Skocz do zawartości

Zdjęcie

Absurdy w polskich urzędach i nie tylko

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Edinho

Edinho

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 luty 2012 - 19:43

Absurdy w polskich urzędach i nie tylko Witam. Chciałbym abyście się podzielili absurdalnymi lub dziwnymi sytuacjami w polskich urzędach/agencjach jakich doświadczyliście, lub o takich wiecie.
Dajmy na to taką sytuację, ostatnio kupiłem dwie duńskie jałówki, patrzę na kolczyk i widzę: na górze korona(herb Dani), a pod spodem numer zwierzęcia, i tylę. a na polskim na górze znak graficzny ARiMR, numer duplikatu, numer zwierzęcia, i jeszcze kod kreskowy. przy ostatniej wizycie w agencji z ciekawości zapytałem się pani tam pracującej, i odpowiedziała mi że to przepisy unijne. Czyli wychodzi na to, że Dania jest biedniejszym krajem od naszego, i chociaż rolnikom trochę życie ułatwiają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Absurdy w polskich urzędach i nie tylko Dzisiaj, 23:44
  •  

#2 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 27 luty 2012 - 21:40

Absurdy w polskich urzędach i nie tylko Wieprz z koryta wylał - nyma pynydzy na łatanie koryta.

#3 Share agasia

agasia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:konie

Napisany 17 maj 2017 - 17:19

To ja może do tych absurdów coś od siebie i swojej sytuacji.Od pół roku mam zalane łąki i zadrzewienia przez sąsiada,który ma zbiornik małej retencji wybudowany na rowie i nielegalnie piętrzy wodę o pół metra podniósł poziom wody.Przez pół roku pisma od urzędu do urzędu od spółek wodnych do nadzoru budowlanego,starostwa itp itd.I nic z tego nie wynika.Wszystko gnije u mnie na polu.Starostwo skierowało sprawę na policję w celu zbadania czy to przestępstwo czy nie,choć wszelkie kontrole dawno to stwierdziły.A sąsiad nikogo nie wpuszcza na swój teren nawet kontroli z wojewódzkiego inspektoratu,kosi sobie trawkę w koło zbiornika i nie odbiera żadnych pism.To jest dopiero absurd taki ,że ręce opadają.

A jeśli ktoś ma pomysł jak to ugryźć ,żeby zakończyć to miło by było bo czuję się już zmęczona pismami bez rezultatu.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share witejus

witejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 19 maj 2017 - 21:05

Absurdy w polskich urzędach i nie tylko wziąć koparkę rozwalić tamę i po sprawie

#5 Share agasia

agasia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:konie

Napisany 19 maj 2017 - 22:59

Niestety to nie takie proste,wtedy to ja popełnię przestępstwo tak się nie da.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mikcom20

mikcom20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 485 postów

Napisany 20 maj 2017 - 07:39

Absurdy w polskich urzędach i nie tylko poproś o pomoc jakąś gazetę lub program telewizyjny