Skocz do zawartości

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli

233 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2012 - 08:59

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Dzięki, myślałem, że ten test trochę inaczej wyglądał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Dzisiaj, 15:55
  •  

#82 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 13 maj 2012 - 09:03

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Mianowicie czego oczekiwałeś??

#83 Share luckywasak

luckywasak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 13 maj 2012 - 09:29

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Tu są archiwalne testy ciągników Zetor. Wystarczy 2 razy kliknąć. I przede wszystkim chcieć poszukać...

http://www.dlg.org/zetor-archiv.html

Edytowany przez luckywasak, 13 maj 2012 - 09:32.

#84 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2012 - 10:00

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Znam stronę DLG, często przeglądam. Znajdź mi w tych archiwach Zetora 135 o którym mówimy. Podejrzewam, że nie widziałeś tego testu na oczy, ale siejesz propagandę.

@adikpl1
Myślałem, że w wynikach będą zestawione wyniki wszystkich testowanych ciągników(tych na podstawie których wyznaczono średnią). No a druga sprawa, jeśli 273g/kWh to jest bdb wynik w tych czasach, to ja dziękuję za taką ekologie. Stary MF 3645 ma lepsze wyniki(a dzieli je blisko 20 lat ).

#85 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 13 maj 2012 - 10:42

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Pomocne może okazać się to zdanie: "Here the Zetor established itself as a leader, sipping 283g/kWh to make it 5.7% more fuel efficient than the average tractor we’ve tested so far" czyli chodzi o średnią dla ciągników przetestowanych w Powermix do tej pory.
Czy ten stary MF to był testowany w Powermix? Czy chodzi o dane producenta?
Też się zgadzam z tym, że ekologiczny kaganiec spowodował, że obecne ciągniki palą więcej, choć z drugiej strony chciałbym zobaczyć jak w takim teście Powermix wypadłyby stare ciągniki, które były synonimami oszczędności.

#86 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2012 - 14:46

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Stary MF przeszedł standardowy test z tamtych lat: http://www.dlg-test....rguson-3645.pdf

A co do zetora, to wypadł poniżej średniej, ale nie znaczy to, że jest najoszczędniejszy, na szybkiego to Fendt 415, Agrotron 150 wypadły trochę lepiej. Dlatego też mówienie, że Zetor jest najoszczędniejszy to nie do końca prawda.

#87 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 13 maj 2012 - 16:03

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Dobra ale ty porównujesz sześcio cylindrowce do 4 cyl. a mowa jest o tym że to silnik naoszczzędniejszy w kategori 4 cyl i około 135km. Fendt ma taki silnik i wypada on nieco słabiej od zetora. Dlatego też Zetor 135 Jest najoszczędniejszym traktorem w kategori 4 cyl. 135 km.

#88 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2012 - 16:09

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Widzę, że masz Zetora, dlatego pewnie 5,7 to wg Ciebie więcej niż 7 :) . Ja nadal będę wierzył liczbom.

#89 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 13 maj 2012 - 23:04

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli tak, mam Zetora 7245 który pali 12 litrów na ha w orce na klasie 3a/3b, wiem że dla niektórych to niemożliwe ale jednak tak jest. Dlatego też nie zgadzam się z opiniami na temat paliwożerności Zetorów i będę promować ich oszczędność. Mit wysokiej konsumpcji paliwa przez ciągniki Zetora wziął się w głównej mierze z tego że faktycznie Zetory starej ciężkiej serii (100-160km) paliiły dużo oraz z tego że ludzie przesiadali się z c-360 i nie zmieniali przy tym sprzętu, a wiem że 7211 radzi sobie całkiem nieźle z agregatem 3,2m a ursus zdechłby przy nim.

#90 Share zetorki

zetorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo no i moja ulubiona pasja dziewczyny :D

Napisany 21 maj 2012 - 17:05

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli dziś dostałem maila od zetor polska odnośnie cigników HSX.
Dzień dobry
Ciągnik Zetor Forterra 140 będzie dostępny w sprzedaży pod koniec czerwca 2012r. Na chwilę obecną posiadamy już cenę tego ciągnika jest to 183 730,00 zł netto. Ciągnik ten jest już wyposażony w silnik spełniający normy emisji spalin Euro IIIB, 16 zaworową głowice, automatyczną preselekcję półbiegów, podnośnika EHR Boscha z funkcją Hitchtronik o udźwigu 7000kg, skrzynia biegów 30X30.
W celu zakupu prosimy o kontakt z dealerem z Pana rejonu. Adresy dealerów dostępne są na naszej stronie internetowej www.zetor.pl
W razie pytań proszę o kontakt.
Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share zychu

zychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 21 maj 2012 - 19:47

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli a czy beda dostępne modele mniejszej mocy

#92 Share surowa1994

surowa1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team
    Rolnictwo

Napisany 23 maj 2012 - 17:51

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli ale ci chodzi o ciągniki forterra czy będą mniejszej mocy czy co?
KPK Kumurun Team

#93 Share zychu

zychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 23 maj 2012 - 19:08

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli tak forrterry

#94 Share zychu

zychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 24 maj 2012 - 15:48

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli witam znalazłem filmik na youtube o forterze hsx 140 prezentacja modelu

#95 Share surowa1994

surowa1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team
    Rolnictwo

Napisany 29 maj 2012 - 18:28

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli najmniejsza dostępna forterra to 95 mniejszych nie ma :P
KPK Kumurun Team

#96 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 29 maj 2012 - 19:37

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Kiedyś była 8641 czyli dzisiaj by się nazywała 85.

#97 Share zychu

zychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 04 czerwiec 2012 - 18:56

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli witam dla cekawych znam cene forterry hsx 100 cena ta wynosi 183brutto
wyposażenie to ehr nowa skrzynia 30x30,automatyczna preselekcja ,udżwig 7000kg itp

#98 Share gigi1235

gigi1235

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 10:36

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli No koledzy pomiędzy 1 a 15 lipca przywożą mi 140-stke HSX na gospodarstwo podobno pierwszy rzut na Polskę ;) Koledzy zobaczymy jak to cacko będzie chodzić... Największe obawy mam o ten filtr cząstek stałych;( Jeśli chodzi o cenę to 250 brutto w full opcji kabina LUX przedni TUZ itd...

Edytowany przez gigi1235, 19 czerwiec 2012 - 10:37.

Moje ciągniki to Zetor 7340 Ursus C 360-3P Zetor Forterra 140 hsx

#99 Share luckywasak

luckywasak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 16:25

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Filtr cząstek stałych ma tylko pasywne oczyszczanie. Producent zaleca unikać pracy silnika na obrotach jałowych. Ale taki ciągnik nie jest po to żeby stał...
Z drugiej strony zapewnia, że filtr wystarczy na 1000 mth, czyli okres pomiędzy przeglądami tego elementu. A oczyszczanie ma przebiegać za pomocą sprężonego powietrza, bez żadnych dodatkowych narzędzi. Jak to będzie w praktyce - zobaczymy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share zetor7441

zetor7441

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 16:50

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli Co do ceny to drogo ja wytargowałem na 240 tuz wom lux zaczepy szerokie laczki po prostu ful ale jeszcze nie zamawiam czekam az bede na zielonym w modernizacji