piter161

Fastrac 1135 silnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
JD 3040
piter161    3

W jaki sposób mogę dojść do tarczy sprzęgła w fastrac'u 1135. Czy muszę wyciągać silnik? I w jaki sposób jest to możliwe. Proszę o porade.

Pozdro czekam na odpowiedź.

Edytowano przez piter161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Niestety czeka cię wyjmowanie silnika bo żeby go tylko odsunąć to za mało miejsca ,a co się stało że dobierasz się do sprzęgła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

Siema. Sprzęgło się ślizga sprawdziłem to tak, że podczas jazdy nawet samym ciągnikiem jak wciśniesz "gaz do dechy" to obroty silnika gwałtownie rosną a prędkość taka sama. Drugi sposób jaki sprawdziłem zaciągnołem ręczny hamulec i na zającu na piątym biegu silnik powinien się zadusić a on tylko trochę ciężej pracuje. Pod spodem odkręciłem okienko od sprzęgła i widać tam otwory którymi można dojrzeć (chyba tarcze sprzęgła jak dolega). Jak przekręcałem sprzęgłem tych otworów jest osiem. Z jednej strony dolega, a po przeciwnej stronie jest ok. 2mm szpary.

Myśle, że rozumiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Czy aby nie zacięło ci się łożysko i się nie cofa dobrze ? Bo żeby tak dziwnie to wyglądało to łożysko naciska jedną stroną na łapki słoneczka .wysłałem ci wiadomość na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jan7659
      Witam!
      Chce zakupić ciągnik: http://otomoto.pl/jcb-fastrac-model-3170-jcb-fastrak-A240533.html.
      Co o nim sądzicie? Czy cena jest rozsądna?
      Jakie jest spalanie tego ciągnika? Czy jest duża awaryjność?
      Proszę o odpowiedź1
    • Przez tomeczek151
      Witam
       
      W Fastracu mam ten problem że przedni napęd jest ciągle włączony. Winny jest brak prądu na elektrozaworze sterującym jego pracą. Gdy udało mi się już przywrócić napięcie w kostce przy elektrozaworze, okazało się że brakuje w niej masy. Gdy wezmę masę z masy ciągnika, rozłącza przekaźnik w kabinie, drugi dolny licząc od drzwi wejściowych. Czy ktoś posiada może schemat elektryczny do tego ciągnika, albo poradzi co zrobić z tym fantem?
       
      Pozdrawiam Tomasz
    • Przez Digger
      Witam mam taki proble ze gdy na rewersie wezme wsteczny to nie zawsze wskakuje ten wsteczny i jest zgrzyt a jak wskoczy to jade i wczsie jazdy wyskoczy i zgrzyta tak jak by nie zatrybiało do przodu jest dobrze. Czy to wina tych 2 siłowniczków na skrzyni?
    • Przez Funn
      Witam, czy zna ktoś typ silnika perkins fastrac 3155. ?
    • Przez afamos28
      Czy ktoś rozbieral te siłowniki od podnośnika tylnego? Ponieważ jeden zaczął się "moczyć".

      Dzięki za podpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj