Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie koncentraty

912 odpowiedzi na ten temat

#461 Share Pandaa

Pandaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:06

jakie koncentraty ja dzisiaj zakupilem wlasnie z piasta koncentrat sojowy uniwersalny za 2600zl/t to jest dobra cena co o tym myslicie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jakie koncentraty Dzisiaj, 19:59
  •  

#462 Share ilnicki96

ilnicki96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 16:39

jakie koncentraty to wychodzi za woreczek 25 kg 65 zl to jest dobra cena ja place z nutreny za worek 75 zl to masz 10 do przodu a jak dobre te koncentraty sa dal bys namiary na ta firme?

#463 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 17:24

jakie koncentraty Odnosnie ceny zależy od ilości jakie będziesz kupowal miesięcznie. Jeśli minimum tone to myślę, że śmiało 2550 mogła by być, lub niższa. Jeśli kilka worków to cena rewelacyjna, bo widac, że od pośrednika kupiłeś.

#464 Share syberol

syberol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 21:57

jakie koncentraty jakie parametry ma ten koncentrat? ile białka?
Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

#465 Share Pandaa

Pandaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 22:19

jakie koncentraty białka ma 40 tak kupile od posrednika tak na miesiac jest mi potrzebne okolo 3t koncentratu

#466 Share syberol

syberol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 08:50

jakie koncentraty dobra cena, też mniej więcej po tyle mam w detalu ale koncentrat 40% białka pochodzącego z hemoglobiny (inny zapach przez co chętniej pobierany). A nie wiesz może w jakiej cenie jest z tej firmy koncentrat z mączką rybną?
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

#467 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 09:38

jakie koncentraty Oj z mączką rybną to najdroższy nie mam pojęcia. Nie polecam czytania tych wartości składników na opakowaniach koncentratów. Wcześniej też zwracałem na to uwagę, tylko kiedyś przeczytałem w jednym z miesięczników testy koncentratów i ich prawdziwą wartość w rzeczywistości w porównaniu z tymi podanymi na opakowaniu i żadna firma nie miała idealnie jak podano. Narazie nie mam zamiaru zwracać uwagi na to, że ktoś mi mógłby sprzedać koncentrat w podobnej cenie zawierający np.42 proc. białka i więcej lizyny i aminokwasów... wiadomo jaki pośrednik, tego koncentrat będzie najlepszy. U nas Piast wygrał po kilku letnich próbach stosowania innych firm, też stosowałem nawet koncentraty zawierające 43 proc. białka innych firm a efekty były gorsze, a oczywiście cena wyższa. Cena najtańszego wynosiła 2800 zł u pośrednika.
Myślę, że skoro Pandaa kupujesz 3 tony miesięcznie to śmiało możesz negocjować cenę do 2550 zł za tonę brutto.

Edytowany przez Darekpol, 30 grudzień 2013 - 09:40.

#468 Share syberol

syberol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 11:14

jakie koncentraty dobrze mówisz Darek, to co na etykiecie to jedno a rzeczywista przyswajalność to drugie. Najpewniejsze mi się wydaje jest jak się samemu przyrządza mieszankę. Przy 3 tonach miesięcznie to już można sporo z ceny zjechać.
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

#469 Share Pandaa

Pandaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 19:04

jakie koncentraty zobacze co tam utarguje bo od nowego roku maja byc niby podwyzki koncentratow

#470 Share hirzy

hirzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 20:01

jakie koncentraty

Hej!!! Robi może ktoś własne koncentraty?? Ostatnio znajomy się pochwalił ze sam robi koncentrat. Kupuje soje, kukurydze czy jeszcze coś tam. Tak ze własny koncentrat na tonę zboża wychodzi mu ok.200zł a jak by kupował gotowy to by mu wyszło z 3x więcej. A w tych gotowych koncentratach oszukują i dodają tez zboże wiec nie maja tak dużej zawartości białka jak piszą. Co o tym myślicie?? Jak ktoś to praktykuje to jaki dokładny skład tego własnego koncentratu robi.

hej ja roie koncentraty moge dac ci recepture tylko napisz na co

witam co sadzicie o paszach firmy ROL POL ZYWIENIE ZWIERZAT z wielkopolski kolo Obornik ?

