szostek1515

ceny za transport ciągnikiem rolniczym

Polecane posty

Molq    6

Zapytałem kiedyś znajomego jak liczyć usługi rolnicze,to mi powiedział bym za każdy litr paliwa dostał 3 lub 4.

Czyli spaliłem 100liter ON, mam dostać 400liter w przeliczeniu na złotówki dajmy na to paliwo po 4zł wychodzi 1600zł na rękę.

 

(p*4)*x=d

 

p=ilość spalonego paliwa

x=cena ropy

d=kasa dla nas

 

(sposób na liczenie za prace ciągła jeżeli np przy transporcie długo się czeka na załadunek czy postioj na skupie przydało by coś też się doliczyć)

Edytowano przez Molq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywóz zyta dwoma przyczepa mi gościu wzią 120 zł za 40 km licząc drogę powrotną czyli 3 zł za kilometr wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Jechać ciągnikiem 40km i wziąść 120zł chyba c330... chociaż ja i tak bym nie pojechał bo szkoda mojego czasu opon sprzętu za te grosze... bo większość pójdzie na ON.
Ciagnikiem 100km ta droga i stawka to się wróci paliwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

Tak tylko gdzie tym ciagnikiem wjedziesz.Poza tym tesc ma ciagniki i na pierdoly szkoda im czasu.Czasami spotykam sie ze ktos jedzie za grosze byle na flaszke starczy a potem placza ze na czesci niema.


Do lasu po drzewo to od70 do120zl chyba ze z ladowaczem hds to 140 do przyczepy tak okolo 10km

 


Poza tym tirem na takie male odleglosci biora od kursu nie od kilometra bo sie nie oplaca.Podalem tylko przykladowe stawki.Zawsze musisz uwzglednic czas zaladunku.Kurs 60km i zaladunek pewnie zajmnie z4do 6godzin min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Panowie ile moge policzyc za transport slomy ciagnikiem z przyczepa? 

Ciagnik JD 6330 Premium 105km.

Odcinek 50 km w jedna strone. Rozladunek mnie nie interesuje. 

Zaladunek bylby po mojej stronie. 100 belek slomy 120x120 ciagnikiem Kubota m9540 95km. Ile za taki sam zaladunek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36

Biorę po 4zł za kilometr brutto.


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taurusteam    27

100 za godzinę wożenia ziemi ciągnik 120 i przyczepa 10 t kółko max 4 km 200 t załadunek koparka jazda praktycznie asfaltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

Tanio jak pieron, 130-150zł to raczej bardziej realna stawka. Te wszystko fajnie wygląda jak sprzęt nowy i nie trzeba dokładać ale co potem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał35    0
Napisano (edytowany)

Mam do przewiezienia ok 40m3 drewna (wałki 1,2m ) z miejscowości ustanów pow. Piaseczno woj. Mazowieckie do Osieck pow. Otwocki woj. Mazowieckie (40km)  ciągnikiem  rolniczym z przyczepą +HDS  szukam chętnych 696 630 671

Edytowano przez Rafał35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj