Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie koncentraty

912 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Zetor1992

Zetor1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 maj 2009 - 18:32

jakie koncentraty Miał ktoś do czynienia z koncentratem Sano Protamino Economy, jaka jest cena tego produktu, jakie korzyści stosowania?
Zetor siła i tradycja na polskiej ziemi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jakie koncentraty Dzisiaj, 21:32
  •  

#82 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 06 maj 2009 - 19:43

jakie koncentraty Wiem tyle, że na początku będzie tańszy niż reszta koncentratów, by znaleźć odbiorców. Zastąpi zwykłe Protamino Premium. Składu nie widziałem, na stronie Sano nie ma. Czekamy na opinie i efekty od pierwszych odbiorców albo niech głos zabiorą blondyny, które to jadły ;)
all rights reserved

#83 Share Zetor1992

Zetor1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 07 maj 2009 - 11:24

jakie koncentraty Rozmawiałem z przedstawicielem Sano i mówił że Protamino Economy jest dla tych producentów trzody chlewnej którzy nie stosują programu Sano a chcieli by kupować tańszą paszę (bardzo ciekawie to przedstawił ;) )

P.S. mówił jeszcze że jak ktoś stosuje Protamino Premium Forte to nie jest wskazane przechodzenie na Protamino Economy

#84 Share Benek70

Benek70

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 13 maj 2009 - 12:57

jakie koncentraty Ile kosztują u was pasze firmy DE HEUS?. A mianowicie prestarter, starter i koncentraty.

#85 Share bimladentoja bimladentoja

bimladentoja
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2009 - 21:18

jakie koncentraty ;)

#86 Share sprawdzoneporady

sprawdzoneporady

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 28 maj 2009 - 18:22

jakie koncentraty Ja stosuję koncentraty ze sano. W tym miesiącu płaciłem za worek protamino premium forte bodajże 53 zł jak dobrze pamiętam. Chyba ze 2 zł na worku podrożało.

#87 Share Zetor1992

Zetor1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 00:37

jakie koncentraty Stosujecie jakieś zakwaszacze np. SanoCid z Sano? Jakie oceniacie te produkty?

#88 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 07:18

jakie koncentraty Ja stosuję Sanocid właśnie. W porównaniu z innymi zakwaszaczami jest bardzo mocny. Jak przypadkiem weźmiesz wdech przy wsypywaniu tego do mieszalnika albo przy nasypywaniu do jakiegoś pojemnika, to można się normalnie zablokować;) Można stosować jako środek obezwładniający na dyskotekach :) Na pewno pasza świniom lepiej smakuje zakwaszona, a i zakwaszacz ma właściwości stymulujące przewód pokarmowy, zwłaszcza u młodych prosiaków i warchlaków.

#89 Share Zetor1992

Zetor1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 07:41

jakie koncentraty A ile za niego płacisz?

#90 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 16:27

jakie koncentraty Już nie pamiętam dokładnie, ale za duży worek, chyba 20 lub 25 kg coś koło 160 zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share mareknh

mareknh

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 19:47

jakie koncentraty My stosujemy TurboCid z Agrolenu.

#92 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 13 czerwiec 2009 - 11:00

jakie koncentraty Na co lepiej się przerzucić z grofina na: schaumana, nutrene czy sano? :P
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#93 Share Benek70

Benek70

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 11:29

jakie koncentraty Ja proponuję de heus

#94 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 11:39

jakie koncentraty A jak jest z biegunkami po sano i nutrenie? Bo w szaumanie jest zakwaszacz to trochę wstrzyma :P
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#95 Share farmerak

farmerak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 12:31

jakie koncentraty My kupujemy koncentraty z Dobromixu:)
Green power ;]

#96 Share Zetor1992

Zetor1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 10:28

jakie koncentraty @Dawid777 Sano i Nutrena mają swoje zakwaszacze które ograniczają biegunkę, nazywają się SanoCid i NutroCid.

#97 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 12:54

jakie koncentraty Ale nie ma ich odrazu w prowicie? I czy te zakwaszacze wogóle coś dają? Bo schauman ma odrazu bez potrzeby mieszania, a jest jeszcze jeden problem bo ja daje na mokro w taki mieszalniku ok. 400l dwa razy dziennie, a do prosiaków musiałem we wiaderkach osobno mieszać. Potrzebuje dobry koncentrat, który mogę dać każdym tucznikom zarówno małym jak i prawie na sprzedaż, jak i maciorą :mellow:

#98 Share Zetor1992

Zetor1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 21:25

jakie koncentraty W koncentratach z Sano i Nutreny zakwaszacza nie ma, są one w pełnoporcjówkach, a jeżeli chodzi o dobry koncentrat do wszystkiego to takiego nie ma bo jak do wszystkiego to i do niczego, lepiej do każdej grupy żywieniowej osobny koncentrat.

#99 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 10:57

jakie koncentraty Kupiłem schaumana i zobacze co będzie :mellow:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 16 czerwiec 2009 - 11:52

jakie koncentraty Ja biorę z wipaszu z Konarzyc, chwalę sobie tą firme :mellow:
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.