Zaloguj się, aby obserwować  
Piochu

Czy Fortschritt ZT 303 podniesie???

Polecane posty

zorak    2

www.fortschritt.p2a.pl dowiesz się wszystkiego, zobaczysz fotki ciągników z takimi zestawami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

te ciągniki to trza przyznać że podnośniki maja solidne,myślę że nie powinien mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

U mnie fortschritt-ów jest dość dużo i widzę żę spokojnie sobie radzą z aktywnymi agregatami, a co do pługa to z trójkami obrotowymi latają , bo z czwórka obrotową jeszcze nie widziałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe75    0

udzwig standardowy to 3500 na końcach cięgien .Mam bardzo ciężki plug 4 obrotową i pakomat normalnie sobie po polach latam.ZEstaw grubo ponad 2 tony i plug długi 100 cm miedzy odkładniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powinien podnies przeciez to duzy cianik masywny itp. i ten podnosnik ma tez mocny wiec nie bd miał z pewnoscia problemu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

też wydaje mi się że powinien dac sobie rade z aktywnym agregatem +siewnik to widziałem jak robił w polu wieć na 100% da rade a co do pługa zależy jaki bedzie ciężki pług pługowi nie równy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marian508
      witam serdecznie robie remont skrzyni przekładniowej w rozrzutniku i mam pytanie co powinno być wlane w skrzynie jaki olej lub smar w środkowej był zalany olej natomiast boczne jak by rzadkim smarem lub czymś takim
    • Przez piotrord
      Witam, kupiłem ifę w50 jest tam silnik od fortschritta , jako że mam pierwszy raz do czynienia z tym silnikiem mam kilka pytań. Czy da się tam wymienić panewki główne bez wyjmowania wału ? Kolejne pytanie to smarowanie sprężarki i pompy wtryskowej, u mnie z tej cienkiej rurki olej tylko kapie i to jak silnik jest rozgrzany i ma wysokie obroty na zimnym nie leci wcale. . Rurka zapchana nie jest bo i z bloku tak powoli leci ten olej , czy to normalne a jeśli nie to jaka może być przyczyna? Ciśnienie oleju na zimnym silniku na wolnych obrotach 3 atm na bardzo gorącym spada do 1.8 atm.  Czyściłem filtr odśrodkowy i zauważyłem że ten bączek w dolnej podstawie ma spory luz . Wkładam go w ten otwór i ma luz na boki. Czy tak ma być? W górnej pokrywie nie ma aż tak dużego luzu.  Zauważyłem że przy napędzie pompy wtryskowej jest taka jakby puszka która obraca się razem z napędem pompy. Czy ta puszka to jest jakieś ustrojstwo które przestawia kąt wyprzedzenia wtrysku ? czy w jakiś sposób się to smaruje czy czyści ? I filtr oleju , czytałem gdzieś że nie każdy filtr się nadaje . Niby Filtron jest tak gęsty że potrafi go zacisnąć i połamać rurkę z plastiku na którą nasadzamy filtr. Prawda to czy mit? Z góry dziekuję za pomoc i wskazówki. 
    • Przez drewcio
      Witam. Slyszal kto co o takim modelu forsza?
      Wyprodukowano ich ponoc okolo 1000 szt. 
      Ile takie cudo moze byc warte na polskim rynku? 
       
      *zdjecie zapozyczone z internetow
       


    • Przez Andrzej1996
      Witam,mam problem z podnośnikiem w fortschritt 323A przy opuszczeniu ciężkiej maszyny zaczyna wydawać skrzypiący dźwięk,co może być tego przyczyną? 
    • Przez Andrzej1996
      Witam,mam problem z podnośnikiem w fortschritt 323A przy opuszczeniu ciężkiej maszyny zaczyna wydawać skrzypiący dźwięk,co może być tego przyczyną? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj