Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 5100 problem ze sprzęgłem..

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 20:24

John Deere 5100 problem ze sprzęgłem.. dobre,,, nie poprawiło humoru sam mam też smoka zetora 11441 więc wiesz wiem ile pali hihi niedużo w stosunku do tego ile zrobi, no tyle dobrze że mądrze odpowiadasz, szkoda tylko że skrzynkę na wiadomości masz zapchaną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 5100 problem ze sprzęgłem.. Dzisiaj, 23:15
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 20:33

John Deere 5100 problem ze sprzęgłem.. Już luźniej w skrzynce...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share gumaa87

gumaa87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Pożarnictwo, Sport pożarniczy, Handball, Siatkówka, Hazard-czyt. Poker, Film, Książki-tematyka II wojna światowa, Informatyka

Napisany 02 kwiecień 2012 - 20:36

John Deere 5100 problem ze sprzęgłem..

Panie gajor24 proponuję najpierw kupić ,troszkę popracować i dopiero chwalić JD 5r. Ja mam JD 5m od dwóch lat i żadnej kalibracji nie wykonywałem ,wszystko działa jak należy. W temacie o JD 5m aż tak wiele tych strasznych awarii nie zostało wymienionych a największą była wymiana uszczelniacza w przednim moście ,więc tragedii nie ma. Za to jeśli już tak rozmawiamy o awariach to serwisanci JD jak wykonywali u mnie przegląd po 500mth opowiadali jak wcześniej mieli dwie awarie w JD 5r w jednej popsuł się przedni most a w drugiej tylni ,a to już nie banalna awaria. To ,że w temacie o Jd 5r nikt nie pisze o awariach to nie znaczy ,że ich nie ma. Żeby nie było ,uważam JD 5r za bardzo udany traktor ,ale troszkę przereklamowany ,awarie zdarzają się to nieuniknione.

Panowie gajor24 i hubertuss ,czy czynność skalibrowania ustawień podnośnika i sprzęgła uważacie za awarie? ,bo z waszych wypowiedzi wynika ,że tak. U mnie na przykład hamulec ręczny słabo trzymał ,wystarczyło podkręcić linkę ,czy to była dla was awaria? i traktor zasługuje na nazwanie go szmelcem panie hubertuss. Powodzenia z takim myśleniem.

A czy umiesz jeden z drugim czytać?? Czy kolega @gajor napisał coś złego na temat "emki"?? Napisał tylko że dobrze że kupił "erke" więć o chuuu wam chodzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share bracinio

bracinio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 12 październik 2013 - 22:50

John Deere 5100 problem ze sprzęgłem.. Panowie ja posiadam JD5080R i jest to najgorszy traktor jaki posiadam biorąc pod uwage spalanie i awarie, żałuje ze nie kupiłem czegoś z serii G bo kilku znajomych ma i są o wiele oszczedniejsze w paliwie i żwawsze , Pierwszy problem odpalanie zimą 25 mtg przy -20 traktor nawet nie myślał odpalić wymienili mi akumulator ale za wiele to nie pomogło , przy 70mtg walnął przedni most ,o szarpaniu nie wspomne jest to straszne miałem robioną na gwarancji kilkakrotnie kalibracje skrzyni i problem pozostał, po gwarancji dopiero jak prywatnie przyjechał serwisant powiedział ze trzeba wymienić jakąś część która kosztuje 3000zł załamka totalna dodatkowo to straszny muuuuuł a pali za dwóch, kolega ma zetora proxime i mnie objeżdża jak chce. Miał ktoś może jakiś sposób z tym szarpaniem przy ruszaniu kiedy kalibracja nie pomagała ?