coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

soltysi    0

za mf 5460 coś około 215 netto (o ile nie pomyliłem ceny z mf 5455)

jak sądzidzie 260 netto za fendta 312?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychoo124    2

a oni mają u siebie jakieś finansowanie fabryczne czy coś podobnego żeby ciągnik u nich spłacać a nie brać kredytu w banku? MF 5440 43tys euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

za mf 5460 coś około 215 netto (o ile nie pomyliłem ceny z mf 5455)

jak sądzidzie 260 netto za fendta 312?

 

 

5455 około 225 netto

5460 3tys ojro droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

312 Vario TMS amortyzacja osi, pełne oświetlenie, amortyzacja kabiny, 4 pary wyjść hydraulicznych ogumienie standard 360 tys.

przedni TUZ +16 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majsterus    1

Witam

Ile kosztuje Fendt 714 Vario SCR w podstawowym wyposażeniu, może z większą wydajnością pompy hydraulicznej, przedni WOM i TUZ? I jakiś mniejszy do tura. Jaka jest cena nowego Fendt'a 512 Vario SCR z ładowaczem czołowym Fendt CARGO 4x/80 bez oprzyrządowania. Nie wiem czy już są w Polsce nowe 500 Vario SCR, jeżeli nie to jaki inny mi polecicie? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam :)

Edytowano przez majsterus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

witam, zna ktos ceny MF w przedziale od 120 do 140km interesuja mnie wszystkie modele. pisac w jakim wyposazeniu, ile km, jaka skrzynia :) z gory dzieki :D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Interesują mnie modele 5470/6465/6470 ? zna ktos ceny?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Jest jakaś promocja u Korbanka i 5470 idzie wyrwać za 220tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

W jakim wyposażeniu ? :)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Tego to już nie wiem bo przez tel nie wnikałem,ale znając korbanka to ogórek to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronski13    1

Fendt 714 tuz bez wom, ośka, amortyzacja kabiny, obciażenie 850kg, TMS cena 420tys netto co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalgd    3

w 2010r. taki kupił fendta 716( rocznik 2009, przedni tuz, oś amortyzowana, tms, ti ) za 364 tys. netto. Także maszyny podrożały sporo.

Edytowano przez michalgd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Na MF 5420 nie ma promocji (167 netto a dwa tygodnie temu byl 3k tanszy) -.- a MF 5410 w promocji kosztuje 155netto do negocjacji u co o tym sadzicie? Co sie bardziej opyla?

Edytowano przez Egzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj