Skocz do zawartości

Zdjęcie

Załozenie gospodarstwa

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 13:49

Załozenie gospodarstwa bo dzieciom nikt nikt nie da pożyczki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Załozenie gospodarstwa Dzisiaj, 21:40
  •  

#22 Share mlodyrolnik4

mlodyrolnik4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 23:16

Załozenie gospodarstwa Żaden amber gold brzydze się tym dziadem chociaż ma układy to korzysta.
no nastepny kolego daj mi prace za 3000 złoty miech (może byc lipna) to ja z chęcia pójde po kredyt do banku nie ma problemu .Chociaż, Citi, DB, alior itp.
podobne oprocentowanie tez na 20 % alior chyba na 10 % Co z tego że mam zabezpieczenie jak zdolnośći brak;(

p.s 18 lat to dzieciak??? heh może jak ty masz /miałeś to sie czułeś jak dziecko. Ja Ci gwarantuje ,że stoje dość twardo na ziemi tylko brak możliwośći i jeszcze inne czynniki

Edytowany przez mlodyrolnik4, 04 wrzesień 2012 - 23:21.

#23 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 13:05

Załozenie gospodarstwa Z calym szacunkiem kolego, ale sadzisz, ze ktos od tak pozyczy kase 18sto latkowi? Jeszcze taka? Juz samo to daje swiadectwo jak "dosc twardo" stoisz na ziemi. Plus chcesz osiagnac 75k zl rocznie czystego zysku(+ odsetki)..Wszyscy z pewnoscia leca pozyczyc kase

Edytowany przez daron64, 05 wrzesień 2012 - 13:09.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share mlodyrolnik4

mlodyrolnik4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 23:13

Załozenie gospodarstwa heh a co do tego ma wiek???(no może i ma niektórzy mając 18 nie wiedzą na kórym świecie żyją) nie jeden 30 latek swoimi wypowiedziami nie dorasta nawet 16 latkowi poziomem wiedzy itp. a czy jak bym miał 30 lat to kolega by mi pożyczył ?? napewno by była inna gadka napewno , że za stary kiedy on to spłaci;) i jeszcze milion problemów.Może jeśli ktoś nie chce pożyczyć to może wejść w spółke. ps. jednemu 150 k to dużo drugiemu nie ,osobiscie w chwili obecnej to kolosalna suma, ale ogólnie w rolnistwie to nawet nie ma z czym sie wybierac na "zakupy" m.in maszyny itp

#25 Share pawada1996

pawada1996

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 wrzesień 2012 - 14:30

Załozenie gospodarstwa @borec97 to nie jest rasa świń :P Są to świnie, które ci przywozi jakaś agencja, dostajesz paszę i musisz je wychować. Masz płacone za 1 sztukę Miesięcznie (np.30 zł). Nic cię nie interesuje, ani pasza, ani weterynarz, ty tylko musisz dawać im paszę, no i gnój wyrzucać ^^ Moim zdaniem jeśli ktoś ma boksy na ok.300-400 szt to się opłaca. Tylko nie wiem jak ze słomą, ale chyba swoja :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 07:07

Załozenie gospodarstwa

heh a co do tego ma wiek???(no może i ma niektórzy mając 18 nie wiedzą na kórym świecie żyją) nie jeden 30 latek swoimi wypowiedziami nie dorasta nawet 16 latkowi poziomem wiedzy itp. a czy jak bym miał 30 lat to kolega by mi pożyczył ?? napewno by była inna gadka napewno , że za stary kiedy on to spłaci;) i jeszcze milion problemów.Może jeśli ktoś nie chce pożyczyć to może wejść w spółke. ps. jednemu 150 k to dużo drugiemu nie ,osobiscie w chwili obecnej to kolosalna suma, ale ogólnie w rolnistwie to nawet nie ma z czym sie wybierac na "zakupy" m.in maszyny itp

I domyslam sie, ze Ty masz sie za jednego z tych jasnieoswieconych 18sto latkow madrzejszych od reszty spoleczenstwa? Jesli nie wiesz, co wiek ma do tego, to nie ma o czym rozmawiac. Nawet jesli faktycznie masz dobry pomysl na biznes(tego Ci zycze-naprawde), to nie badz naiwny sadzac, ze ktos Ci wylozy taka kase. Co do tego, czy 150k to duzo, czy malo, to juz zalezy czy chcesz miec "cos" nowego czy uzywke, czy chcesz nowy budynek, czy remont starego. Z tym, ze na rolnictwo nie jest to kwota powalajaca, to zadnej Ameryki nie odkryles. Na kase mysle, ze nie masz co liczyc, bo najzwyczajniej w swiecie nie jestes wiarygodny dla osob, ktore dysponowalyby taka suma. Naprawde wierzysz, ze ktos wejdzie z Toba w spolke/pozyczy Ci 150kafli jak jestes 18sto latkiem, ktory obiecuje zwrot gotowki z procentem w 2 lata? Nie zrozum mnie zle-jesli masz fajny pomyskl, to dobrze-daz do jego realizacji, oby Ci sie udalo, ale imo, liczenie, ze ktos Ci te kase wylozy jest nieco naiwne.

#27 Share mlodyrolnik4

mlodyrolnik4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 11:06

Załozenie gospodarstwa @dzięki kolego nie jestem naiwny i nie chce żeby któś mi dał bo nie ma nic za darmo dam zabezpieczenie jak już trąbie od początku. Jęśli ktos jest chetny to proszę na PW pełny opis przedsięwzięcia.

#28 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 11:35

Załozenie gospodarstwa ok, nie bede pytal co to za przedsiewziecie, ale jak chcesz byc choc troszke wiarygodny, to powiedz, co masz "na siebie" co stanowiloby zabezpieczenie, przy takiej kwocie? Bo skoro do banku nie idziesz to rozumiem, ze nie ziemia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share mlodyrolnik4

mlodyrolnik4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 19:57

Załozenie gospodarstwa kolego dokladnie ziemia rolna 10 ha jeden kompleks 3-4 klasa przyjmuje grunty słabe .wg gus po 17 000 zł/ha .Podzielił bym się pełnym opisem ,ale zaraz to sie nie oplaca tamten zbankrutował itp.