Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawienia rozsiewacza

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share evento82

evento82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 28 luty 2012 - 11:29

Ustawienia rozsiewacza Hej kupiłem rozsiewacz lejek ale w instrukcji obsługi regulacja ilości wysiewu jest opisana dość nie dokładnie, może ktoś podpowie jak go ustawić. To jest rozsiewacz z dwoma zasuwkami soleckiej fabryki maszyn. Może ktoś coś podpowie . Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ustawienia rozsiewacza Dzisiaj, 16:44
  •  

#2 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 28 luty 2012 - 12:28

Ustawienia rozsiewacza Nie ma na to jednej recepty co inny nawóz to inaczej trzeba ustawić metoda to próba krecona albo eksperymenty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share evento82

evento82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 28 luty 2012 - 12:58

Ustawienia rozsiewacza Zgadza się. Ale chciałem chociaż tak mniej więcej się dowiedzieć. Może ktoś ma podobny rozsiewacz i już wie jak ustawić? A jak zrobic próbę krenconą w rozsiewaczu? w siewniku oczywiście wiem ale z rozsiewaczem nie mam praktyki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 28 luty 2012 - 14:03

Ustawienia rozsiewacza Wsyp sto kilo nawozu pojedz na jakiś kawałek 20-50 arów, i patrz jak ci schodzi a później to już na czuja. Ja też kupiłem w tym roku rozsiewacz bez żadnych tabel i się nie przejmuję kilka razy wysiejesz za dużo czy za mało a później już będziesz umaił. Bo nikt ci tu nie pomoże za dużo zmiennych szerokość siewu, szybkość, wielkość dziury, rodzaj nawozu

Dodaj odpowiedź