czy wogule ktos zna ta mieszalnie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 03 styczeń 2014 - 14:16

jakie koncentraty Ja stosuję od 2-3 tygodni. Dla wszystkich grup żywieniowych. Narazie na efekty za wcześnie żeby oceniać, ale na odsadzenie mi się nie sprawdziły bo miałem przypadki biegunek. (Na 55szt 1 padła). Musiałem szczepić. W tuczu i dla loch koncentraty raczej OK. No i ta cena..... :D

#472 Share hirzy

hirzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 styczeń 2014 - 20:00

jakie koncentraty jak dostaly biegunke to pasza byla za mocna a wedlug ciebie to rolpol w porownaniu innych marek jak wyglada i ceny sa wieksze czy mniejsze w stosunku do innych

#473 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 03 styczeń 2014 - 20:37

jakie koncentraty Rolpol robi koncentraty na bazie premiksów z Schaumanna. Przedtem stosowałem właśnie premiksy z Schaumanna i było elegancko. Zero problemów z biegunkami, obrzękówkami itp. Tyllko było strasznie drogo, doliczając jeszcze soję, która bije rekordy cenowe postanowiłem że przejde na koncentraty. A że Rolpol to Schaumann to zdecydowałem się na ich produkty. Zamawiam bezpośrednio u nich min, 2-3t produktów. Mają też premiksy, co kto woli. I ja robiąc odsadzeniówkę to wrócę chyba do premiksów. A reszta na koncentratach. Porównując do innych marek jest porównywalnie. Za miesiąc może 1,5 będę miał konkrety, jeśli chodzi o efekty stosowania.
Jeśli chodzi o ceny to jest tANIO! Na początku myślałem że to jakiś szmelc bo taki tani, ale porównując stosunek jakości do ceny jestem w 100% zadowolony. (nie licząc koncentratów na odsadzenie). Jeszcze wcześniej stosowałem koncentraty z SANO i De Heus. W Rolpolu jest taniej. Oczywiście jak bierzesz bezpośrednio od nich. Poprzez dealerów będzie drożej

#474 Share Mirasgn

Mirasgn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 04 styczeń 2014 - 11:27

jakie koncentraty Witam
Panowie, a co myślicie o koncentratach firmy Agrifirm Polska? Pytam pod kątem ceny i jakości. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

#475 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 04 styczeń 2014 - 12:36

jakie koncentraty Pytanie w jakich cenach kupujesz te koncentraty?

#476 Share TheKakal26

TheKakal26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Technika Rolnicza Motoryzacja Rolnictwo Kobiety Wino i śpiew Produkcja Filmów na YT

Napisany 04 styczeń 2014 - 16:12

jakie koncentraty Ja dla tuczników kupuje koncentraty z firmy Sano a dla prosiąt przy maciorze i po odwarciu od maciory stosuje z firmy De Hase

#477 Share hirzy

hirzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 styczeń 2014 - 19:08

jakie koncentraty czy ktos jeszcze sie wypoie na temat firmy rolpol

Edytowany przez hirzy, 04 styczeń 2014 - 20:41.

#478 Share jaro86

jaro86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:motoryzajca, sport

Napisany 04 styczeń 2014 - 22:08

jakie koncentraty

Ja dla tuczników kupuje koncentraty z firmy Sano a dla prosiąt przy maciorze i po odwarciu od maciory stosuje z firmy De Hase

a jakie ceny u ciebie koncentratów z sano? piggi, forte?

#479 Share Pandaa

Pandaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 04 styczeń 2014 - 22:19

jakie koncentraty Jesli chodzi o koncetraty z firmy Agrifirm to cena zalezy od posrednika kazdy ma rozna cene roznice miedzy posrednikami siegaja nawet do 300zl na tonie a jakos to rozna na jednej parti tuczniki rosna a na drugiej juz nie teraz zmienilem na firme Piast

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share mesi

mesi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 17:43

jakie koncentraty Stosuje ktoś koncentrat piasta dla macior prośnych i karmiących jeśli tak proszę o opinie