szczurek05w

Siewnik Poznaniak 2,5-2,7m

Polecane posty

robert812    101

Mam nowy 2,7 z zeszłego roku i jak dotąd jedyne co mi się nie podoba to że tabela nie współgra ze skalą regulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Ja mam go od nowości i spisuje się świetnie, równo wysiewa i skala się zgadza ze stanem rzeczywistym wysianego materiału. Ale ma jedną wade jak jest dużo zanieczyszczeń na polu np: korzenie po warzywach to lubi się zapchać, jakbym miał kupować to wybrałbym bym siewnik z redlicami talerzowymi a nie szopkowymi tak jak ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer94    0

mój ojciec też kupił nowego w 82 i chodzi bez zarzutu;) ale tak na serio to ile no kosztuje. Ja za 20 tys. mam konskilde ale nie wiem jaki model ale na hydraulicznej skrzni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Mi jak zapychało to skróciłem pierwszy rząd redlic i teraz jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

no racja lubi się zapchać a co do tabeli to trochę się zgadza ale i tak zawsze więcej sieje niż jest tam pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

a ile kosztuje nowy taki 2,7m bo mam z 82 roku i tak to dobrze wysiewa lecz często zapychaja się redlice na dole, może przez to, że są już wydarte czy jak wymienię redlice to pomoże mu coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

mam pytanie czy te kółko wysiewające zboże to powinno kręcić się z jednakowa prędkością czy musi mieć minimalne przerwy w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beczka57    86

Oczywiście jeśli wymienisz te noski na dole redlic to dużo da. Ja w tamtym sezonie kupiłem poznaniaka z 82r. wtedy jeszcze się nie połapałem w tym, i strasznie się zapychał. Na wiosne kupiłem z 76r. po remoncie i właśnie miał nowe redlice, i gdy siałem na dzierżawie po ugorze to myślałem że będzie się źle siało, a naprawde byłem mile zaskoczony że ani razu się nie zapchał.

Więc jeśli masz już noski wytarte to może się zapychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Cena Poznaniaka 2,7:

Wersja L 15 000 netto

Wersja XL 19 250 netto elektryczne ścieżki i znaczniki hydraulicze do pionu

Wersja XXL 23 050 netto XL plus komputer

 

Wersja talerzowa odpowiednio: 19 450, 23 550, 27 500.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milan27    0

witam . Mam pytanie jak zdemontować zaprawiarkę z siewnika Poznaniak ? robił to ktoś ? jakieś podpowiedzi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj