Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Medion 310 wasze wrażenia po żniwach

66 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bartini1

bartini1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 12:22

Claas Medion 310 wasze wrażenia po żniwach A skąd masz taką pewnośc że ci ludzie pracowali takimi maszynami? Tak się składa że ja mam mediona 310 od 2004 roku, przez te 6 lat nikt oprócz mnie nie kosił tym kombajnem i uważam że mogę coś na jego temat powiedziec ale jak to czytam to sie zastanawiam nad tym czy wogóle się odezwac. A co do żuław wiślanych to miałem geografie w szkole i wiem że zajmują ok. 2500 kilometrów kwadratowych:) Jesteś z okolic elbląga, malborka.....gdańska??? Bo ja jestem z okolic elbląga.

Nie cytuj poprzedniego posta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Medion 310 wasze wrażenia po żniwach Dzisiaj, 03:35
  •  

#62 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 luty 2011 - 01:04

Claas Medion 310 wasze wrażenia po żniwach jestem spod gdanska.
nawet nie powiedziales co ci sie nie podoba, przeczytales moje poprzednie posty ze zrozumieniem, bo ta odpowiedz po raz kolejny tego nie potwierdza!!!!
dalej zachowujesz sie uraburowato.

nie chcesz gadac o medionie to zostaw te informacje dla siebie, ale przestan nas obrazac (poki co) bezpodstawnie.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#63 Share Japa1

Japa1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 13:41

Witam panowie. Mama takie pytanko czy medion to jest nastepca claasa 98?? Jakie są różnice między 98 a medionem 310??

#64 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3745 postów

Napisany 01 luty 2017 - 12:08

Mechaniczie to prawie taki sam kombajn.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share Japa1

Japa1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 05:43

Witam. Panowie mam taki problem z medionem 310. Po odpaleniu kombajnu nie można załączyć młocarni, po zgaszeniu kombajnu odczekaniu kilku chwil młocarni sie załącza, chodzi jakiś czas nie wiem dokładnie ile zdążyłem obejść dwa razy kombajn młocarnia sama się wyłącza po czym problem sie powtarza a mianowicie nie moge jej uruchomić i znów po ponownym odpaleniu kombajnu młocarni sie załącza. Gdzie szukać przyczyny??Pozdrawiam i czekam na pomoc

#66 Share Rafal150

Rafal150

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 17:24

Mam pytanie do osób znających się na kombajnach claasa a mianowicie.

Są następujące modele Medion    310  320  330   oraz  340 jaka jest w nich różnica np pod względem ilości klawiszy ?????

Oraz te modele do których modeli dominatorów można porównać???? czy np dominator 88sl to porównywalny model pod względem wydajności co medion 310 czy np 310 -tka to bardziej dominator 98 sl ???????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3745 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 22:23

Mediony 310, 320 i 330 różniły się tylko mocą silnika i wielkością zbiornika ziarna, pod względem wydajności to odpowiedniki dominatora 98. Medion 340 to dominator 108