Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#221 Share DARKPANTER

DARKPANTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 16:38

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzięki Matuch
Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie czy nie wiesz ile trzeba dopłacić z hydrauliczny rewers i ile by kosztowało zamontowanie do niego tura (tylko polskiego) z dżojstikiem bez osprzętu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 23:24
  •  

#222 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 17:50

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Panie Matuch@ czy możnaby prosić o podanie aktualnej cen MF 6465 & 6475 i jeżeli jest coś takiego to tą cene na przyszły rok... (bardziej interesuje mnie ten pierwszy, lecz chciałbym zobaczyć różnice w cenie)... I jeśli to możliwe to cennik wyposażenia dodatkowego... przede wszystkim komputer "GTA III" i amortyzacja przedniej osi.
Czy te dwa modele mają ten sam silnik??? (z tego co zauważyłem to chyba tak...)

#223 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 24 listopad 2009 - 19:18

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) matuch jak to jest ze podales mi wczesniej cene mf 6485 74tys euro a teraz koledze za 6495 podales 73tys euro?? taka roznica w wyposazeniu?mozesz napisac ile taki biedniejszy 6485 bo bardzo mi sie podoba ta maszyn???
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#224 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 20:34

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) - kolego Darkpanter
za hydrauliczny rewers trzeba dopłacić 2 500 € netto (nie wiem ile można z tego zbić, to cena katalogowa - tylko takowe widzę). Za tą dopłatą masz ponadto hydraulikę sprzęgła za pomocą przycisku na lewarku zmiany biegów (działa ponoć szybko, więc szybko sie idzie przyzwyczaić).

- kolego Danielu
w tej chwili system świeci pustkami jeśli chodzi o te modele, ale kontaktowałem sie z managerem MF'a i przekazał mi, iż kwestia tygodnia i będzie ustalona specyfikacja i cena. Dopiero je zamawiają.
Jeśli mi sie przypomnisz za około tydzień, na pewno Ci to sprawdzę :(

- kolego Michale
często spotykam się z takimi sprzecznościami i już Ci tłumaczę skąd się biora:
> przede wszystkim sprawdź (ja już nie pamiętam) czy mają to samo wyposażenie. Wystarczy amortyzowana oś, kabina, przedni TUZ i WOM i cena skacze znacznie.
> druga sprawa jest taka, że często maszyny zamawiane są grupowo, lub promocyjnie. Może być sytuacja, że fabryka rzuca hasło: weźcie 15 szt jednego modelu (bo słabo zalega - loteria, nie wiesz jak kreować będzie się popyt) a damy dodatkowy rabat. Widziałem już sytuację, gdzie przyczepa Metaltechu z 2008 roku była droższa niż ta sama z 2009 roku. Powód? Ta z 2008 zamówiona była pojedynczo, a ta z 2009 była kupiona w pakiecie 80 szt i jest większy rabat.
Musicie sobie zdawać sprawę, że przy tak szerokim asortymencie tego typu rzeczy często mają miejsce i nie jest to nieprofesjonalizm handlowca, czy jawne zdzieranie.

Jeśli do tego tematu, o który pytał Michał jest jeszcze jakieś pytanie, walcie śmiało, spróbuję odpowiedzieć.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#225 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 22:14

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) wiec kolego matuch mozesz mi napisac ile mf 6485 kosztuje w najprostszym wyposazeniu bez amortyzacji bez tuza itp??

#226 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 26 listopad 2009 - 13:35

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) jesli moglbym prosic o cene Massey Ferguson 3645

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#227 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 10:35

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Kolego Michale w tej chwili jest na stanie ostatni model 6485 z amortyzowaną kabiną i osią, a wystawiony jest za 72 tys € netto (inna dostawa inna cena). Nie mam niestety dostępu do danych o zamówieniach i upustach, więc podaję, to co w danej chwili widzę najtańszego w systemie.

