coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

inoxdeere87    0
4 godziny temu, krzychuuuuu napisał:

A n114 cenę znasz bo tu juz jest kilka koni więcej i 2 mapy silnika. Ja pytałem o n114 w tamtym roku to ok 250tys netto w podstawie.

N 114 skrzynia eco, oświetlenie premium, miękka oś, 3 pary hydrauliki 277 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

no przecież ceny idą do góry jak dealerzy słyszą o kolejnym mgr podnoszą na maksa. Ktoś kto ma zamiar kupić za swoje, radziłbym się wstrzymać....Oferta na ciągnik 200 ale wpiszemy 220 potem zjedziemy tak gadał dealer.. A potem do 220 dołożył kolejne 20 bo stwierdził  ze ogólnie maszyny zdrożały i tak się bije kasę na programach... Ja miałem oferty około 50 tyś naciągnięte wyżej a potem zamiast zejść to poszli kolejne tysiące w górę i być mądry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Oferta dość aktualna bo z grudnia zeszłego roku,ale ta cena też nie jest dobra bo taki ciągnik powinien kosztować nie więcej niż 220-230.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Czyli już przy ofercie ostro negocjować? ile realnie jest do urwania za n104 bez wom i miękkiej osi poza tym chyba wszystko najszersze opony 3 zawory itp? pierwsza cenę usłyszałem 265 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28
wyposażenie przedni tuz klimatronik amortyzowana kabina i przednia oś skrzynia bezstopniowa dajrekt, smart touch 4 pary wyjść hydraulicznych z tylu jedna para z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
19 godzin temu, hubertuss napisał:

czyli cena podobna jak u korbanka 6612. Tylko, że Valtra ma słabszy silnik, jest lżejsza i ma mniejszy udźwig. Ale za to więcej biegów. Co kto lubi i co komu potrzeba. Faktycznie Korbanek jaki był taki był. Ale jakoś to wyglądało. teraz jest chaos choć AGCO to duży koncern nie wiem kogo zatrudniają w Polsce. Bo widać głowy nie ma. Dlatego sprzedaż Valtry w Polsce do tej pory kulała a gwiazdami były MF i Fendt.

Mi korbanek w grudni rzucił za mfa 6712 , uwaga 86 tys euro netto ! . Od razu powiedziałem że nawet nie będziemy rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
I macie jakiś namiar na dealerów MF najlepiej z okolic świętokrzyskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
5 godzin temu, fulton napisał:

I macie jakiś namiar na dealerów MF najlepiej z okolic świętokrzyskiego?

ciezko wpisac sobie w google.mf swietokrzyskie.albo valtra swietokrzyskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Z tego co słyszałem podobno gravit lublin ma przejąć massey ferguson ale ile w tym prawdy to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ano wpisałem w przeglądarkę fendt podlaskie i mf podlaskie. I co? I nic. Myślę, może nie ma. Wpisałem mf lubelskie i tez nic. Podobnie jak w mazowieckim. Wpisałem więc serwis fendt i co wyskoczyło? Korbanek. Tak można zadzwonić do valtry. Ale ciekawe czy dadzą klientowi namiar na dealera mf skoro to jest konkurencja w podobnych cenowo ciągnikach.

Jest chaos i bałagan. Brak namiarów na dealerów mf a. Bo fendta mają sprzedawać niby dealerzy valtry.

Na podlaskie kiedyś był dealerem rol mech Dubicze Osoczne. Najbliżej mnie. Teraz jak wpisałem w lokalizator na stronie valtry swój adres to mi podsyła dealera koło Sokołoa Podlaskiego. Być może ten z Dubicz będzie miał mf a. Chociaż dalej na swojej stronie ma valtrę. Widać AGCO uznało, że dużo już w Polsce sprzedali i przy ruszających nowych naborach chcą dać szanse konkurencji. Ci z AGCO pod koniec roku będą mieli nie tęgie miny jak zobaczą jak im przez ten rok sprzedaż mf a i fendta spadła. Wtedy może oczy się otworzą i zrobią porządek w AGCO Polska, które nie ma nawet porządnej strony z wszystkimi dealerami swoich produktów. Bo oprócz tych trzech marek są tam jeszcze inne. Jak np Challenger.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
No właśnie masakra z siecią dealerów agco. Od początku roku miała być znana sieć dealerów na cały kraj a tu nadal cisza a prow się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
2 godziny temu, hardkor113 napisał:

Z tego co słyszałem podobno gravit lublin ma przejąć massey ferguson ale ile w tym prawdy to niewiem

Napewo go przejął,tylko strona www jeszcze w trakcie,takie info uzyskałem dziś przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

agrolmet gniewkowo woj kujawsko pomorskie ja znimi rozmawiam na o fendzie sprobojcie do nich zadzownic

 

dilera wkoncu znajdziesz.ale bardziej smieszne jest to ze nie ma ani do konca okreslonych zasad na nowy prow ani dokladnych terminow na skladnie od do. paranoja. ja bym sie zbytnio na finansowanie z ue nienastawial.zreszta nawet widac po podejsciu ue do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Fendt nie będzie z MF. Na yt jest film nowa sieć sprzedaży MF z polagry. Ale nie powiedział nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

nie ma sie co panowie denerowac ani spieszyc.euro sukcesywnie spada a prognozy na ten rok przewiduja 3 z przodu.wiec to moze byc na nasza korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Ktoś tu mówił że valtra się słabo sprzedawała a w tpr w top 10 marek była przed MF o fendzie nie wspomnę. MF w mazowieckim ma poltech koło Sierpca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    237

Mam do was prośbę gdyby ktoś był u dealera MF zapytajcie się o model 3630 ile kosztuje tak orientacyjnie. Szukam ciągnika na młodego rolnika zastanawiam się co wybrać. Mam już dużego MF i potrzebny mi mniejszy i chciałbym też MF . Będę wdzięczny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pawelmf napisał:

Mam do was prośbę gdyby ktoś był u dealera MF zapytajcie się o model 3630 ile kosztuje tak orientacyjnie. Szukam ciągnika na młodego rolnika zastanawiam się co wybrać. Mam już dużego MF i potrzebny mi mniejszy i chciałbym też MF . Będę wdzięczny

 

MF 3630 polecam jak najbardziej jako użytkownik 3635 :D Bezawaryjny i zapominasz o tankowaniu ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
jak ktoś liczy jako najwyższy zysk dopłaty ,to rzeczywiście nie wiele zyska na niższym kursie euro , ja bym się cieszył bo jeśli euro spadnie o 20gr to strace na dopłatach 5tys a sprzęt co planuje wziąść będzie tańszy o 25tys więc różnica znacząca
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130
30 minut temu, ZELKOW napisał:

jak ktoś liczy jako najwyższy zysk dopłaty ,to rzeczywiście nie wiele zyska na niższym kursie euro , ja bym się cieszył bo jeśli euro spadnie o 20gr to strace na dopłatach 5tys a sprzęt co planuje wziąść będzie tańszy o 25tys więc różnica znacząca

no wkoncu ktos kto uzywa mozgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

No tak, ale dopłaty dostaje każdy, a sprzęt już nie każdy kupuje co roku:p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj