Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#341 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 19:08

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Bobek-wolałbyś być dealerem aut francuskich czy japońskich ?Myślę że gdybyś był owym sprzedawcą (ciągników Dodany obrazek ) to raczej preferowałbyś ten pierwszy system ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 17:31
  •  

#342 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2010 - 19:12

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jeżeli już coś sprzedawać, to musi być to towar pewny. ;) Tym samym wolałbym sprzedawać dobrą markę w systemie salonu japońskiego, ze stałą marżą, ale za to dokładać wyposażenie spoza marki.

#343 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2010 - 22:28

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) "kolego Sokół,
jeśli zdajesz sobie sprawę ile powinno kosztować, to masz pole do negocjacji.
W dzisiejszych czasach klient dostaje cenę i się zaczyna debata i bęczenie Dołączona grafika
Jakby to wyglądało, gdybym w nogocjacjach o Fendta zaczął od jakiejś minimalnej ceny, z której nie mogę już zejść ani grosza? Klient byłby obrażony, że nie mógł nic stargować. Toteż nauczeni tym sprzedawcy zaczynają negocjacje od zawyżonej ceny. Cobyście mieli z czego zbijać Dołączona grafika"

- Zapewniam Cię że targowanie i żydowanie ( wg. Ciebie "negocjacje") nie należy do moich ulubionych zajęć. Sprowadzanie ludzi pracy do poziomu żebrającego rumuna pod kościołem zasługuje na potępienie tym bardziej że jak by nie patrzeć zapewniają wam pracę i godne życie.

"Jakby to wyglądało, gdybym w nogocjacjach o Fendta zaczął od jakiejś minimalnej ceny, z której nie mogę już zejść ani grosza"
- oznaczałoby to koniec systemu pasożytniczego.

Ze wszystkich odwiedzin przedstawicieli jedną zapamiętam do końca życia miałem taki wybuch śmiechu, że wywróciłem się z krzesłem ale koleś mógłby uczyć Jana Brzechwę bajki pisać. oczywiście przeprosiłem go ładnie na pożegnanie. Szkoły poetów k...a.

"Są ludzie, którzy jak Hiob siedzą na kupie gnoju. Różnica między nimi, a Hiobem polega na tym, że Hiob wiedział, że siedzi na gnoju oni zaś myslą, że siedzą na złotym tronie".

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share zabubiony

zabubiony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 23:03

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Wie Ktos ile kosztuje MF 6480 i 6475??

#345 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 07:51

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Kolego sokol cena 44 tys Euro netto dotyczyła ciagnika 5455. Prześledź dobrze posty a znajdziesz wyżej pytanie kolegi przemka.... A kolega Matuch wyraźnie napisał 5435 z przednim TUZ -44 tys i przeszklonym dachem. ;)

#346 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 11:16

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ok. przepraszam cena 44 jak najbardziej dotyczy 5455 a 37 5435 w wyposażeniu podst przyznaje się do pomyłki.

#347 Share Adam1978

Adam1978

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 16:53

starych modeli została tylko ta 307 bo ja ostatnia 308Ci sprzedałem w okolice Śniadowa... ;)

Witam Kolego Regeryk to jakie pieniądze trzeba dać za tą ostatnia 307??

#348 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 18:14

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Nie chce już mis się tego drugi raz wlepiać ;) ale chyba dla rogeryka chodziło o tą:
http://www.korbanek...._fendt_307.html

#349 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 18:23

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) tak jest kolego..... to o ta... ;)

#350 Share Adam1978

Adam1978

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 18:32

tak jest kolego..... to o ta... ;)

Sory ale chodziło mi o cene do kupienia bo to to juz widziałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:36

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Noto ten jest do kupienia...Rogeryk mówił że z nowych tylko ta została ;) To nowiutki traktor 9mtg.

#352 Share mgilek1

mgilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:38

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) a fendt 412 vario z oponami przód 520mm;tył 600mm, przednim wałkiem i podnosnikiem. Z tego co wiem to amortyzacja kabiny i osi jest chyba w standardzie. ile by taki traktorek mógł kosztowac??? Z góry dzięki.PZDR.

#353 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 10:14

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) 412 ok 83 tys euro.

#354 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 10:28

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Ile kosztuje 718Vario i 818Vario?

#355 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 14:08

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) 718 z TMS i TI - 103 tys € netto
818 z TMS i TI - 107 tys € netto

Hej Sokole! Dodany obrazek
wierzę, że takich jak Ty jest więcej niż 5%, ale nie zmienia to faktu że handlowiec nie zmieni standardu negocjacji dla znacznej mniejszości. Niestety nie można wszystkich mierzyć tą samą miarką, a szkoda.
Twoje podejście do negocjacji mi się podoba, ale zdecydowana większość uwielbia negocjacje i poczucie spełnienia jak zjadą 2-5 tys od ceny początkowej.
Ty powinienneś spojrzeć na przedstawiciela, jak bys miał mu zaraz przysolić i rzec krótko, nie interesuje mnie przeciaganie liny, poprosze dobrą cenę, ma Pan jedno podejście!!! Nic innego Ci nie pozostaje, niestety Dodany obrazek
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#356 Share Wito

Wito

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 14:17

nie interesuje mnie przeciąganie liny, poproszę dobrą cenę, ma Pan jedno podejście!!!

Doskonale napisane ;) ;) Ciekawy jakby się diler wtedy zachował :P

Sorry za cytowanie poprzedniego postu , ale chodziło mi konkretnie o to zdanie :(

Pozdrawiam

#357 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 14:43

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) @Matuch-spokojnie możesz i mnie doliczyć do owej mniejszości Dodany obrazek -zauważyłem że mam jakoś niepokojąco zbieżne poglądy z kol.Sokolem Dodany obrazek

#358 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:39

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Przyłączę się także do tej mniejszości, też lubię konkrety a nie ceny z kosmosu i potem mam żebrać o każdy dodatek albo, że ktoś mi trochę c ceny zejdzie i muszę wysłuchiwać dilerów jak to już oddają po kosztach albo nawet dopłacają do tego ciągnika. Ostatnio właśnie zakończyłem jak to nazywacie negocjacje tylko idąc do dilera od razu mówiłem co mnie interesuje z wyposażenia co musi być na 100 % a z czego mogę zrezygnować i by podawali cenę ostateczną bo idę jeszcze do trzech innych marek i wybiorę najkorzystniejszą ofertę. Jak już wybrałem markę to negocjacje sprowadziły się do tego że powiedziałem że u innych mam dodatkowo wyposażeniu np. radio i obciążniki i czy w tej cenie u nich to dostanę jak tak to biorę ciągnik no i po kręceniu nosem dostałem to, ciągnik zaliczkowany. A Ci co wyskoczyli z ceną z kosmosu odpadli w przedbiegach między innymi korbanek z massseyem.

#359 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:48

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jakiej marki ciągnik kupiłeś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share grzegorz13174

grzegorz13174

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:53

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Czy zna ktoś już może ceny masseya 6485 z pakietem komfortowym i 7485 z rocznika 2010? Oczywiście bez przedniego TUZ.

Dodaj odpowiedź