coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Piters182    29

Witam.

Zna ktoś cennę Fendt'a 207 vario w standardzie i w full obcji na wąskich kołach ??

Około 64 tyś euro w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przekładni eco w modelu 3 cyl nie ma. Jest dyna 4 bez eco. Koszt ciągnika to około 180 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrnht5060    27

Witam,

 

Czy ktoś zna cenę nowego Fendta 210 Vario z 2014r.?? Z amortyzowaną kabiną,klimatyzacją i joystikiem??

 

Jeśli ktoś na ceny ciągników od 70km-101km proszę o odpowiedź z marką modelem i mocą tego ciągnika. Oraz jakie ma wyposażenie.

 

Teraz mam:

 

2x Ursus C-360 3P

 

1x Ursus C-360

 

 

1x Ursus C-355

 

 

1x Ursus C-4011

 

 

1x Ursus C45 Ciągik z lat 50. Mam go prosto z fabryki ZM URSUS z lat 50.

 

 

1xNew Holland T5060 z turem Pol-Mot Warfarma-Niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ile razy to samo pisać? 5609 będzie kosztował około 190 - 200 tys netto. 5608 jest około 15-20 tys tańszy. 5611 To koszt około 220-230 tys. Zanim zapytasz o modele 5612 czy 5613 to pododawaj sobie po średnio 15 czy 20 tys i wyjdzie ci cena netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

mi wycenił z chojn młodych podlaskie 5609 za 185tyś 540/65/R38 tył, 440/65R28 przód, pełen pakiet zaczepów, 3 pary wyjść, pełne oświetlenie robocze 3pary tył i 3 pary przód i pneumatyka dwu-obwodowa, z grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

Cena za 5611 opony tyl r34 480. cena 57500 euro

Edytowano przez RoRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demzor    0

Witam orientuję się ktoś może ile trzeba teraz zapłacić za  MF 7618 w dobrym wyposażeniu ? (przedni tuz,ośka,amor kabina, ehr'y itd.) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Witam!

Orientuje się ktoś, które felgi są droższe: spawane czy skręcane?

Jakiej firmy opony najlepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denzel16    1

Ponoć najlepsze trelleborg  :) Ale myślę że Michelin również niczego sobie a co do felg to nie mam pojęcia ;) Spawane mocniejsze raczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W valtrze spawane są droższe, opony to tak jak wyżej ale continental też są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

MF5612 DYNA4 amortyzacja przedniej osi, tuz+wom i autodrive opony przód 440 tył 540 reszta standard, ale bez obciążników przednich(-4tys netto) za 260 netto z groszami po negocjacjach. Dobra oferta? Miałem w czerwcu ofertę na 5611 DYNA4 z przednią osią amortyzowaną za 255netto a reszta standard tylko opony przód 380 a tył 480. tutaj cena była do negocjacji. Warto zmienić przednie opony na trochę szersze, czyli 480?


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

zna ktoś może cenę M-F'a 5610 w wersji podstawowej i w takim wyposażeniu :

-miękka oś

-wom

-tuz

-koła r38

-pełne felgi

-skrzynia eco

 
 
 

"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

w 5610 nie występuje miękka oś, skrzynia eko chyba tez nie, ale jej już nie jestem pewny w 100 procentach. Na 5609 z przygotowaniem pod ładowacz miałem ofertę za 51 tysięcy euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henryx    1

Witam!

 

Nie zmienisz opon na szersze z przodu koła występują w takim zestawie ->  - ogumienie przód  440/65 R28,

                                                                                                                        - ogumienie tył        540/65 R38,

 

mati 5720: - Model 5610 nie ma amortyzowanej osi w opcji,  

                  - Dyna-4 nie ma tryby pracy ECO, ECO jest dostępne w większej skrzyni Dyna-6 (która niestety nie występuje w modelach(5608,5609 i 5610).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

Ile kosztuje nowy Massey Ferguson 7615 dyna 6,przedni tuz, wom,miękka oś, amortyzowana kabina, szerokie opony Michelin i jeszcze obciążnik ma tuz 1000kg.Poproszę jeszcze cenę za standard bez bajerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Fendt 209 Vario z przednim Tuzem 340 000 netto

 

jak 209 tyle kosztuje to jak wyglada cena 312?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

312 kosztuje podobnie. Nie wiem czy 209 kosztuje aż 340 netto. Może to cena brutto. Ale nowe 312 kosztują około 340 netto. Takie ceny widywałem na forach.

MF 7616 widziałem na innym forum 280 netto w podstawie 7614 około 260 netto w podstawie. Ktoś na af chyba ma 7615 na wyposażeniu jak wyżej i kosztował koło 300 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexion6    0

Dealer wycenił mi MF 7619 na 370 netto cena ostateczna w średnim wyposażeniu: przedni Tuz + obciążnik monoblokowy 1000kg, amortyzowana przednia oś, opony do wyboru 600/60/R28 i 710/60/38 lub 540/65/R30 i 650/65/R42, 4 pary wyjść hydraulicznych, Datatronic 4, radar poślizgu kół, isobus, hydraulika 150l. Pytałem też o cenę MF 7616 to powiedział mi 400 netto, ale to już na max wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj