Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#81 Share urbus92

urbus92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 luty 2008 - 21:19

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ma ktos moze cennik mf 5455

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 08:29
  •  

#82 Share nibynikt

nibynikt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 07 luty 2008 - 23:45

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ineresuje mnie cena classa ares 500 ma ktoś cennik ?

#83 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 08 luty 2008 - 22:41

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) MF 7480 z amortyzacją przedniej osi i kabiny - 72000€ netto

#84 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 09 luty 2008 - 19:24

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Valtra należy do AGCO więc podam cenę N-ki, ze starej oferty ważnej do 31.12.07 wziętej na uzupełnienie PROW
Obejmuje ona model N 111e w wyposażeniu HI TECH+ przedni TUZ i amortyzowaną oś itp. Kosztuje ona 233.938 netto
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#85 Share Prent

Prent

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 12 luty 2008 - 20:50

ineresuje mnie cena classa ares 500 ma ktoś cennik ?

547(90km) kosztuje 140-160 tyś netto w zależnosci co byś do niego chciał mieć, ze zwjką i zgrabiarką chcemy go brać to bedzie trzeba o duży upust się targowac.....

#86 Share Slavo

Slavo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 12 luty 2008 - 22:23

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) odemnie za Celtisa 446RX (90KM) chcą 40 000 Euro nettto ta cena wydaje mi sie ASTRONOMICZNA!!! a brałem u nich kombajn i ciągnik w ostatnim czasie!!!!!
Przeginają w tym korbankowie!!!

#87 Share nibynikt

nibynikt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 13 luty 2008 - 14:53

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) dzięki za info, a na dodatkowe gadżety znasz cennik , amortyzowana oś, przekładnie itp.

#88 Share adamg

adamg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 17 luty 2008 - 16:30

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) a 5465 ile moze kosztowac cos ok 200tys.

#89 Share parobas

parobas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:sport, motocykle i inne.

Napisany 03 kwiecień 2008 - 09:34

panowie interesuje mnie cena fendta 412 ile korbanki moga zejsc z ceny , ciagnik jest wyposazony w wom i tuz przednim chca 75tys toniby cena minimalna jak myslicie ile moga zejsc z ceny jeszcze? oczywiscie vario i cena w ojro i netto
prosze o konkretne odpowiedzi... pozatym mam oferte jd 6430 za 67 tyś z mniej wiecej takim samym wyposażeniem w sumie raczej jestem za fendtem ale serwis i goscie z jd sa naprawde ok. a wiadomo jak z drugą stroną ......(korb..) dlatego pytam jesli ktos ma doswiadczenie z korbankowem ile z tej ich ceny minimalnej da sie jeszcze urwac? bo jak mówił przedstawiciel jakies "powietrze pewnie tam jeszcze jest" zero konkretów .... pomóżcie pozdr

W tamtym roku 412 kosztował ok 70000 euro netto, wiem bo negocjowałem. Też miałem dylemat fendt czy jd padło na fendta.

#90 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 18 wrzesień 2008 - 20:46

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Macie może ceny mf z serii 3600?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 październik 2008 - 12:26

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) 3635 kosztuje około 32 tys euro netto nie wiem czy warto bo 5425 kosztuje około 37 tys euro netto dopłata za obnizona kabine i dach visio około 2 tys euro

#92 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 15:49

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Pytanie tylko do czego ma być wykorzystany,
seria 5400 jest wieksza gabarytowo, większa pompa, udźwig Tuza,
bajer w środku. Jakbym miał brać do ciężkiej pracy, to 54, ale jak
do Tura, prasy czy przyczep, to szkoda tyle dokładać.
Oczywiście to tylko moje zdanie, miałem przyjemność jazdy na pokazach i
pewnie ze wolałbym wygodniej, ale za 5/6 tyś € mógłbym sobie
już jakieś autko kupić :lol:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#93 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 15 listopad 2008 - 19:25

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) mf 5460-48500 euro netto
mf 5465-51800 euro netto

#94 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 09:31

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) To dobre ceny, chyba że to modele ze starą maską.
Jakby kogoś interesowały ich specyfikacje:

http://www.rolniczemaszyny.eu/

Pozdrawiam
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#95 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2008 - 12:40

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Cena Valtry N-ki 121 HiTech
W Paczkowie Cena katalogowa 66- 68 tys euro netto ( z przednim podnośnikiem i wom) + miękka oś przednia 4120 euro netto kosmos
w Agroserwisie ( u Darka Sobola) 220 tys zł netto podstawa + 22 tys zł netto przedni podnośnik i WOM + 16 tys zł netto miękka oś + wyjścia hydrauliki z przodu i dodatkowa dźwignia do sterowania 2 tys zł lub wyjścia hydrauliki z przodu i sterowanie na takim fajnym podłokietniku to 8 tys zł oczywiście wszystko bez negocjacji. Jak dla mnie cena astronomiczna mimo że jestem entuzjastą tej serii bo fajnie się prezentuje to jednak po lekturze http://www.dlg-test...._121_HiTech.pdf wydaje mi się że ten ciągnik nie jest wart takich pieniędzy małe obciążenie użytkowe dość duże spalanie głośna kabina mały moment obrotowy prędkości WOM-u też ubogie. Swoja drogą na stronie Agroserwisu w Tabeli dotyczącej danych technicznych to moment obrotowy wynosi 540 Nm a z dopalaczem chyba z 580 Nm. Z kolei duże wrażenie robi na jakich kapciach postawili ten ciągnik 520 i 650 i dodatkowo brak opcji że są 4 prędkości WOM może to powoduje takie spalanie bo jak na ciągnik 125 km i te slogany silników sisu żę są bardzo oszczędne to wydaje mi się że w najcięższych pracach powinien spalać leciutko ponad 20 .
Swoją drogą jeżeli ktoś posiada taki ciągnik chętnie bym przeczytał opinię jak jest w praktyce jak się zachowuje z obracalną 4 czy nie zrywa mu przodu jak z jakością wykonania bo w końcu fini słyną z solidności. mam nadzieję że nie odpłynąłem za daleko od wątku.

#96 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 13:43

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) a to tylko hi-tech, advenced jest drozsza od fendta 312 vario i tylko minimalnie tansza od jd 6430, a nie prezentuje za wiele w stosunku do konkurentow. nie wiem jak jest teraz, ale na wiosne mozna bylo miec 312 vario z dodatkowym wyposazeniem (miekka kabina, dodatkowe wyjscia hydrauliki z przodu) za 220 tys netto
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#97 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 14:14

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) valtra N121 advance ok 60tys euro netto

#98 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 18:45

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) mi ostatatnio za 309 vario powiedział 52 tys euro netto

#99 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 19:58

valtra N121 advance ok 60tys euro netto

po wyrownaniu poziomu wyposazenia mi wyszlo na wiosne 71, lekko wysmialem przedstawicielke
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2008 - 20:41

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) W sumie nawet przedstawiciel znajomy ciągle twierdzi że Valtra to najdroższe ciągniki i chyba trzeba przyznać mu rację

Dodaj odpowiedź