Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same Exporter

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian2609

damian2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 23 luty 2012 - 19:09

Same Exporter Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat ciągników Same Exporter 70, chodzi mi o rocznik ok 1988r ;)

Pracował by przy beczce Na autostradzie. Bardzo liczę na waszą pomoc.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same Exporter Dzisiaj, 05:38
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 23 luty 2012 - 19:38

Same Exporter Przede wszystkim nawet nie wiesz o czym chcesz się coś dowiedzić bo taki ciągnik nie istnieje może o explorera ci chodzi?? jak tak to fajne ciągniki
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 23 luty 2012 - 20:00

Same Exporter DAMIAN2609 zamierzasz kupic taki traktor?? wiesz cos moze o tym gdzie gosc sprowadza ewentualnie handluje takimi samami >>?????? mnie własnie interesuje 80-90 km same explorer

#4 Share damian2609

damian2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:17

Same Exporter Słyszałem o takim , Mam prawo nie wiedzieć wiec Platego Dodałęm ten post by sie dowiedzieć i nie musisz się unosić odrazu...
Ty Fajne. To ja też powiem Ze Zetor Fajny bo czerwony.
CHodzi mi o Hydraulike, Napedy silnik skrzynia?

Rafixx Mam zamiar kupić pod Beczke. Narazie Tylko Patrze Co Wybrać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:40

Same Exporter A kto się tu unosi? po prostu w dobie internerty mozna sprawdzić o czym się chce pisać i tyle pozatym napewno jest jużjaki temat o tym ciągniku
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#6 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:45

Same Exporter szczerze proponuje ci cos troszke wiekszego zreszta nie wiem z jaka beczka by latał. ale na autostrade i z beczka to bym proponował cos mocniejszego.. popatrz sobie na SAME LASER-Y wieksze itp proponuje 110km 6 cyl szybszy itp bo explorer nie taki szybki jest do 30 leci chyba ze ma waskawe wysokie kola to podobno poleca.. ale mozesz tez patrzec na DEUTZ FAHR, LAMBORGHINI bo to to samo tylko wyglad zewnetrzny inny.. silniki sa w wiekszosci na powietrze w tych traktorach.. jesli chodzi o samy to dzoniłem przed chwila to mi mówił ze w SIERAKÓWKU sa samy nie jaki BRYŁKA ma jakbys leciał na strzelce od gostynina....

#7 Share damian2609

damian2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 24 luty 2012 - 09:28

Same Exporter Wiem Wiem, Znam Leszka. Ja jestem Z Okolic Gostynina wiec wiesz. Pozdrawiam.

Mariusz ,O tym Modelu nie ma, Jeśli nie interesuje cie ten temat to podrostu nie pisz. Potrzebuje kontentych wypowiedzi a nie jak się pisze, Bo Każdy wie o co chodzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 24 luty 2012 - 09:48

Same Exporter

ale mozesz tez patrzec na DEUTZ FAHR, LAMBORGHINI bo to to samo tylko wyglad zewnetrzny inny..

Co ty gadasz :blink: DF to właśnie były całkiem inne ciągniki niz Same miały inne skrzynie inne silniki i wogóle niewiem czy miały ze soba jakąś wspólna cześc -_-
dopiero od 1996 Same nabył DF i zaczeło upodabnianie sie marek do siebie a obecnie produkowane juz różnią sie tylko wyglądem ;)

Z tego co wiem Same chłodzone są powietrzem a Lamborghini podobnie jak Hurlimann cieczą ale konstrukcyjnie ciagniki sa bardzo zbliżone ;)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Dodaj odpowiedź