Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bezpieczniki w mtz

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share koks2834

koks2834

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 21 luty 2012 - 17:40

Bezpieczniki w mtz Witam! Mam pytanie. Otóż gdzie znajdują się bezpieczniki w mtz 82 z 1996r? Z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bezpieczniki w mtz Dzisiaj, 20:35
  •  

#2 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 21 luty 2012 - 18:13

Bezpieczniki w mtz Oznaczone jako 16 ;) http://imageshack.us...8/58752714.jpg/
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#3 Share hopper5

hopper5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 21 luty 2012 - 18:25

Bezpieczniki w mtz Bezpieczniki znajdują się na górnej części deski rozdzielczej tj.od strony przedniej szyby. Na samej górze jest plastikowe pokrętło i dekielek. A skan który zapodał kolega @klama jest od starego typu. Mam MTZa z 96 i mialem starszego więc nie jest mi to obce :)

#4 Share koks2834

koks2834

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 21 luty 2012 - 19:10

Bezpieczniki w mtz Mam jeszcze jedno pytanie. Jak włącza się blokadę mechanizmu różnicowego w tym mtz? Prosze o odpowiedź.

#5 Share hopper5

hopper5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 21 luty 2012 - 19:35

Bezpieczniki w mtz Pod kierownicą troszke z lewej strony jest dźwigienka (jedna z trzech bodajże) którą pociągasz do siebie i przekręcasz aby zablokować, tylko tam są dwie pozycje. Jak pociągniesz na maxa do siebie to blokade masz załączoną na stałe a jak do połowy to blokada ci się rozłącza jak skręcisz przednimi kołami. Jeżeli sie myle to niech mnie ktoś poprawi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share koks2834

koks2834

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 22 luty 2012 - 19:19

Bezpieczniki w mtz w takim razie od czego jest ta dźwgnia po lewej stronie w podłodze? przepraszam że tyle pytań ale niedawno kupiłem i nie dokońca wiem co do czego

#7 Share hopper5

hopper5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 22 luty 2012 - 20:19

Bezpieczniki w mtz Zabezpieczenie dolnego zaczepu. Ma to zastosowanie jak masz hak założony. a pewnie masz normalny zaczep a hak jest wpięty obok zaczepu pod traktorem

#8 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 luty 2012 - 21:21

Bezpieczniki w mtz

Zabezpieczenie dolnego zaczepu. Ma to zastosowanie jak masz hak założony. a pewnie masz normalny zaczep a hak jest wpięty obok zaczepu pod traktorem

Mógłbyś opisać wszystkie położenia tych 3 dźwigni z prawej strony?
Rusek to jedna wielka zagadka, tam nawet żarówki się inaczej montuje :ph34r:

#9 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 22 luty 2012 - 22:39

Bezpieczniki w mtz Z prawej strony fotela najbliżej szyby jest włącz-wyłącz wom. Do przodu wyłączony do tyłu włączony. Na środku gaz do przodu większy do tyłu mniejszy i najbliżej fotela podnośnik. Do tyłu podnoszenie a do przodu opuszczanie mniejwięcej. Dzwignie koło kierownicy od lewej pierwsza i druga wyjścia hydrauliki zewnętrznej trzecia podnośnik i działa gdy dzwignia podnośnika koło fotela jest ustawiona w pozycji neutral. poz. dzwigni przy kierownicy do tyłu max podnoszenie i po kolei do przodu stop potem opuszczanie siłowe i czwarta poz na max do przodu pływająca.

Edytowany przez seweryn20, 22 luty 2012 - 22:47.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 luty 2012 - 22:09

Bezpieczniki w mtz

Z prawej strony fotela najbliżej szyby jest włącz-wyłącz wom. Do przodu wyłączony do tyłu włączony. Na środku gaz do przodu większy do tyłu mniejszy i najbliżej fotela podnośnik. Do tyłu podnoszenie a do przodu opuszczanie mniejwięcej. Dzwignie koło kierownicy od lewej pierwsza i druga wyjścia hydrauliki zewnętrznej trzecia podnośnik i działa gdy dzwignia podnośnika koło fotela jest ustawiona w pozycji neutral. poz. dzwigni przy kierownicy do tyłu max podnoszenie i po kolei do przodu stop potem opuszczanie siłowe i czwarta poz na max do przodu pływająca.

u mnie środkowa działa też na podnoszenie. A te wyjścia hydrauliki zewnętrznej pod drzwiami z lewej i prawej strony to też uruchamia się tymi samymi gałkami?

u mnie środkowa działa też na podnoszenie. A te wyjścia hydrauliki zewnętrznej pod drzwiami z lewej i prawej strony to też uruchamia się tymi samymi gałkami?

i jak działa pozycja pływająca i do czego to? Przecież jak w talerzówce czy agregat to opuszcza się całkowicie do przodu gałke przy siedzeniu i tez podnośnik "pływa"

Dodaj odpowiedź