coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

hubertuss    4653

Zadzwoń do korbanka. Do końca roku mają promocje. Finansowanie fabryczne do 3 lat bez odsetek. Seria 400 fendta podlega jakiejś promocji rónież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczarx    12

Czy jako główny ciagnik który lepiej będzie się sprawdzał lepiej (transport, orka,siew ) Vario 400, vario 300 ??

Edytowano przez sczarx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

MF 5612 2014 rok

- moc max. 120 KM przy 2000 obr/min,

- moc homologowana kW/KM - 86/117 przy 2200 obr/min.,

- silnik AGCO POWER, 4 - cyl.,poj. 4,4 l, Common Rail, 4 zaw/cyl.,

- układ SCR II generacji + DOC,

- ŚCIĘTA MASKA,

- skrzynia Dyna-4, 16/16 (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,

- SYSTEM AUTODRIVE,

- AMORTYZOWANA OŚ,

- system SPEEDMATCHING,

- wyświetlacz kontrolno-sterujący DOT MATRIX,

- klimatyzacja + ogrzewanie kabiny,

- KLIMATYZOWANY SCHOWEK,

- regulowana kolumna kierownicy, fotel pneumatyczny, siodełko dla pasażera,

- analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza,

- duże teleskopowe lusterka zewnętrzne,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- zaczep górny automatyczny, przestawiany wysokościowo,

- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych ( dolna belka ),

- zaczep dolny PITON do przyczep jednoosiowych ( bolec ),

- ogumienie przód 480/65 R28,

- ogumienie tył 600/65 R38,

- błotniki tylne 2,28 m z przedłużeniami,

- przednie błotniki - SKRĘTNE,

- tylny TUZ - udźwig 5 200 kg, kat.III,

- EHR - sterowanie TUZ-em,

- tylny WOM - 540/540E/1000 obr./min,

- sterowanie W.O.M. + TUZ z błotników tylnych,

- AUTOMATYKA WAŁKA W.O.M,

- 3 pary wyjść hydraulicznych,

- oświetlenie robocze przednie (2 pary) i tylne (2 pary), montowane w dachu,

- oświetlenie na słupkach kabiny (1 para),

- oświetlenie robocze na tylnych błotnikach (1 para),

- światło ostrzegawcze - "kogut" x 2 szt.,

- radio CD,

- obciążniki przednie demontowane 610 kg ( 10 x 55 kg, 1 x 60 kg z zaczepem ),

- instalacja pneumatyczna jedno i dwu-obwodowa

- przedni TUZ

 

cena cennikowa netto 78 995,00 €

cena specjalna netto 60 587,52€ przy zamówieniu do konica roku

 

Dodaje jako ciekawostke, bo za ciągnik w tej mocy i gabarycie to na moje oko sporo za dużo.

Każdy diler z którym rozmawiałem jest skory do większej lub mniejszej negocjacji a Korbanki tylko dyktują cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

cenna cennikowa to taka jaka dealer ma w cenniku, w tym przypadku nie wie poco jest podawana nawet jak to cena jest nie realna, cena specjalna to cena wyjściowa po odjęciu już części rabatu dealera z której pewnie jeszcze można coś wytargować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Jeżeli mnie pytasz to jest napisane że skrzynia dyna 4, myślę że diler podaje te 'czary mary' ceny żeby podkreślić ile to mi opuścił. Mówiąc szczerze to ja akurat mam to w d..ie bo ten traktorek powinien kosztowac max 220 netto a wołają 255. Jeśli nie dociera do nich argument że mam ofertę na JD 6115 M w takim samym wypasie(nawet lepszym) za ok 235 netto lub Case 115 Maxxum w full opcji poza multicontrollerem i wom na przodzie za ok 225 netto to co ich przekona żeby obniżyli cenę? Może mają takich generalnie bogatych klientów fanów marki albo te ciągniki łamią prawa fizyki i przez to są takie drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciekawe ile kosztuje dyna 6? W tym modelu dyna 4 nie ma eco drive. Teraz w serii 56xx 4 cylindrowych eco drive jest tylko w dyna6. To nowy model więc korbanek myśli, że troche więcej kasy wyrwie.Jak sprzedaż spadnie to może zejdą z cen.

Gdyby wywalić przedni tuz, auto drive, amortyzacje osi, dać węższe opony 540 cena może spadła by gdzieś do 220-230 tys netto. A to już nie jest tak dużo. Jak za ciągnik 120 KM dość dobrej marki. Chociaż cena nie była by mała. jak to u korbanka.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Sprzedaż już im spadła na poziomy nie notowane od wielu lat, ale widać jeszcze z tonu nie spuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W ostatnich latach tańsze marki jak np case czy nh i kilka innych znacznie wzbogaciły swoją oferte. Zwłaszcza o modele bogato wyposażone z rozbudowanymi przekładniami itd. Jest więc w czym wybierać. Mnie tam to nie martwi niech się korbanki martwią.

