Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#441 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 20:13

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Cena Fendt`a 714 to JEDYNIE 102 tys zł EURO NETTO !!! szok. Zastanawiałem się nad kupnem takiej maszyny, lecz myślałem że zmieszczę się do 350- 400 tys zł z lepszym wyposażeniem. Za tak mały ciągnik to stanowczo zaaaaa duuuużo.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 15:12
  •  

#442 Share Narcotic

Narcotic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, muzyka.

Napisany 12 grudzień 2010 - 19:49

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Witam! Potrzebuję pomocy, zamierzam kupić Fendta 312 vario TMS z amortyzacją, przednim tuzem, womem, obciążnikiem blokowym 870kg ogólnie dosyć bogata wersja, dostałem ofertę na 82000 euro brutto czyli około 330000 zł brutto. Czy to jest dobra cena? bo nie wiem czy podpisać cyrograf. Dodam jeszcze, że ciężko idzie targowanie dużo chyba nie utarguję z tej sumy.

#443 Share lesiuskc

lesiuskc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 15:57

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Pewnie że dobra mógł byś jeszcze z dyche utargować :blink:Ale za te pieniądze to byś 6930 premium utargował ale w końcu to fendt :blink: za 6630 premium 125 koni wołają około 300tys...

#444 Share karolcia716

karolcia716

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Taniec, muzyka no i oczywiście kombajny i traktory oraz wszystko co łączy się z ziemią:)

Napisany 19 grudzień 2010 - 01:55

Pewnie że dobra mógł byś jeszcze z dyche utargować :blink:Ale za te pieniądze to byś 6930 premium utargował ale w końcu to fendt :P za 6630 premium 125 koni wołają około 300tys...

Targuj się jeszcze ale to dobra cena. Tak dla porównania Fendt 310 Vario kosztuje 240tys a ma 10KM mniej. Za tą cenę żądaj w standardzie jeszcze niskociśnieniowych opon, amortyzacji przedniej osi i jeszcze innych świecidełek. Ale tak szczerze to najlepsze traktory na świecie polecam, będziesz zadowolony:)

#445 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2010 - 07:33

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Piszcze czy ceny netto czy brutto. Dodany obrazek Jak netto za tego 6630 z kilkoma dodatkami to drogo, chyba, że ma skrzynie AP itp. Dodany obrazek Za cenę tego 714 będziesz miał już Jaśka 7730. Dodany obrazek

#446 Share limousine

limousine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 10:41

Pewnie że dobra mógł byś jeszcze z dyche utargować :blink:Ale za te pieniądze to byś 6930 premium utargował ale w końcu to fendt ;) za 6630 premium 125 koni wołają około 300tys...

Mógłbyś przestać wyjeżdźać z tym John Deerem, tu jest temat o porządnych maszynach :P
A i tu też http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&img=255018&total=37&st=30
Case 5140, NH T5060+MX T8, Zetor 7011, C330, Kramer 412

#447 Share Narcotic

Narcotic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 14:02

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) lesiuskc oraz karolcia716 dzęki za odp. cały czas się targuję ale ostateczna cena pozostanie tajemnicą handlową. lesiuskc wiem, że Fendta jest najłatwiej porównywać z JD ale czy przypadkiem te modele które podałeś to nie są 6 cylindrowe? Ten pierwszy to pewnie jest a drugi to nie wiem bo JD mnie nie interesuje. Wybrałem 312 ponieważ potrzebuję uniwersalnego ciągnika 4 cylindrowego dlatego też wziąłem do niego przedni TUZ i obciążnik. karolcia716 amortyzację przedniej osi na początku dostałem w tej cenie, też uważam że Fendt jest najlepszy ale to tylko moje zdanie. A ta 310 za 240 netto to z jakim wyposażeniem? bo 312 z tym co pisałem w poprzednim poście wychodzi około 270 netto.

