Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#421 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 28 luty 2010 - 09:03

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Nowe maszyny są droższe na zachodzie to fakt. Jednak jesli chodzi o jakosc produkowanie na rózne rynki w jednej fabryce stwarzało by olbrzymie problemy np. logistyczne (potrzebne inne cześci itd). Z tegio co mi wiadomo ale może sie mylę np mf 5435 produkowany jest w jednej fabryce czy na polske czy na niemcy. Co do teorii o spisku dealerów jak juz wyżej pisałem jak ktos nie chce niech niekupuje. Na cene wyrobów wplywa wiele czynników nie tylko koszt żelastwa z jakiego został zebrany al np koszt badań przygotowania modelu liczba sprzedahych sztuk itd. Jak kupujesz samochód czy odówke też ktos na tobie zarabia. A co do cen i marży oczywiście rynek wszystko reguluje ostatnio gdzies słyszałem że na zachodzie spadła np sprzedaż nowych kombajnów i to sporo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 08:07
  •  

#422 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 28 luty 2010 - 09:52

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) @RolnikSprzedawca na pewno 100zł od ciągnika masz a nie 1000? bo 8% od zysku firmy to trochę więcej wychodzi, oczywiście wszystko zależy od klasy ciągnika.

#423 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 28 luty 2010 - 11:26

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Wracając do podziału produkcji ze względu na kraj docelowy... Cese W St.Valentin jest robiony taki sam na całą Europę(no może z różnicami typu inne zaczepy na Francję i takie szczegóły) a Co do zarobków to kolego opisałem tu skrajny przypadek czyli markę Zetor... z punktu widzenia sprzedawcy i firmy nie opłaca się tym handlować... na Case jest lepiej bo inaczej to firma by splajtowała, mieliśmy dwa czy trzy takie przypadki że licząc transport do klienta i dojazdy moje to dołożyliśmy do sprzedawanego zetora...;) Poważnie... ale to błąd fabryki, nie szanuje sprzedawców i nie pilnuje rynku bo zetor w Polsce sam się sprzedaje(połowa produkcji jak nie więcej idzie do Polski) i coraz mniej firm chce go sprzedawać z powodu braku opłacalności.
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#424 Share toreg

toreg

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:40

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Znacie może ceny ciągników Mf 5465, DF K610 i najprostszego JD serii 6030 6 cylindrowy około 120 KM chyba clasic wszystkie z przednim TUZ i WOM doradźcie co byście wybrali.
Jeszcze jedno ile będzie kosztowało do nich resorowane zawieszenie. Tylko podawajcie mi jaka jest dopłata a nie z cena całego ciągnika bo muszę się zastanowić

#425 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 08:04

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) a ciężko do dilera zadzwonić???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#426 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 08:29

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) wiesz na pewno zadzwoni do dilera kolega ale chodzi o to żeby nie dać sobie kitu wciskać, a jak się zapyta o cena na forum to ma jakieś odniesienie...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#427 Share toreg

toreg

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 13:37

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

wiesz na pewno zadzwoni do dilera kolega ale chodzi o to żeby nie dać sobie kitu wciskać, a jak się zapyta o cena na forum to ma jakieś odniesienie...

Dzięki kolego wyjąłeś mi to z ust. Ceny katalogowe to ja znam a na razie się orientuję w cenach bo mój wniosek dopiero się sprawdza i przysłali mi przesuniecie rozpatrywania o kolejne 3 miesiące. Konkretne rozmowy z sprzedawcami będę prowadził jak będę miał umowę podpisaną. :)

#428 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:51

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Panowie jak bedziemy z takimi tekstami wyjeżdżać to proponuje zamknąc temat "ceny maszyn" każdy zainteresowany zadzwoni do dealera i się dowie.

#429 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 18:41

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Na targach w kielcach mieli ogłosić ceny serii 2oo vario, ktos może pytał?

#430 Share Slevyn

Slevyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 19:05

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Witam
szukam cen Case takiego 135 koni do 5 lat może ktoś pomoże :)
Pozdrawiam serdecznie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 19:26

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) to nie jest temat o Case.... :)

#432 Share Slevyn

Slevyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 14:02

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) OOOO!!! wybacz o wielki :) jak śmiałem zapytać się o Case nie w tym temacie co trzeba :) heh.

Edytowany przez Matey, 16 marzec 2010 - 15:12.
cytowanie poprzedniego posta

#433 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 07:42

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Cos juz wiadomo w sprawie cen ciągników fendt 200 vario konkretniej 208 vario. Jakie jest wyposazenie seryjne.

#434 Share mf255

mf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 17:47

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Zna ktoś aktualną cenę MF 3625?
NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

#435 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 11:55

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Właśnie ktoś zna cenę MF 3625?

#436 Share sterydek

sterydek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja
    Muzyka
    Obróbka filmów

Napisany 17 wrzesień 2010 - 17:37

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Ostatnio pytałem dealera to za MF 3635 powiedział mi 140 tyś netto.

#437 Share Pawel2606

Pawel2606

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 19 wrzesień 2010 - 14:09

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Zna ktoś może cenę Fendta 312 z TMS, przedni TUZ z wałkiem i miękkim przodem?

#438 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 25 październik 2010 - 18:02

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Mam nadzieje ze ten nowe MF'y u Korbanka nie są tak ubogie jak seria 62XX, znajomy ma od nowości 6290, to ma dwa halogeny z przodu tylko, bez dodatkowych w kabinie, bez roboczych, na dodatek krótkie błotniki, brak klimy, radia, siedzenia dla pasażera, wałek miał jakiś śmieszny niepytpowy, a jak chciał inny to kazali dopłacić. Śmiechu warte bo na zachodzie są praktycznie wszystkie z full wypasem :P

#439 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 25 październik 2010 - 18:38

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) U nas sąsiad przyprowadził pare dni temu MF-a 3625 od korbanków cena coś w granicach160-170tyś brutto,na kołach do miedzyrzędzi i tam pare lepszych bajerów,chyba też z klimą,z tego co widziałem bardzo ciekawy ciągniczek :P
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 30 październik 2010 - 17:23

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) zna ktoś cenę MF 5465 z przednim TUZem i WOM

Dodaj odpowiedź