Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łożyska

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damjed

damjed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 24 luty 2012 - 20:19

Łożyska Witam ostatnio w mojej reni strasznie fajtala sie kierownica a wiec rozebralem i okazalo sie ze rozlecialy sie lozyska w kolumnie w tej czesci u gory moja renia jest z regulacja wysokosci kierownicy. I tu zaczyna sie moje pytanie poniewaz nigdzie nie moge dostac tych lozysk moze ktos wie gdzie mozna dostac takie lozyska i jesli ktos przerabial cos w tym temacie to prosilbym o pomoc. Z góry wielkie dzieki.

Edytowany przez damjed, 24 luty 2012 - 20:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Łożyska Dzisiaj, 03:10
  •  

#2 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 24 luty 2012 - 21:05

Łożyska jak byś zapodał nr lub wymiary... pomoc była by sprawniejsza!!!!!!!

#3 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 luty 2012 - 21:22

Łożyska Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik.

#4 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3424 postów

Napisany 24 luty 2012 - 21:35

Łożyska mozna wiedziec jaki model
roltex Krasnystaw serwis classa

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 24 luty 2012 - 21:47

Łożyska Kraśnicka Fabryka łożysk nie robi wszystkich typów łożysk, Wystarczy wybrać się do dobrego sklepu z łożyskami.
Jak nie ma na półce to zamówią, gdzieś takie na pewno robią. Taki problem to nie problem, problemem może być cena, ale podejrzewam że to nieduże łożysko, co najwyżej przepłacisz.

#6 Share damjed

damjed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 luty 2012 - 10:51

Łożyska Juz obszukalem po wszystkich sklepach w okolicy i hurtowniach. wymiar lozysk to 1BI-19x30-7
1BI-27x38-7
I wszedzie gdzie nie zadzwonilem to powiedzieli ze nie ma takich lozysk. I ze z takimi wymiarami nie ma lozysk tylko uszczelniacze

#7 Share lukaszw

lukaszw

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 luty 2012 - 19:38

Łożyska kolego ja też już to przerabiałem tyle że kierownica sie kręciła a koła stały. Jak się okazało to obciął się w środku kołek łączący dwie ''rurki''. I ja tam widziałem i o ile pamiętam to łożyska miałem dobre tyle że smaru im dołożyłem a w górnej częsci bo jak to porozkręcasz to kieronica ci odjdzie i tam jest taka rura zewnętrzna <obudowa> i w środku wałek i tylko u góry jest łożysko a na dole nie ma to wstawiłem tulejke aby się to nie wyrabiało. A u ciebie gdzie dokładniej wysiadły te łożyska ??? MOże zapodaj jakieś foto nawet telefonem to coś więcej sobie przypomnę. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share damjed

damjed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 luty 2012 - 20:29

Łożyska Kolego lukaszw mi chodzie o te dwa lozyska ktore sa w gornej czesci kolumny przy krzyzaku. Ale wielkie dzieki wszystkim forumowiczom poniewaz przez to ze nie moglem nigdzie dostac tych lozysk postanowilem troche przerobic ta kolumne.A wiec przetoczylem dziure na lozysko w kolumnie na wymiar 42mm i ten walek przetoczylem na wymiar 25 dzieki temu mozna bylo wstawic lozysko 25x42 poniewaz takie lozysko mozna dostac bez problemu. A drugie lozysko bylo jeszcze w miare dobre to tylko nasmarowalem. A wiec wszystko powinno byc dobrze.Wponiedzialek to zamontuje i napisze jak to dziala.