#448 Share marian892

marian892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 14:57

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Koledzy poprosił bym o cene MF 5475 oraz MF 6465

#449 Share karolek12

karolek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 17:08

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Kolego Narcotik ty ich dobrze dus bo kolega 312 zgodził za 240 tys netto tylko nie wiem z jakim wyposazeniem szczegolnie korbanow

#450 Share Narcotic

Narcotic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:19

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Próbuję z nich wycisnąć ile się da w końcu biedni nie są, paliwo po 5 zł a oni przyjeżdżają we dwóch dwoma samochodami jednym przyjeżdża naganiacz drugim jakiś ważniejszy. Za 240 netto też mogę mieć tylko bez tuza, womu, amortyzacji przedniej osi i ze zwykłymi obciążnikami które mi się nie podobają i są niepraktyczne. Jak jeszcze opuszczą parę groszy z tych 270 netto to podpisuję umowę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share karolek12

karolek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 20:38

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) A ile opuszczaja ci z ceny katalogowej?z tym wyposazeniem

#452 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 22:04

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) skąd ma wiedzieć jaka jest katalogowa?

#453 Share karolek12

karolek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 22:51

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Z kad? od dilera zachodzi i mu mowią ciagnik kosztuje tyle i tyle dodatki tyle i powinny byc wycenione dodatki np.jak przedni tuz to 2200Eur po 2 dlatego jest takie forum i temat zeby nas poszczegolni sprzedawcy w balona nie robili a nie doją ile sie da.

#454 Share Narcotic

Narcotic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 18:33

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) karolek12 ceny katalogowej nie znam bo mnie nie interesuje. Mogą sobie pisać w cennikach katalogach nawet i 500 tys a mnie to nie obchodzi, poza tym nawet nie wiem czy na Fendta jest jakaś cena katalogowa. Interesowałem się również Deutz Fahrem i gdy dealer liczył mi cenę z dodatkami spytałem się o cenę katalogową to powiedział, że nie istnieje coś takiego ponieważ nie mają żadnego ściśle określonego cennika są tylko ceny za które mogą sprzedać DFa a ja mogę się targować, dostać upust. Z kolei Zetor chyba ma ceny katalogowe ponieważ widzałem kartkę na której były wypisane wszystkie modele i ceny. Napisałeś "od dilera zachodzi i mu mowią ciagnik kosztuje tyle i tyle" ja się nie pytam ile on kosztuje tylko za ile dealer może mi go sprzedać i tylko takie ceny mnie interesują. Dealer podaje cenę za którą chce sprzedać a ja się wtedy targuję.

#455 Share lesiuskc

lesiuskc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 20:10

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jd podałem dla porównania anie żeby kusić do kupna ceny są netto..

#456 Share MaciejP

MaciejP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 22:41

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) W grudniu 2007 za 312Vario bez; TMS, przeniego wom-u tuz-a resorowanej osi i kabiny zapłaciłem ok 205tyś netto z upustem wszystko zależy od kursu euro.

Jak nie chcą z ceny zejść to powiedz że konkurencja odda z 310tyś. lub 320tyś dobrze jak mieszkasz przy granicy niemieckiej to wtedy powiesz że Niemiec chce 300tyś za ful ale targować trzeba się z wyczuciem bo z tymi zdziercami nic nie wiadomo wiesz co lepiej kupić jaśka 6630premium ful ja mam 6620se a 312 łyka jak chce. jest jeszcze jedna rzecz w fendzie a chodzi tu dokładnie o silnik jest wada i to nawet spora: pompa układu smarującego ma wadę wysadzana jest uszczelka jest dana zwykła uszczelka i nie ma ona gniazda(brak frezu w którym uszczelka by siedziała)a jak ona pęknie to wiadomo że smarowanie silnika jest słabsze a olej leci ciurkiem, serwisant powiedział że to jest norma i że to się często zdarza.

