Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

782 odpowiedzi na ten temat

#461 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 16:35

Ale czy to będzie możliwe tez dołożyć TMS i amortyzowaną oś

Dołożenie przedniej osi jest chyba niemożliwe,a nie wiem jak jest z tms-em,o to byś musiał się w serwisie spytać <_< A wiesz może ile kosztuje założenie przedniego tuza z womem?Tak z ciekawości pytam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 06:26
  •  

#462 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 16:44

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) tms mozna dolozyc, tylko wiaze sie to z wiekszymi kosztami niz zamawiajac od razu. m.in. trzeba caly dzoj wymienic.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#463 Share skoko

skoko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 23:43

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) do nowszych ciągników 2500euro z założeniem do 200vario 3 tys z założeniem do 300 itd
oczywiście poszczególna opcja tuz wom na dzisiejszy dzień
▬▬►

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#464 Share MaciejP

MaciejP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 12:23

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Waga siano kiszonki mokrej z tego roku pierwszego pokosu wynosi ok tony, 750 - 800 kg przeciętna bela.

Nie wiem jak tam u was z serwisem, ja muszę czekać na serwis 2 tyg. przyjedzie zobaczy co się stało pojedzie i za 2 tygodnie przyjedzie z częściami i dopiero naprawiają. Serwisant przyjechał wymienić to uszczelkę na zbiorniczek płynu chłodniczego położył sobie halogen i wypalił mi dziurę w zbiorniku płynu chłodniczego.Dobra uszczelkę wymienił, za jakiś czas wymienił zbiorniczek. po 2 tyg. od wymiany tego wypalonego zbiorniczka zerwały się dwie śruby od napinacza paska klinowego napinacz wisiał na jednej śrubie, zanim to naprawili to też 2 tygodnie zeszło. Jak miałem go pół roku to potencjometr od gazu nożnego padł, a teraz coś mi się pieprzy z nagrzewnicą i nie działa druga prędkość od klimatyzacji.

#465 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2010 - 13:03

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jaka jest cena FENDT Farmer 206 S

#466 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7078 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 15:58

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Nowej 206stki S nie kupisz

#467 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 16:21

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) czemu?

#468 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 16:33

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Bo już niema takiego w ofercie.. :D http://www.korbanek....i_65360_km.html

#469 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 16:39

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) A ile kosztuje FENDT 207 Vario

A i takie pytanie nie związane z tematem na forum znalazłem kiedyś taki temat że np co to znaczy TUZ albo rewers i teraz nei mgoe znalźć z góry dzieki

#470 Share domi68s

domi68s

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 16:41

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) około 54tyś €

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 17:10

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ponad 215 tys?

#472 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 17:24

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) no co zdziwiony? Fendty to najdroższe ciągniki i bardzo się cenią - nie jest to cena z powietrza tylko wynikająca z wysokiego poziomu technicznego oraz renomy i jakości tej firmy. Dodatkowo skrzynia vario która bije wszystkie inne na głowę. No 215 tys zł netto za 70 konny to dla większości ludzi trochę przegięcie ale nikt nie karze kupować, można kupić zetora proximę 65 czy 75 za 100 czy tam 120 tyś zł i to brutto.
TUZ - trójpunktowy układ zawieszenia - każdy ciągnik ma tylny tuz, a przedni tuz to opcja (akurat fendty maja przedni tuz prawie wszystkie w standardzie)
Rewers to inaczej przekładnia nawrotna - po przełożeniu wajchy lub joysticka jedziemy do tyłu z taką samą lub zbliżoną prędkością jak do przodu. Mamy wtedy w prawie każdym przypadku tyle samo biegów do przodu co do tyłu.

#473 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 17:42

akurat fendty maja przedni tuz prawie wszystkie w standardzie

Takie małe sprostowanie dopiero od serii 400 przedni tuz jest w standardzie a wom jest w opcji :D

#474 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 17:53

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) aha ale ja szukam strony na agrofoto bo gdzieś o tym widziałem ale już niepamiętam gdzie z góry dzięki

#475 Share janusz11

janusz11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 18:02

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Witam wszystkich może ktoś wie jaka może być ostateczna cena za mf 6485 z przednim tuzem amortyzowaną kabiną z roku 2010 i 2011.

#476 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 18:12

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) tak dla sprostowania ostatni sprzedany Fendt Farmer 206S pracuje w Rogienicach Wielkich :D A klient nie zamieniłby go dzisiaj na żaden inny ciagnik ewentualnie 207 Vario ;)

#477 Share macursus

macursus

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 304 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 18:24

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dla tych co by chcieli wiedziec Fendt 716 z prawie Full opcja(tylko bez wom z przodu) kosztuje 98tys euro:) A z Wom, obciazniki w tylnich kołach, kolor black,opony przednie 600/60R28,

tylnie 710/60R38 cena wynosi ok 107tys euro (NETTO). Mysle ze komus sie przyda :D
Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

#478 Share MaciejP

MaciejP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 23:03

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) W Rogienicach Wielkich tych pod Łomżą ??? Apropo Fendt'a stare Fendt'y to maszyny nie do zajeb***a w 2006 roku pożyczyłem od znajomego starego Fendt'a z 1988 coś taki rocznik modelu dokładnie nie pamiętam ale był to chyba 312 LSA miał napis "Turbomatic" tur przedni tuz z WOM. To wszystko miał fabryczne tylko trzeba było w elektronice pogrzebać bo szwankował RHS to to był prawdziwy FENDT ok 120 koni 6 cylindrowy silnik MWM - Mannheim Wankle Motors to to były silniki.Było po mim widać że to jest sprzęt. Szedł jak burza, górka góra nie domawiał posłuszeństwa vario było mu nie potrzebne ani redukcja biegu po górą jednym słowem "żywioł" Paliwo lałeś i nigdzie nie zaglądałeś,żałuj że go nie kupiłem. To były najlepsze Fendt'y, te co teraz są to oni już nie mają takiej jakości tylko pozostał napis ten sam. Widzę to po swoim, 312Vario z 2007r 2400mth wądpie że wytrzyma jak ta 312LSA z 1988r

Jojstik, TMS według mnie jest to dodatkowy sterownik[który jest już pewnie standardowo ale to dodatkowa kasa dla producenta i dlatego jest opcją] który poprzez nożny(synchronizacja silnika z przekładnią na podstawie odpowiednich danych np.: obrotów silnika, ciśnienia i przepływu oleju w przekładni hydrokinetycznej, kątów itp.po przeanalizowaniu nich zarządza nią według zachcianek kierowcy a dokładnie prawej kończyny dolnej operatora)gaz steruje skrzynią biegów tak jak joj tylko wtedy gaz do dech i jedziemy a obydwie dłonie mamy na kierownicy. to raczej nie powinno być problemu z dołożenie TMS'a a dokładnie brakującego przycisku TMS na konsoli.

Edytowany przez MaciejP, 29 grudzień 2010 - 22:32.

#479 Share xXPronarXx

xXPronarXx

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 14:41

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Jaka cena mf 3645

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share KamilW

KamilW

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 175 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 21:36

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Może ktoś podać cenę MF 6465 i 6475? Z góry dziękuję :P

Dodaj odpowiedź