Skocz do zawartości

Zdjęcie

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór.

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 24 luty 2012 - 13:33

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. TWP przeprowadza ostatni nabór na kierunek technik rolnik - zaocznie. Informacje na stronie http://www.twp.siedlce.net/
Niestety od września nie będzie można uczyć się zaocznie na tym kierunku, zostanie tylko nauczanie dzienne.

To nie jest ani reklama ani kryptoreklama. Dla tych którzy studiują na kierunku niezwiązanym z rolnictwem lub skończyli szkołe średnią jest to idealny moment na zdobycie wykształcenia rolniczego przy niewielkim nakładzie czasu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Dzisiaj, 01:39
  •  

#2 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 24 luty 2012 - 13:53

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. A jak wygląda tam nauka? Ile to kosztuje??

#3 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 24 luty 2012 - 14:35

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Nauka za darmo, trwa to dwa lata, przyjeżdżasz na oko co 2 tyg w soboty i w niedziele.

#4 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 24 luty 2012 - 15:39

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. A uczyłeś się tam jak to wygląda? A obecności obowiązkowe?? :P

#5 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 24 luty 2012 - 16:21

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. W jakim wieku można rozpocząć to szkołe i czy jak chodzę do innej szkoły średniej to czy moge jeszcze dodatkowo sie uczyć w kierunku rolniczym?

#6 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 24 luty 2012 - 16:32

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Trzeba mieć skończoną szkołę średnią bo to szkoła policealna. Jak jest z obecnościami nie wiem - dopiero się tam zapisałem. Zalicza się semestr ale w jaki sposób... pewnie egzamin jakiś. Na koniec dostajesz papier że ukończyłeś i można zdawać egzamin państwowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 24 luty 2012 - 18:33

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór.

W jakim wieku można rozpocząć to szkołe i czy jak chodzę do innej szkoły średniej to czy moge jeszcze dodatkowo sie uczyć w kierunku rolniczym?

Musisz mieć ukończone 18lat i możesz zacząć naukę jeśli chodzisz to 2 szkoły.

#8 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 24 luty 2012 - 19:08

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Niestety nie, potrzebne jest świadectwo ukończenia szkoły średniej. Sprawdź sobie na stronie i nie pisz głupot bo to jest szkoła policealna.

#9 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 25 luty 2012 - 17:54

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Bylem tam dzisiaj złożyłem papiery i jestem już 10 osobą zapisaną. Jak będzie koło 20 to powstanie grupa. Pytałem się o obecności to ustawowo jest 70% ( mam nadziej że będzie można się dogadać i zejść do 50:P) Jest ktoś jeszcze z forum prócz pawelol11??

#10 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 25 luty 2012 - 18:28

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Zapisywałeś się w Siedlcach czy w Węgrowie? Ja w Siedlcach i powiedzieli mi że minimum 15 osób potrzeba :) mam nadzieję że się uda skompletować skład.

To pytanie do kolegi melon10641

Edytowany przez pawelol111, 25 luty 2012 - 20:10.

#11 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 25 luty 2012 - 19:45

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Chodzę do szkoły zaocznej i chodzi parę osób do klasy które uczą się w 2 szkołach. :P I ja nie chodzę do Siedlec i Wągrowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 26 luty 2012 - 01:02

Technik rolnik zaocznie - ostatni nabór. Ja w Siedlcach.. Tylko że mam taką hu**wą sytuację że z wawy muszę dojeżdżać 10zł bilet no jeszcze spoko tylko że ponad 1,5h jazdy nie wiecie czy gdzieś bliżej jest?? :P
Ja to się tak przyznam szczerze ze mi by pasowało dogadać się z prowadzącymi i pojawiać się tam co drugie zajęcia tak żeby mieć połowę obecności no i egzamin zdać.Bo 4 sem każde zajęcia to bilety wyniosą mi 1600zł co drugie zajęcia 800zł a ile czasu zaoszczędzonego. Ciekaw jestem jakie tam będą przedmioty i czy się wyniesie z tego jakąś praktyczną wiedzę. Szkoda że nie rozejrzałem się za tym w październiku wtedy miałbym praktycznie w wawie na miejscu a tak.. ehh czuje rękę w nocniku :(

Edytowany przez melon10641, 26 luty 2012 - 01:10.