#457 Share Narcotic

Narcotic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 20:25

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) 205 tyś netto cena bardzo fajna, dobrze że napisałeś kiedy były takie ceny. Przez te 3 lata maszyny troszkę podrożały. Czemu wziąłeś bez TMSa? Dużo był droższy z TMSem? Szantaż konkurencją na nich nie działa ponieważ nie mają konkurencji, chyba że chodziło Ci o inne marki ciągników to na nich trochę działa. Ściąganie z niemcowni też odpada. I nie wyskakuj z JD zwłaszcza z takimi dziecinnymi tekstami typu: "wiesz co lepiej kupić jaśka 6630premium ful ja mam 6620se a 312 łyka jak chce". Ciekawe czy w spalaniu też tak łyka? Ja wiem co mam kupić co jest dla mnie najlepsze chcę tylko porównać ceny żeby nie przepłacić dlatego zapytałem w temacie o cenach Fendta a nie w temacie jaki ciągnik wybrać. Co do tej wady to bardzo ciekawe może się przekonam na własnym egzemplarzu w końcu Fendt to też tylko maszyna i może się zepsuć, słyszałem o różnych awariach w Fendtach ale to jest bardzo ciekawe chyba zapala się w takim przypadku kontrolka smarowania?

#458 Share skoko

skoko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 23:12

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) a ja wiem tyle jutro będę dzwonił do korbanków i pytał o cenę 208 vario z turem przednim tuz,wom,amor,full opcje.

Fendt Vario 200 FA cena netto:55 000.00euro
- moc nominalna 60 KM, moc maksymalna 70 KM wg ECE R24,
- silnik 3 cylindrowy, chłodzony cieczą,
- kabina z ogrzewaniem z klimatyzacją,
- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,
- oświetlenie robocze przednie i tylne na dachu kabiny,
- fotel operatora pneumatyczny,
- przekładnia bezstopniowa Vario, 40 km/h
- napęd na 2 osie,
- pompy hydrauliczne o wydatku 76 l/min (35l + 41l),
- 3 zawory hydrauliczne bez sumowania wydatku,
- WOM tylny 540/750/1000,
- ogumienie przednie 280/70R18,
- ogumienie tylne 320/85R28,
- zaczep transportowy zwykły,
- tyny TUZ o udźwigu 2,4t z EHR,
- końcówki hakowe ramion dolnych tylnego TUZ, kat. 2,
- swiatło ostrzegawcze rotacyjne,
- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,
- system TMS,
- przedni TUZ kat. 1.
- Radio CD

Fendt Vario 200 cena netto:59 000.00euro
- moc max. 70 KM, moc nominalna 60 KM - wg normy ECE R24,
- silnik Sisu, 3-cylindrowy, system Common-Rail i AGRex,
- skrzynia bezstopniowa VARIO (40 km/h),
- klimatyzacja z ogrzewaniem kabiny, fotel pneumatyczny,
- oświetlenie przednie na słupkach kabiny i tylne na błotnikach, światło ostrzegawcze rotacyjne,
- instalacja hamulcowa pneumatyczna jedno i dwuobwodowa,
- zaczep górny manualny, przestawialny wysokościowo,
- zaczep dolny,
- bez przedniej osi amortyzowanej,
- obciążniki przednie płytowe 216 kg (1 x 120 kg + 3 x 32 kg),
- tylny TUZ - udźwig 4 200 kg,
- kpl. przegubów kulowych do końcówek hakowych tylnego podnośnika,
- tylny WOM - 540/750/1000 obr/min,
- 2 pary wyjść hydraulicznych,
- pompa hydrauliczna tandemowa o wydatku - 76 l/min (41+35), niezależny układ hydrauliki zewnętrznej,
- ogumienie przód 320/70R24, rozstaw 1500
- ogumienie tył 420/85R30, rozstaw 1510
- system TMS.
▬▬►

#459 Share MaciejP

MaciejP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 13:36

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Fendt 312 mam go tylko dlatego że ktoś z niego zrezygnował i go w ciągu 3 od podpisania umowy dostarczyli. tylko dlatego że do tura był mi potrzebny, ale i tak mu d*pę znosi z belami po prasie Class 255 roto cut. Tle teraz mam ładowarkę teleskopową JCB 531-70 i do fendt-a chce teraz założyć tuza i WOM.Ale czy to będzie możliwe tez dołożyć TMS i amortyzowaną oś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 16:20

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) to ile wazy taka bela? rozumie ze z wiecej jak jedną bele?

Dodaj odpowiedź