Skocz do zawartości

Zdjęcie

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych

34 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jabimc

jabimc

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 29 luty 2012 - 16:27

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Co myślicie o wozach tego producenta, czy ktoś użytkuje taki wóz? jakie są opinie użytkowników? jest szeroka gama wyposarzenia dodatkowego oraz ceny są bardzo przystępny. Zastanawiam się na wozem 8 tyś l.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Dzisiaj, 23:41
  •  

#2 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 29 luty 2012 - 18:17

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych W ub. roku odwiedziłem ta firmę, byłem bardzo zainteresowany ich wozem. Sprzęt wygląda na solidny, konstrukcja ramy zbliżona do pomota, osprzęt włoski, cena na pierwszy rzut oka wydaję sie być konkurencyjna. Po szczegółowszej wycenie i zamówieniu takiego samego wyposażenia jak ma konkurencja ta cena juz taka nie jest. Ostatecznie zakupiłem beczke Pichona bo okazało sie, że była w tej samej cenie (7000l).

#3 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 09:17

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych sam jestem ciekaw czy ktoś z agrofoto posiada taką beczke? ceny i wypas interesujące
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 12:13

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Ja też byłem w tej firmie widziałem jak są robione. Cóż mogę powiedzieć ja byłem tam już dość dawno wtedy mieli bardzo ubogie wyposażenie do wyboru stąd niska cena. Wykonanie poprawne. Grubość blachy 5 mm a dennic 6 mm. Tak jak kolega mówi wygląd podobny do pomota.
Mnie tylko jedna rzecz zastanawia. Pichon o pojemności 8100 litrów waży 3,7 tony natomiast ta beczka o tej samej pojemności połowę mnie!! i gdzie ta masa się podziała ??

#5 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 14:18

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Jeszcze jedna sprawa nie patrzcie na zdjęcia bo tak naprawdę ich wozy tak nie wyglądają jak na zdjęciu w linku powyżej. wszystkie normalne ocynkowane z zielonymi lub czerwonymi błotnikami i ramą.

#6 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 12:13

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Rozmawiałem z ich przedstawicielem. Mówił mi, że mogą taki na zamówienie zrobić, cena oczywiście będzie inna niz podana w aukcji. W biurze mają zdjęcia wozów wykonanych na zamówienie. Prowadzili rozmowy z firmą Briri (chyba), mieli być ich podwykonawcą.

#7 Share sium

sium

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 19:01

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych .

Edytowany przez sium, 01 lipiec 2013 - 07:31.

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 luty 2013 - 20:27

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Ja chcę kupić taką beczkę może ktoś użytkuje taką beczkę???

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 maj 2013 - 18:50

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Już mam tę beczkę 16m3

#10 Share RoLLand

RoLLand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 12 maj 2013 - 19:20

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych I co zadowlony jesteś???? Było już pierwsze wożenie gnojówki? Jak wyszło z ceną i jakie wyposazenie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2013 - 15:02

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Na razie tak już wywiozłem z 8 razy

Załączone miniaturki

#12 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, nowe technologie

Napisany 13 maj 2013 - 20:53

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Jaka cena beczki i jaki rozmiar kół

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 maj 2013 - 19:05

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Niecałe 90,tys 700/50/22,5

#14 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 20 maj 2013 - 17:25

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Kolego skąd dokładnie jesteś bo też przymierzam się do zakupu beczki i chciałbym zobaczyć jak ona wygląda.

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 maj 2013 - 07:00

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Okolice Kolna na Podlasiu, zapraszam

#16 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 maj 2013 - 21:50

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Troche mnie to zastanawia rozważanie miedzy tym prodcentem niezbyt znanym i nie wiadomo jak z jakością a Pichon jednak zachodnai marka z doświdczeniem i cena czasami nawet nie jest większa? To tak jak Kupić Unie Grudziądz Tur za 21 tyś zł zamiast Kvernelanda AB 100 za 24 tyś. A w sąsiedztwie mam paru takich debili
Mój Wladimirec podbija świat

#17 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 09:15

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Mamy w gosp . Kvernelandy ab 100 - to żadne cudo , strasznie ciężko utrzymać zamierzoną głębokość orki szczególnie w średniej orce, bardzo wrażliwy na nierówności terenu więc nie wyzywaj od debili jak nie masz takich sprzętów
Ursus & JD Rulezzzz

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2013 - 06:41

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Za pichona trzeba dać 140 tyś z tym wyposażeniem, wiec parę groszy :)

#19 Share Rafaello86

Rafaello86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 18:39

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Witam koluniu mam pytanie ta twoja beczka marcopolo 16.000L z jakim ciągnikiem lata?jeśli możesz dać znaka napisz na rafal-cupal@wp.pl lub napisz mi na maila swój numer to zadzwonie i chciałbym pogadać pozdro Rafał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Rafaello86

Rafaello86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 styczeń 2014 - 19:02

Producent F.H.U Marco-Polo Opinie o wozach asenizacyjnych Jak myślicie jaka moc jest potrzebna do beczki 16.000L ?