Skocz do zawartości

Zdjęcie

Garażowanie kombajnu u sąsiada

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 23 luty 2012 - 09:47

Garażowanie kombajnu u sąsiada Chodzi o to że mam kombajn DOMINATOR 76 wartość około 60 tys , ale nie mam własnego garażu gdzie mógłbym go schować
Sąsiad ma taką stodołę i mógłbym ją wydzierżawić na ten cel, tylko jakoś nie mam rozeznania ile można dać za rok takiej dzierżawy
Proszę o podpowiedź

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Garażowanie kombajnu u sąsiada Dzisiaj, 05:26
  •  

#2 Share Lukasz12a

Lukasz12a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związanie

Napisany 23 luty 2012 - 10:09

Garażowanie kombajnu u sąsiada Moim zdaniem 400-500zł chyba więcej to nie jest warte. Dużo też zależy od dobrej woli sąsiada ale to już inna sprawa. :D

#3 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 23 luty 2012 - 12:36

Garażowanie kombajnu u sąsiada kolego ja za takie garażowanie zapłaciłem 150 zł za cały rok

#4 Share argoz

argoz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 23 luty 2012 - 14:34

Garażowanie kombajnu u sąsiada Jeżeli ma pole to możesz mu kawałek koło stodoły wykosic, a jeżeli nie to idz i go zapytaj ile chce za taki układ. Jeżeli dobry sąsiad to nie zechce kasy tylko może jakąś przysługę czy coś w tym stylu :)

#5 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 23 luty 2012 - 15:31

Garażowanie kombajnu u sąsiada Pola nie ma więc koszenie odpada
Stosunki mamy dobre , ale nie aż tak ażeby za drobną przysługę czy flaszkę
150 to myślę że dobra cena , pytałem się i mówi że przemyśli sprawę
Jak się dogadamy to napiszę za ile , dzięki za odpowiedzi i proszę o więcej

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2012 - 15:44

Garażowanie kombajnu u sąsiada

Stosunki mamy dobre , ale nie aż tak ażeby za drobną przysługę czy flaszkę

Rozumiem że mówisz o stosunkach dobro sąsiedzkich :P nie gniewaj się ale czasem trzeba po żartować, a tak na serio to i 300 zł też warto, kup jakąś większą plandekę to też tyle wyłożysz i jeszcze się po dziurawi, a dach to dach.

Edytowany przez MAT912, 23 luty 2012 - 15:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 23 luty 2012 - 18:18

Garażowanie kombajnu u sąsiada Jasne , ale sąsiadka naprawdę jest warta grzechu (to do tych stosunków)
Plandekę miałem , ale pod plandeką to tak się powietrze skrapla że wszystko wygląda jakby zlane wodą , no i po dużych wiatrach to niemal wspomnienia po plandece

#8 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 23 luty 2012 - 20:32

Garażowanie kombajnu u sąsiada co do okrycia kombajnu to się zgadzam z marecki2922 tylko że ja przykryłem swój grubą czarną folią ale pierwszy i ostatni raz na wiosnę będę stawiał wiatę za wynajem stodoły to bym dał nawet ze 200zł bo tyle mnie kosztowała folia i jeszcze flaszkę bym postawił

#9 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1332 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 06:15

Garażowanie kombajnu u sąsiada Czyli nie polecacie pomysłu z jakąś dobrą plandeką? Chciałem kupić coś takiego; http://allegro.pl/pl...2433620486.html i dać chociaż w pierwszym roku. Chyba zawsze lepij niż pod chmurką? Może plandeka nie może przylegać bezpośrednio do blach a by trzeba coś popodkładać aby jakieś przewiewy były?

#10 Share bolid20

bolid20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rajdy, technika rolnicza

Napisany 22 czerwiec 2012 - 08:43

Garażowanie kombajnu u sąsiada powiem Ci że folia i plandeki to porażka. Ja też mam kombajn pierwszy sezon i kupiłem blache z rozbiórki za 200zł i zrobiłem taką prowizorkę czyli z jednej strony zrobiłem ścianę z blachy opierając ją na ziemi i na tym zrobiłem bez żadnej konstrukcji też z blachy dach i to pasami spiołem do kombajnu, żeby nie zdmuchnoł halny i powiem Ci że sam się zdziwiłem że tak się to udało aha a z tyłu i z przodu dałem właśnie plandekę żeby śnieg nie zawiewał i gotowe
-----

#11 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 09:09

Garażowanie kombajnu u sąsiada Pewnie że plandekę to trzeba sobie odpuścić. Znajomy trzymał 2 lata bizona pod taką. Na trzeci rok jak już kombajn cały zmarniał, z rdzewiał i zniszczał powiedział że będzie stał bez plandeki, na 4 rok wybudował wiatę a rok temu odprowadził go na złom. Choć ostatnie było spowodowane awarią silnika i wszystkiego chyba co możliwe. Te pierwsze 2 lata na pewno znaczącą przybliżyły go do tego marnego końca. Pod wiatą spędził u niego z 8 lat chyba.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1332 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 15:20

Garażowanie kombajnu u sąsiada czyli nie wolia ani lepsza plandeka? Tak jak wcześniej ktoś napisał woda się skrapla jak jest ciepło i ciągle pod spodem jest mokro? Musiałby zakładać ją w deszcz a bez deszczu zdejmować ale to chyba bez sensu.