Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 luty 2012 - 16:28

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu Witam wszystkich

kilka dni temu doszły mnie słuchy że urząd miasta poznania planuje zamknąc Zespół Szkół Technicznych im. Michała Drzymały na poznańskim Golęcinie - niestety plotki te potwierdził obecny uczeń tej zacnej placówki @kris14 - jestem absolwentem tej szkoły, która może poszczycić się dużymi osiągnięciami w dziedzinie kształcenia rolniczego ale nie tylko rolniczego - w dodatku jest to szkoła z tradycjami sięgajacymi 1948 roku - a tymczasem urząd miasta robi wiele aby szkołę jak najszybciej zamknąć

Wśród agrofotowiczów z pewnościa znajdzie się nie jedna osoba która o tej szkole słyszała lub się w niej uczyła - więc jeśli los tej szkoły nie jest ci obcy wyraź swoje poparcie podpisując petycję

http://www.petycjeon...idacji_golecina

z góry dziękuję
Pozdrawiam
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu Dzisiaj, 14:06
  •  

#2 Share rufik2

rufik2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja.

Napisany 24 luty 2012 - 00:21

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu Witam dziś odbył sie protest przeciwko likwidacji szkoły na Golecinie. Ale na tym sie nie zakończy. Pozdrawiam. Absolwent ZST Golecin

#3 Share Mosiek

Mosiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 luty 2012 - 14:14

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu Witam.

Zamierzam iść do tej szkoły w tym roku, mam nadzieje że jej nie zamkną.

W tym tygodniu będę dzwonił do szkoły o lepsze info.

W tym temacie będę na bierząco podawał informację dotyczące losów ZST.

#4 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 luty 2012 - 14:58

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu Kolejna parodia..... Takich właśnie szkół brakuje w polsce gdzie uczeń zdobył by wiedzę praktyczna a nie tylko ogolna jak to jest w Liceach, po ktorych i tak wiekszych korzysci nie ma.

#5 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 26 luty 2012 - 18:45

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu http://www.agrofoto....__fromsearch__1 tu macie tą samą szkołe. Znam ją jeździłem tam na kursy do firmy Kann ale już ich tam niema bodajże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 luty 2012 - 19:21

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu to prawda firma KANN się wyprowadziła z Golecina bo urząd miasta zarządził że szkoła nie może wynajmowac budynków a teraz się plują że szkoła na siebie nie zarabia
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#7 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 26 luty 2012 - 19:51

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu Takie polskie realia. fajnie tam było, bo jak przerwy były razem z uczniowskimi to szło piękne koleżanki pooglądać :D z waszej szkoły

#8 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 27 luty 2012 - 12:01

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu http://www.gloswielk...ature,id,t.html UP także chce przejąć golęcin - jest szansa że ten teren zostanie w rolniczych rękach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 29 luty 2012 - 20:13

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu Witam jak ktoś jest zainteresowany pójściem do tej szkoły to proszę mi na pw pisać po większe informację. Nabór odbywa się normalnie do Technikum i podobno będzie reanimowana Zawodówka lecz nie ma naboru do XXXI Liceum ogólnokształcącego
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc