyna nawet nie trzyma śladu? A nawiasem mówiąc. Kolego "duzy1" skoro tak się upierasz, że opowiadam głupoty, to ja Ci z chęcią oddam tą beczkę za na prawdę rozsądne pieniądze. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 20:23

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Nie potrzebna mi druga a 18m3 to trochę przymało jak dla nie i do tego te koła od roweru

Edytowany przez Duzy1, 20 listopad 2015 - 20:01.