Skocz do zawartości

Zdjęcie

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Kipper

Kipper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 21 luty 2012 - 20:00

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB Z tego co mi wiadomo to już nie sprzedają. Teraz jest model 625 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB Dzisiaj, 01:46
  •  

#22 Share Theursus3p

Theursus3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja

Napisany 21 luty 2012 - 21:02

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB To ostatecznie mówię, że JCB 531-70 będzie najlepsza...Jeżeli masz więcej pytań napisz na gg-->20184765.

#23 Share pigmer

pigmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 22 luty 2012 - 18:57

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB @Kipper jak 625 ma 75 km a tamte miały 100 km, więc jak mógł mniejszy model zastąpić?
@Theursus3p- nie chce mi się za bardzo pisać na gg, wolę na forum, bo więcej ludzi może skorzystać z np. twoich opinii, uwag, więc jeśli możesz to rozwiń jeszcze swoje zdanie o JCB :)

#24 Share Kipper

Kipper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 22 luty 2012 - 19:40

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB Modele 627 i 523 zastąpił model 625. Dlatego chyba 75 km:)

Edytowany przez Kipper, 22 luty 2012 - 19:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share manitou24

manitou24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 22:13

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB Nie piszcie co kto ma i gdzie co ma bo jak zapłacisz to tez ci wsadza rewers w joystick i td .
Osobiście posiadam Manitou Mlt 526 z 95r bez joysticka :F
Na mój gust w używkach patrz po jcb ponieważ części są o wiele tańsze (tarcze hamulcowe, ślizgi ramienia szyby i inne takie)
Dodatkowa rada jeżeli szukasz koniecznie teleskopówki wybieraj w tych bez przekładni hydrostatycznych grzeją się w lato niesamowicie, mamy na wiosce 4 ładowarki narzeka tylko ten z hydrostatyczna przekładnia.
N dzień dzisiejszy rozglądam się za nową ładowarka i kupie z tej firmy która da mi najmniejsza możliwą z przekładnią mechaniczna. na po dób tego co mam dziś.

Edytowany przez manitou24, 18 listopad 2013 - 12:03.

#26 Share kurak

kurak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 21:15

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB Wszystko jest zależne od tego, co zamierzasz robić tą ładowarką. Jeśli ma tylko jeździć po placu to zdecydowanie na hydrostacie (JCB odpada) bo jest dużo dokładniejsza do nabijania palet itp. Jeśli wpadniesz na pomysł ciągania przyczep czy innych rzeczy to warto pomyśleć nad mechaniczną skrzynią (JCB Manitou). Pamiętaj, że im większy udźwig, wysięg tym większa będzie maszyna przez co będzie tracić na zwrotności. Ja szukałem Manitou MLT 634-120 Turbo a kupiłem JCB 541-70 AgriSuper i jestem zadowolony choć Manitou wizualnie bardziej mi się podoba :) Osobiście polecałbym Ci tylko te dwie marki: Manitou i JCB. Warto wziąć pod uwagę najbliższe serwisy w Twojej okolicy bo jak wszyscy wiemy, maszyna musi być gotowa na wczoraj.
Pozdrawiam,
Robert

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share martin0000

martin0000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport

Napisany 06 grudzień 2013 - 11:08

Merlo vs. Manitou vs. Claas vs. JCB ja kupiłem Manitou 735 choć bardziej podoba mi się JCB ale tak to jest jak się coś ma to potem te drugie się podoba :) i też jestem tego samego zdania jak brać to JCB albo Manitou u mnie w okolicy tylko takie ludzie mają i nie narzekaja. Pozdro