Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 październik 2007 - 20:57

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe U mnie rozrzutnik jest praktycznie tylko do gnoju.. wiosna i jesienią pochodzi, potem się go umyje zakonserwuje i cały czas stoi... dla tego wole jedno osiowy, łatwiejszy w manewrowaniu, dociąża tył ciągnika co bardzo dużo daje, a jak można go przewrócić to sobie jakoś tego nie wyobrażam :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozrzutniki jedno i dwu osiowe Dzisiaj, 20:51
  •  

#22 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 28 październik 2007 - 21:11

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe u mnie to do gnoju słoma drzewo czasami kartofle no i wapno to rozrzutnikiem i czasami do zboża ale to żadko bo mam go naszykowanego na plan awaryjny :D :)
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

#23 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 28 październik 2007 - 21:16

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe U mnie też do gnoju ale jak platforma i przyczepa zajęte to trzeba na rozrzutnik ładować słome ;p
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#24 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 październik 2007 - 21:32

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe u mnie to jest stale zajęty bo przywożę niem słomę do słania. Często wywoże gnój na pryzmę lub pole. Do wożenia słomy i siana siatkę zdejmuje. Do gnoju zakładam gdyż nie raz zdarzyło se że jakieś przedmioty w nio uderzyły jak było mało już gnoju. Bez siatki to w najlepszym wypadku mogło by się skończyć na wybitej szybie, a w najgorszym ..... . Poza tym dziki siatce więcej można załadować gnoju.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#25 Share Łukash

Łukash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 29 październik 2007 - 18:56

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe u nas w u1224 stracilismy szybe tylna a co ciekawe siatke mielismy.

#26 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 29 październik 2007 - 18:59

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe na nigdy nic nie wybiło ani nie strzelało w siatke

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:09

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe ja tam jestem za jednoosiowym albo tandemem, gdyż lepiej dociąza ciągnik, łatwiej jest manewrować.a wywrócić np na pryzmie z kukurydzą to zaden problem jest czy taki czy taki wystarzcy za blisko brzega podjechac....a i na pryzme dużo lepiej sie wjeżdza jednoosiowym lub tandemem. :D
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#28 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:12

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe kurde nie wiem jak wyglada tandem ;/ styłu ma 2osie?

#29 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:14

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe tak :D
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#30 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:14

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe

na nigdy nic nie wybiło ani nie strzelało w siatke

Mi tez się nigdy tylna szyba nie wybiła bo nie mam oryginalnej siatki tylko samoróbkę i jest wyższa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:18

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe Tandemem tak łatwo sie nie wierzdża na pryzme jak my robiliśmy kiszonke to C-360 tak ładwo sie nie wbijał chyba że to kierowca nie u mnie wieżdżać