Gdyby w polsce całe funduze z ue były dzielone tylko na dopłaty jak we francji. Rolnik miał by większą swobodę w ich wydawaniu. Zapanowała by zdrowa konkurencja na rynku maszyn. Teraz nie ma funduszy i dealerzy za klientem biegają. Jak w 2015 ruszą programy to zacznie się golenie klienta.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Jeśli chodzi o autodrive to nie wiem nawet jak to dokładnie działa, diler podesłał taką oferte, ale jeśli chodzi o opony, amortyzacje osi i tuz to są dla mnie ważne. Generalnie jeśli porównuje ceny to ma to sens jeśli wyposażenie jest zbliżone, więc co z tego że zrównają się z ceną jak założą węższe opony(choć tu mi bardziej chodzi o ich wysokość) wywalą tuz i amortyzacje jak gdzie indziej to jest już w danej cenie plus dodatkowo amortyzacja kabiny szyberdach, kabina na 4 słupkach, pompa tłoczkowa z kompensacją o sporo większej wydajności, mocniejszy podnośnik, silnik z boostem, bieg eko, silnik 6 cylindrów z lepszym momentem a zamiast autodrive jest też jakaś automatyka biegów lecz podejrzewam że to jeden pies. Wszystko to sprawia że pomimo że ciągniki MF mi leżą nie chce mi się za bardzo negocjować dalej z korbankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

W ubiegłym tygodniu dostałem ofertę na MF 5612 i w porównaniu z ofertą kat181 z poprzedniej strony moja wypada znacznie gorzej..

Za wersję w standardzie chcą ode mnie 61 200 euro netto.

Kolega widzę ma bogatszą wersję o

przedni tuz,

amortyzowaną oś,

system autodrive,

błotniki przednie skrętne,

szersze ogumienie bo mnie na ofercie dali 440 i 540.

Cena jaką podałeś to 60 587 euro netto, czyli 600 euro wiecej chcą ode mnie za wersję standard.. jeszcze do końca roku jest u nich promocja bo od nowego roku cena pojdzie o 3 tys euro w górę.

Biorąc pod uwagę że kupiłem od nich inny ciągnik w zeszłym roku to powinni wyjść z atrakcyjniejszą ceną... Może trzeba bedzię pytać u innych dealerów, albo czekać az zejdą z ceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

@vice no to faktycznie grają z tobą nie fer. Ja jeszcze ich klientem nie jestem, ale rozmowy już trochę trwały i dałem im do zrozumienia żę szukam dobrze wyposażonego ciągnika. Cały czas uważam że moja oferta powinna być lepsza jeśli chodzi o cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Wyszli z założenia że jak już jeden kupiłeś to masz czerwone klapy na oczach zapłacisz ile powiedzą i jeszcze będziesz chwalił przed całym światem jaki to jesteś super zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

Klapek na oczach na szczęście nie mam;) swoją drogą ciekawe jaką cenę mozna wynegocjować w innych czesciach Polski, bo to że moj teren obsługuje dealer z tarnowa nie znaczy chyba ze nie mogę kupić ciagnika od kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niestety raczej tak jest, że nie możesz kupić nigdzie indziej. Oni bardzo przestrzegają rejonizacji. Podobnie jak np jd. Apytają cię gdzie mieszkasz i odeslą do handlowca, który ten teren obsługuje. Sam to kiedyś przerabiałem. Dzwoniąc do 2 dealerów poza moim rejonem. Jeden cenę wyjściową podał a drugi odrazu zapytał gdzie mieszkam i odesłał do konkretnego człowieka. Rynek maszyn rolniczych w polsce jest bardzo specyficzny. Mało kto ma oficjalne cenniki ogólnie dostępne np w sieci. Jak powiedzmy na auta osobowe. Dealerzy podzielili sobie rejony, aby nie było konkurencji wewnętrznej. Każdy zadowala się inna marzą. Dealer na prowincji gdzieś na wschodzie może zadowolić się mniejszą marżą. Panowie z tarnowa chcą zarabiać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SokolLS    4

Wiecie ile może kosztować Fendt 512 SCR ? W pełnej wersji z tuzem i wom przednim, klima, amortyzowana oś itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Sprzedaż już im spadła na poziomy nie notowane od wielu lat, ale widać jeszcze z tonu nie spuścili.

Zapewne spadła, bo teraz kuszą dobrymi ofertami kredytowymi na ich stronie- nie tylko na serię 400, którą chcą wypchnąć z racji końca produkcji i norm spalin, ale także na inne modele mają tą promocję kredytową, np. na nową serię 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik77    0

a najgorsze w tym że marka fendt pracuje na dilerów a nie dilerzy na markę i diler sobie myśli że jak klient ma już 1 fendta to zapłaci każde pieniądze żeby kupić drugiego :) co nie zmienia faktu że to dobre ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

MF 7615 wersja exlusive ogolnie full , skrzynia dyna6 , korbanek krzyczy 92000 ojro do jakiejś tam negocjacji .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj