Skocz do zawartości

Zdjęcie

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ursus5

ursus5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 21 luty 2012 - 19:26

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT tak jak w temacie obrabiał by 60ha w tym 25 ha ornego do pomocy ursus c360
i oczywiście razem z turem i jak ktoś zna ceny to niech poda

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT Dzisiaj, 09:52
  •  

#2 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 21 luty 2012 - 20:25

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT Jeśli do ładowacza czołowego cto chyba najozsądniejszym rozwiązaniem było by mokre sprzęgło i rewers EH ;)
Niezastanawiałeś się nad Zetorem Proximą 120 Power dusponuje ona tą samą mocą co Forterra 115 a podczas pracy z ładowaczem powinna się lepiej sprawdzic od niej ponadto proximy mają WOM o prędkości 540E czyli oszczędnośc paliwa podczas prac niestawiajacych wielkiego obciążenia na silnik :)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#3 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 21 luty 2012 - 20:32

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT a nie myslałęs np nad jd?? za toa kase masz 5100R ja np za teakiego z turem szufla i paleciakiem do tego komplet obciążników to 200tys netto. a forterra 115 kosztuje 146tys netto wiem bo brat dostał cennik na polagrze w poznaniu. a do tego klima i inne bajery to juz masz ze 160tys do tego tur wiesz moze wyjdzie roznica cenowa z 10tys ale za to masz komfort i rewers. moc no nie bedzie wiecej 10kucy

#4 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 21 luty 2012 - 20:33

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT bierz zetora ja mam proxime 85 z turem i jestem bardzo zadowolony miałem duzo polskich maszyn i sa nic nie warte wiecej juz nic polskiego nie kupie podejrzewam ze ten farmtrac bedzie tyle wart co te wszystkie polskie maszyny forterra jest cieższa szersza i dłuzsza od proximy power wiec do tura lepsza by była forterra bo by była stabilniejsza

#5 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 21 luty 2012 - 21:16

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT Z farmatracami nigdy doczynienia nie mialem... Ja mam zetora forterre 115 i jestem zadowolonym użytkownikiem.. Pracuje w pługu uni 4x40 i gruber 3m . no i dorywczo jakieś tam lżejsze roboty czasami transport.. Jak dla mnie bajka tym bardziej jak się przesiadlem z c360 to komfort miodzio.. nie jest naszpikowana elektroniką także jak cos siie zepsuje nie trzeba wołać serwisu.. Serwis też nie jestes zbyt drogi czesci dostępne i tanie.. Ja jak mialem zakupić ciągnik tez się zastanawialem na Johnem i innymi ale mimo co tu piszą to zawsze jednak nie było tej różnicy ceny 10 tys .. Ja za swoją forterre kompletną dalem cos ok 180 tys brutto a za Johna musiałbym zabulić tej samej mocy w standardzie ok 260tys bruto .. także chyba jest różnica w cenie..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 21 luty 2012 - 21:27

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT

bierz zetora ja mam proxime 85 z turem i jestem bardzo zadowolony miałem duzo polskich maszyn i sa nic nie warte wiecej juz nic polskiego nie kupie podejrzewam ze ten farmtrac bedzie tyle wart co te wszystkie polskie maszyny forterra jest cieższa szersza i dłuzsza od proximy power wiec do tura lepsza by była forterra bo by była stabilniejsza

A ty chociaż tego FT kiedykolwiek widziałeś oprócz na zdjęciu ? Wiesz w ogóle z jakich podzespołów jest zbudowany ? Bo widzę że na pewno nim nie pracowałeś a już oceniasz jaki to on może być awaryjny.

Z tego co widzę to FT jest cięższy od zetora i ma lepszą wydajność pompy hydraulicznej, i spalanie w ładowaczu na pewno będzie mniejsze jak w zetorze

Edytowany przez Ursusc385, 21 luty 2012 - 21:31.

#7 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 21 luty 2012 - 21:45

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT ursusc385 w mojej okolicy jest jeden farmtrac wiec wiem co pisze

Edytowany przez bercikoo, 21 luty 2012 - 21:46.

#8 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:hodowla, maszyny rolnicze, muzyka

Napisany 21 luty 2012 - 22:08

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT bercikoo a w mojej okolicy wogóle zetorów nie ma!!! Zetory to kiedyś były dobre a teraz to już zupełnie inne zetory. Ja bym wybrał farmtraca zrobiony na renomowanych podzespołach oszczędny, serwis tani ja mam 675 DT SUPER MASZYNA jest ich już coraz więcej a będzie jeszcze więcej.

#9 Share ursus5

ursus5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 21 luty 2012 - 23:29

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT chyba jednak zostanę przy zetorku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share jabimc

jabimc

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 29 luty 2012 - 16:36

co wybrać zetor Forterra 115 czy Farmtrac 7110 DT I jaki ciągnik kolega w końcu wybrał??

Dodaj odpowiedź