Kolego Statek:
niestety tych ciągników nie ma i raczej zamawiać nie będą, ale może jakbyś się uparł, to przy następnej dostawie by ściągneli :(
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#228 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 10:57

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) z tego co sie dzieje na forum, wynikaloby, ze calkiem spore jest zainteresowanie seria 36xx, moze warto to zasugerowac w korbankowie :(
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#229 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 13:05

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) holera to pieronsko drogi ten 6485... ciekawe jak beda dalej wygladaly ceny ciagnikow czy beda na takim poziomie czy moze stanieja...

#230 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2009 - 13:26

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Zapytaj o Janka w takim setupie to też tanio nie wyjdzie. Moc kosztuje, dlatego trzeba się zastanowić czy rzeczywiście wykorzystamy ten ciągnik i czy park maszynowy jest do tego przygotowany. MF 6485 to będzie porównywalny z 7430 i Case Puma 165. :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 17:42

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) bobek no racja ale jd seria 7... to juz inna polka cenowa... jesli case to raczej wolal bym pume 155 a ona tez okolo 280netto dlatego pisze ze drogo a najbardziej mf do mnie przemawia jest kilka w okolicy i pieknie sie sprawuja...

#232 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2009 - 18:13

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) W moim rankingu przoduje konstrukcja ramowa. :( Znajomy ojca za 7530 dał prawie 400tyś brutto.

Na program bierzesz? Jakie będzie przeznaczenie tegoż ciągnika? Ile docelowo ma robić roboczogodzin?

#233 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 18:24

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) nie nie ma takiej opcji wogole ze jd to jakies horendalne kwoty sa:) pewnie bedzie mf albo ta pumcia:) pracowac ma narazie na nie calych 50 ha ale poniewaz ciagnika sie nie zmienia co dwa lata wiec chce kupic wiekszy napewno na prow pojdzie w innej sytuacji nie bylo by mnie na to stac jesli nie przejdzie ten mf to moze 6480 ale to sie dopiero okaze poki co zlozony wniosek na MR:)

#234 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 18:44

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) może warto się zastanowić nad trochę mniejszym ciągnikiem a w przyszłości go troche podkręcic, na pewno taniej wyjdzie :( , sam nad takim czymś myśle
może starczy ci puma 125, mf 6465, na 50ha to ten sprzęt nie będzie miał co robić :)

#235 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 18:54

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) racja ale mam ciezkie ziemie i taki 6465 bedzie mial ciezko z czworka obracalna a poniewaz mam jeszcze produkcje tucznikow a niebawem mbede mial wszystko na swojej glowie to po prostu nie bede mial czasu na siedzenie w polu...

#236 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 19:14

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) mogę ci powiedzieć z własnego doświadczenia że claas ares 125 KM, nie ma najmniejszego problemu z 4 obracalną KV ED 100 na resorach + packomat, nawet na ciężkich gliniastych kawałkach 3-4 kl. 1600-1700obr. 8,5-10 km/h, na testach ciągaliśmy nawet piątkę tylko bez wału, co innego podnośnik :) ,

najlepiej staraj się wziąść na testy jakis troche mniejszy ciągnik niz chcesz kupić żeby mieć wyobrażnie czy by ci starczył :(

#237 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 19:19

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) nie no ja rozumiem tylko wlasnie chcialbym ciagnik z polki wiekszych maszyn typu puma 155 zamiast multicontrolera 140 czy mf 6485 zamiast 6480 bo wiadomo wieksze ciagniki:)

#238 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2009 - 19:36

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Na 50ha, to dla mnie 160KM jako główny na 120 wydaje się dużo. :( Ja bym się grubo zastanowił, bo to ładowanie kasy w ciągnik który nie zarobi na siebie. Jak zrobisz 200 godzin rocznie to maks.

#239 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 19:46

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) tak ale pisalem ze niedlugo pole i trzoda beda na mojej glowie wiec pasuje zebym sie w miare w dobrym czasie sie wyrobil...i ja najchetniej chcialbym 150km okolo:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share Rolas14

Rolas14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 19:59

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) założyłem temat czy mf3635 to dobry sprzęt i nikt nie pisze jest ten temat założony w dziale jaki ciągnik wybrać sory że akurta tu pisze ale chce sie dowiedziec co s na temat tego ciągnika

Dodaj odpowiedź