Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Paker

Paker

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 październik 2007 - 14:52

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 Witajcie szlachcice rolnictwa Polskiego!!!! Mam problem ze swoim MF 3065. Mianowicie zapowietrza mu się sprzęgło gdy stoi dłuższy czas . A na wolnych obrotach bardzo słabo działa wspomaganie kierownicy, co może być przyczyną tego. Z góry pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie moim problemem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 Dzisiaj, 21:58
  •  

#2 Share MATIS

MATIS

Zaawansowany

• userphoto
  • Banned
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 28 październik 2007 - 16:12

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 winą moze byc cisnienie na pompie jak sie nioe myle to powinno byc 17

#3 Share Paker

Paker

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 październik 2007 - 18:14

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 Witam gdzie można zmierzyć to ciśnienie chodzi mi o miejsce jak sie nie myle to ferguson ma trzy pompy hydrauliczne i czy ma wpływ na to filtr powietrza na zapowietrzanie wymiana oleju i filtroleju z góry Dziękuję

#4 Share MATIS

MATIS

Zaawansowany

• userphoto
  • Banned
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:44

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 zawołaj mechanika a ferguson ma tyle pomp co filtrów od hydrauliki

#5 Share DOMIN

DOMIN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 02 październik 2008 - 21:37

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 witam panowie zauwazylem ze kapie mi olej z tej gumki od sprzegla czy da sie to naprawic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share paulo890625

paulo890625

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 21:39

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065

Witajcie szlachćce rolnictwa Polskiego!!!! Mam problem ze swojm mf 3065 mianowicie zapowietrza mu się sprzęgło gdy soi dłuższy czas . A na wolnych obrotach bardzo słabo działa wspomaganie kierownicy co może być przyczynął tego.Z góry pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie moim problemem

mialem ten sam klopot w 3065. powodem bylo zbyt niskie napiecie na elektrozaworach co spowodowało ich niedomkniecie i splywanie oleju. powodem moga byc równiez nie szczelnosci na przewodach olejowych, sprzeglo zawsze pierwsze sie zapowietrza ale po zapaleniu silnika wystarczy kilka razy nacisnac pedal i problem znika. Co do wspomagania to tez mi zaczeło ciezko krecic po dolaniu polskiego oleju do skrzyni(poszedłem na tanioche i sa efekty) jak olej sie nagrzeje lepiej sie kreci

#7 Share gasnica

gasnica

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 21:53

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 miałem taki sam problem zaraz jak kupiłem swojego MF3070. Po wymianie filtra i oleju w skrzyni wszystko teraz działa jak trzeba:)

#8 Share rutek22kret

rutek22kret

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 22:19

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065 pedał sprzęgła ma regulację , u mnie zanikło sprzęgło to wyjąłem zabezpieczenie i sworzen( w kabinie) i wykręciłem wodzi o kilka obrotów i jest wporządku nie wiem tylko na jak długo :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Amazing

Amazing

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 maj 2012 - 13:32