Zaloguj się, aby obserwować  
Paker

Zapowietrzanie sprzęgła MF 3065

Polecane posty

Paker    0

Witajcie szlachcice rolnictwa Polskiego!!!! Mam problem ze swoim MF 3065. Mianowicie zapowietrza mu się sprzęgło gdy stoi dłuższy czas . A na wolnych obrotach bardzo słabo działa wspomaganie kierownicy, co może być przyczyną tego. Z góry pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paker    0

Witam gdzie można zmierzyć to ciśnienie chodzi mi o miejsce jak sie nie myle to ferguson ma trzy pompy hydrauliczne i czy ma wpływ na to filtr powietrza na zapowietrzanie wymiana oleju i filtroleju z góry Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMIN    0

witam panowie zauwazylem ze kapie mi olej z tej gumki od sprzegla czy da sie to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo890625    0
Witajcie szlachćce rolnictwa Polskiego!!!! Mam problem ze swojm mf 3065 mianowicie zapowietrza mu się sprzęgło gdy soi dłuższy czas . A na wolnych obrotach bardzo słabo działa wspomaganie kierownicy co może być przyczynął tego.Z góry pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie moim problemem

mialem ten sam klopot w 3065. powodem bylo zbyt niskie napiecie na elektrozaworach co spowodowało ich niedomkniecie i splywanie oleju. powodem moga byc równiez nie szczelnosci na przewodach olejowych, sprzeglo zawsze pierwsze sie zapowietrza ale po zapaleniu silnika wystarczy kilka razy nacisnac pedal i problem znika. Co do wspomagania to tez mi zaczeło ciezko krecic po dolaniu polskiego oleju do skrzyni(poszedłem na tanioche i sa efekty) jak olej sie nagrzeje lepiej sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasnica    0

miałem taki sam problem zaraz jak kupiłem swojego MF3070. Po wymianie filtra i oleju w skrzyni wszystko teraz działa jak trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutek22kret    0

pedał sprzęgła ma regulację , u mnie zanikło sprzęgło to wyjąłem zabezpieczenie i sworzen( w kabinie) i wykręciłem wodzi o kilka obrotów i jest wporządku nie wiem tylko na jak długo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj