Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#661 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 10:40

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jeśli chodzi o autodrive to nie wiem nawet jak to dokładnie działa, diler podesłał taką oferte, ale jeśli chodzi o opony, amortyzacje osi i tuz to są dla mnie ważne. Generalnie jeśli porównuje ceny to ma to sens jeśli wyposażenie jest zbliżone, więc co z tego że zrównają się z ceną jak założą węższe opony(choć tu mi bardziej chodzi o ich wysokość) wywalą tuz i amortyzacje jak gdzie indziej to jest już w danej cenie plus dodatkowo amortyzacja kabiny szyberdach, kabina na 4 słupkach, pompa tłoczkowa z kompensacją o sporo większej wydajności, mocniejszy podnośnik, silnik z boostem, bieg eko, silnik 6 cylindrów z lepszym momentem a zamiast autodrive jest też jakaś automatyka biegów lecz podejrzewam że to jeden pies. Wszystko to sprawia że pomimo że ciągniki MF mi leżą nie chce mi się za bardzo negocjować dalej z korbankiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 05:36
  •  

#662 Share vince

vince

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 16:59

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) W ubiegłym tygodniu dostałem ofertę na MF 5612 i w porównaniu z ofertą kat181 z poprzedniej strony moja wypada znacznie gorzej..
Za wersję w standardzie chcą ode mnie 61 200 euro netto.
Kolega widzę ma bogatszą wersję o
przedni tuz,
amortyzowaną oś,
system autodrive,
błotniki przednie skrętne,
szersze ogumienie bo mnie na ofercie dali 440 i 540.
Cena jaką podałeś to 60 587 euro netto, czyli 600 euro wiecej chcą ode mnie za wersję standard.. jeszcze do końca roku jest u nich promocja bo od nowego roku cena pojdzie o 3 tys euro w górę.
Biorąc pod uwagę że kupiłem od nich inny ciągnik w zeszłym roku to powinni wyjść z atrakcyjniejszą ceną... Może trzeba bedzię pytać u innych dealerów, albo czekać az zejdą z ceny :/

#663 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 13:02

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) witam, orientuje się ktoś ile trzeba zapłacić za MFa 3625 i 3635 w standardzie?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#664 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 13:32

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) @vice no to faktycznie grają z tobą nie fer. Ja jeszcze ich klientem nie jestem, ale rozmowy już trochę trwały i dałem im do zrozumienia żę szukam dobrze wyposażonego ciągnika. Cały czas uważam że moja oferta powinna być lepsza jeśli chodzi o cene.

#665 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 21:38

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Wyszli z założenia że jak już jeden kupiłeś to masz czerwone klapy na oczach zapłacisz ile powiedzą i jeszcze będziesz chwalił przed całym światem jaki to jesteś super zadowolony.

#666 Share vince

vince

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 15:53

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Klapek na oczach na szczęście nie mam;) swoją drogą ciekawe jaką cenę mozna wynegocjować w innych czesciach Polski, bo to że moj teren obsługuje dealer z tarnowa nie znaczy chyba ze nie mogę kupić ciagnika od kogoś innego.

#667 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 13:36

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Niestety raczej tak jest, że nie możesz kupić nigdzie indziej. Oni bardzo przestrzegają rejonizacji. Podobnie jak np jd. Apytają cię gdzie mieszkasz i odeslą do handlowca, który ten teren obsługuje. Sam to kiedyś przerabiałem. Dzwoniąc do 2 dealerów poza moim rejonem. Jeden cenę wyjściową podał a drugi odrazu zapytał gdzie mieszkam i odesłał do konkretnego człowieka. Rynek maszyn rolniczych w polsce jest bardzo specyficzny. Mało kto ma oficjalne cenniki ogólnie dostępne np w sieci. Jak powiedzmy na auta osobowe. Dealerzy podzielili sobie rejony, aby nie było konkurencji wewnętrznej. Każdy zadowala się inna marzą. Dealer na prowincji gdzieś na wschodzie może zadowolić się mniejszą marżą. Panowie z tarnowa chcą zarabiać więcej.

#668 Share SokolLS

SokolLS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, hodowla bydła mlecznego, informatyka, gry, samochody, nagrywanie filmików na youtube. :)

Napisany 25 grudzień 2013 - 21:54

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Wiecie ile może kosztować Fendt 512 SCR ? W pełnej wersji z tuzem i wom przednim, klima, amortyzowana oś itd. ?

#669 Share MrRemov3

MrRemov3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 12:15

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jaka jest cena Valtry N103.4 H5?? lub N103 H5

#670 Share roart

roart

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 14:43

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) mam ofertę na valtra N103.4 H3 za 225 netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 08 styczeń 2014 - 14:20

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Sprzedaż już im spadła na poziomy nie notowane od wielu lat, ale widać jeszcze z tonu nie spuścili.

Zapewne spadła, bo teraz kuszą dobrymi ofertami kredytowymi na ich stronie- nie tylko na serię 400, którą chcą wypchnąć z racji końca produkcji i norm spalin, ale także na inne modele mają tą promocję kredytową, np. na nową serię 500.

#672 Share kazik77

kazik77

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 13:08

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) a najgorsze w tym że marka fendt pracuje na dilerów a nie dilerzy na markę i diler sobie myśli że jak klient ma już 1 fendta to zapłaci każde pieniądze żeby kupić drugiego :) co nie zmienia faktu że to dobre ciągniki

#673 Share Michal225

Michal225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo , off road:)

Napisany 15 styczeń 2014 - 19:01

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) MF 7615 wersja exlusive ogolnie full , skrzynia dyna6 , korbanek krzyczy 92000 ojro do jakiejś tam negocjacji .....

#674 Share rolnik1121

rolnik1121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 19:39

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) A jaka cena jest za MF 5610 i 5611 w podstawowej wersji ? ;)

#675 Share snickers_2005

snickers_2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 22:17

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jakieś 60tys. euro netto, tak mniej więcej:) nic tylko brać

#676 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2014 - 22:34

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Nie wiem czy ci to pomoze ale mam cennik AGCO UK na ten miesiac i jest tak:

Massey Ferguson 5610 Dyna-4 = £55,171 czyli 279tys PLN
Massey Ferguson 5611 Dyna-4 = £58,046 czyli 293tys PLN
Massey Ferguson 5611 Dyna-6 = £62,524 czyli 316tys PLN

#677 Share rolnik1121

rolnik1121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 27 styczeń 2014 - 14:49

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzięki wielkie pomogło bo nigdzie cen nie mogłem znaleść :)

#678 Share soltys13

soltys13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo jeździectwo motocykle fotografia podóże

Napisany 28 styczeń 2014 - 23:54

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jeśli ktoś chce kupić traktor Fendt John Deere Massey Ferguson czy Valtra/ Steyr to polecam się udać do naszych zachodnich sąsiadów. Zwłaszcza jeśli chodzi o Fendta czy też John Deere warto się wybrać do sklepu firmowego przy fabryce. Ciągniki te są tańsze od 20 do 45 % w zależności od modelu i marki oraz mocy. Są też bardziej doposażone zwłaszcza Fendt.

#679 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 10:07

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Sklep firmowy przy fabryce? Co to wędliny są czy meble? Jest tam wogóle coś takiego? Byłeś tam? Odeślą cię do twojego lokalnego dealera. Żadna marka ci nie sprzeda ciągnika w fabryce. Oni muszą dbać o dealerów i serwis tj fabryka nie może im odbierac klienta musi dac zarobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share snickers_2005

snickers_2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 12:01

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Te sieci dealerskie to tylko napychanie pieniędzy pośrednikom, ile oni zarabiają, 10 - 15tys na ciągniku? Ale cóż za salony, panów w krawatach i pokazy musi ktoś zapłacić, czyli ostateczny konsument:)

Dodaj odpowiedź