Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JX95

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marcus93

marcus93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 09:43

Case JX95 dzięki kolego @Czazal. teraz się wyjaśniło dlaczego na stronie tej tureckiej fabryki była podana norma emisji spalin T2, i moc zarazem każdego jx była większa, i dlatego jak oglądałem jx95 na placu to wszędzie pisało "made in Italy" a tylko na kabinie "made in Turkey". dzięki wielkie, PZDR ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JX95 Dzisiaj, 05:59
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 marzec 2012 - 10:11

Case JX95 Nie ma za co dziękować po prostu napisałem to co wiedziałem.
Pzdr ;)

#23 Share Soulshakin

Soulshakin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 15:22

Case JX95

Z tego co ja się orientowałem to jx składane w Turcji są przeznaczone na rynek Azjatycki dlatego że nie mają tam aż tak restrykcyjnych norm emisji spalin, natomiast jx składane we Włoszech przeznaczone są na rynek Europejski, przywożone są do nich kompletne kabiny z Turcji.

]
Gówno prawda, ja wiem że ludzie myślą że jak już włochy to mają 10 razy porządniejszy ciągnik czy co, proszę o źródło a nie bezpodstawne gadanie.

We włoszek produkowane są małe ciągniki ale z seri Quantum tutaj zestawienie z dokumentu o produkcji CNH
Dodany obrazek

Edytowany przez Soulshakin, 10 marzec 2012 - 15:24.

#24 Share marcus93

marcus93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 19:21

Case JX95 kolego skąd masz te dane? pewnie znowu z jakiejś strony z 2006 roku, podobnie jak te co mi podałeś. poza tym jak wyjaśnisz fakt że na stronie fabryki w Turcji jest podane że posiadają normę emisji spalin Tier2? u nas pewnie nawet byś go nie zarejestrował, bo obowiązuje Tier3, a teraz wchodzi Tier4 chyba nawet, więc jak mogą tamte do Europy sprowadzać? a co do filmiku to ciągniki na nim miały takie prowizoryczne kabiny, tylko rama i zadaszenie a w środku blacha, tak to można w Azji jeździć i i tam gdzie cieplej właśnie. a w ogóle od kiedy jx95 ma 98KM? bo tak pisało na tej stronie.

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 marzec 2012 - 06:49

Case JX95 @Soulshakin
Widzę że bardzo się upierasz przy swoim chcesz to ci dzisiaj wstawię zdjęcie z homologacji tam jest napisane gdzie ciągnik jest składany.

Edytowany przez Czazal, 11 marzec 2012 - 06:50.

#26 Share Soulshakin

Soulshakin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 11:43

Case JX95

kolego skąd masz te dane? pewnie znowu z jakiejś strony z 2006 roku, podobnie jak te co mi podałeś. poza tym jak wyjaśnisz fakt że na stronie fabryki w Turcji jest podane że posiadają normę emisji spalin Tier2? u nas pewnie nawet byś go nie zarejestrował, bo obowiązuje Tier3, a teraz wchodzi Tier4 chyba nawet, więc jak mogą tamte do Europy sprowadzać? a co do filmiku to ciągniki na nim miały takie prowizoryczne kabiny, tylko rama i zadaszenie a w środku blacha, tak to można w Azji jeździć i i tam gdzie cieplej właśnie. a w ogóle od kiedy jx95 ma 98KM? bo tak pisało na tej stronie.

No własnie po przeczytaniu że niby tamte pierwsze dane były nieaktualne starałem się znaleść dane z 2010+ roku i własnie niby takie są.

@Czazal
Sry ale w sumie większość informacji na necie były o tym że w Turcji a o tym że we Włoszech to już nie było, trochę dziwne że nie ma jakiś dokładniejszych informacji od CNH, ale to też pewnie każdy koncern nie roznosi się z takimi.

Dzisiaj sprawdziłem homologacje JX80 z roku 2009 i wyszło że jednak macie racje, ciągnik składany jest we Włoszech (jak 80 to i pewnie 95 też w tym samym miejscu).

Także chce was przeprosić za niepotrzebne zamieszanie :)

Edytowany przez Soulshakin, 11 marzec 2012 - 11:44.

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 marzec 2012 - 11:52

Case JX95 Nie masz za co przepraszać mieliśmy po prosu inne zdania a wiadomo każdy obstaje przy swoim. PZDR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share adam191919

adam191919

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 11:32

Case JX95 nie wiem jak teraz ale jakieś 3 lata temu mój wujek kupił jx90 i nie jest z niego zadowolon nażeka na brak mocy i duże spalanie inny znajomy muwi że te jx95 (on takiego ma) są jeszcze gorsze bo mają silniki case a jx90 ma iveco

#29 Share Soulshakin

Soulshakin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 12:27

Case JX95 Może zainwestuj w słownik ortograficzny lub przeglądarkę z sprawdzaniem pisowni bo takie posty są mało wiarygodne.

Druga sprawa nie ma silników Case, większość producentów traktorów bierze silniki z zewnętrznych firm, tak samo to robi casem i tjest to głownie iveco lub silniki Fiata co prawda ten sam koncern. Jednak w JX z tego co wiem to tylko Iveco.

Edytowany przez Soulshakin, 11 kwiecień 2012 - 07:12.

#30 Share marcus93

marcus93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 20:12

Case JX95 obecne silniki w jx to IVECO 4.5l, w dawnych seriach były 3,9l które podobno dużo paliły. Case to amerykańska firma, w Europie 'łape' na Case trzyma Fiat Group coś tam. (jest właścicielem) żeby tylko nikt nie myślał że Case to Fiat bo to nieprawda.

#31 Share Soulshakin

Soulshakin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 07:46

Case JX95 Nie w europie tylko 90% CNH global należy do Fiata :)

A tak to IVECO też należy do FIAT group.

Wiec może nie bezpośrednio ale to i tak jakby włoszczyzna.

Edytowany przez Soulshakin, 11 kwiecień 2012 - 07:12.

#32 Share CaseIHPOWER

CaseIHPOWER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 19:49

Case JX95

nie wiem jak teraz ale jakieś 3 lata temu mój wujek kupił jx90 i nie jest z niego zadowolon nażeka na brak mocy i duże spalanie inny znajomy muwi że te jx95 (on takiego ma) są jeszcze gorsze bo mają silniki case a jx90 ma iveco

Jak nie masz case jx95 to się lepiej nie udzielaj. ;[ Ja mam takiego i moim zdaniem ma lepsze odejście jak ursus 1224 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share tstanek

tstanek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 21:35

Case JX95 Ja mam JX80 i naprawdę polecam serię JX na mniejsze i średnie gospodarstwa gdyż za taką cenę lepszego cięgnika nie dostaniesz
JD to już inna półka cenowa więc z kąd wogle to porównanie?

Dodaj odpowiedź