szostek1515

ceny za transport ciągnikiem rolniczym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szostek1515    36

Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

jeśli jedziesz ciągnikiem do 100KM lub zbliżonym to bież 100zł/mtg jeśli zbliżasz się do 200km to 100/mtg+paliwo.

To i tak bardzo tanio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciężarówką teraz liczą po 4zł/km netto

Edytowano przez Ginterpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogurt    1

Postanowiłem odświeżyć temat.

Ile brać za transport (w teranie jak i po drogach) ciągnikiem 230 km i naczepą 24t? Przy dzisiejszych cenach paliw to trochę trudne dla mnie do określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mory1971    1

Ciapek + przyczepa do zwozki drewna wlasnej konstrukcji,wchodzi max 2,5m³ normalnie 2. Ile by wziasc za runde do lasu ok10-15km w jedna strone.? Myslalem o 100pln z zaladunkiem i rozladunkiem oczywiscie :)

Za podobna trase ciezarowka z HDS-em 6m³ drewna skasowali mnie 450pln.

Edytowano przez mory1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

3lata temu moj maz za kurs ciagnikiem 3P z wozem wziol 100zl. Przewozil cegle na budowe. Od 7rano do 11 przed poludniem.

 

Byly to 3kursy(tam i z powrotem po 5km w jedna strone. Czyli 5 x 6 = 30km


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jeśli jedziesz ciągnikiem do 100KM lub zbliżonym to bież 100zł/mtg jeśli zbliżasz się do 200km to 100/mtg+paliwo.

To i tak bardzo tanio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciężarówką teraz liczą po 4zł/km netto

100zł/mtg to chyba za darmo lubisz pracować przecież w ciężkim terenie nawet 10-12l/godz zechla taki 80-100km to co 60% na paliwo mam oddać,

kiedyś dawno temu jak woziłem drzewo przyczepa duża 8m długa paka brałem 120zł/transport około 5-7km oczywiście załadunek i rozładunek to nie maja sprawa, teraz chciałbym za taki kurs ze 170zł i tak biorą 150-170zł za kurs 2 przyczepy z mtz lub 2 jakieś 2 kółki z 3P, są i tacy alkoholicy albo idioci co wożą za 100zł a potem jak sobie policzą dokładniej ile paliwa poszło to plują sobie w brodę, a rynek psują hehe, za kurs z hds mtz bierze około 240zł wchodzi tam nie wiem chyba z 10m3, także większość teraz zamawia hds bo sam załaduje i rozładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio21    2

ja tam poweim najlepiej za transport brac mniej wiecej paliwo razy 3 i wychodzi plus godziny policzyc bo ceny opon olejów kosztuja wiec nie ma co za darmo wozic. to na odcinku 5km np tir jak by ktos go wynajął to by nie liczył np 7km tylko by powiedział 5zl na km plus postojowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

wiadomo, że wyliczając cenę za taki transport musimy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę to, żeby pokryła ona koszty paliwa, a potem dodać do tego coś ekstra dla nas za pracę i przeznaczony na to czas, może nawet te 5 zł za km to będzie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile mógłbym wziąść za transport przyczepą 5-6t i c-360 za km? Jak liczyć te km i czy może bardziej na mtg?

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

2-2,5zł/km a trasę możesz sobie wyliczyć na jakiejś stronie z mapami online i będziesz miał przybliżoną wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

witam. ile mógłbem wżąść za nałożenie drzewa w lesie (turem na zetorze7245), transport do tartaka ok.10km.w jedna stronę, załadunek desek w tartaku i spowrotem do domu? podejżewam że zejdzie sie prawie cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Dzisiaj robiłem 2 kursy zestawem C-360 3P + 2 przyczepy wożąc zboże (owies), ok. 40 km.

Nie wiedziałem ile brać, to zapytałem na ile mogę liczyć. Odp. 200 zł starczy. Dla mnie wystarczyło i się zgodziłem.

2 kurs tak samo, ale gostek nie potrafił wycenić mojej roboty to powiedziałem, że od poprzedniego dostałem 200, to ten dał mi 170 zł, bo 30 na flaszkę po drodze wydał. Trochę po marudził.

Może troszkę za dużo wziąłem, ale i tak te osoby pieniądze za zboże przeznaczą na alkohol to chyba nie ma co się martwić.

Droga ok 80 km

Koszt 370 zł 

Czas ok 6 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja kiedyś zainkasowałem 400zł za transport ziemniaków ( 2x 4,4t)50 kilometrów w jedną stronę to mi się nie opłaciło , spalił za 200 zł 200zł zostało w kieszeni , jak za prawie cały dzień jazdy to trochę za mało ;)

 

  Teraz widziałem ogłoszenie do ustawiania siatek przeciwśnieznych i sam nie wiem ile zaproponować za wynajem ciągnik + przyczepa + Ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Zatankuj do pełna , po robocie sprawdź ile spalił, dolicz swoją godzinówke i zobaczysz co wyjdzie. Zależy jeszcze po czyjej stronie załadunek .


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj