Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie koncentraty

912 odpowiedzi na ten temat

#421 Share Kasiowa

Kasiowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 20:48

jakie koncentraty Nutrena już od 2 lat na całej linii żywieniowej- świnki nadzwyczaj spokojne, dobry przyrost, dostawa do domu. Zastanawia mnie też firma Sano- sporo pozytywnych komentarzy tutaj zbiera, jednak ktoś coś wspominał że na tych koncentratach wzrasta agresywność świń. Ma ktoś doświadczenie z tymi firmami? Która lepsza?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jakie koncentraty Dzisiaj, 03:39
  •  

#422 Share Pawel1992mf

Pawel1992mf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 21:22

jakie koncentraty Cześć, ja już od 1.5 roku choduje na nutrenie, wcześniej było sano i lnb. Moim zdaniem nutrena ma lepsze produkty do odchowu prosiąt, np v60 starter jest bardzo dobry, zero biegunek i dobre przyrosty, a koncentraty dla tuczników są porównywalne, chociaż może były bardziej niespokojne zwłaszcza na lnb. Na strongu praktycznie tylko śpią.

#423 Share Mateusz93

Mateusz93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 07:46

jakie koncentraty Jaka cena tego v60 starter?

#424 Share Pawel1992mf

Pawel1992mf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 09:52

jakie koncentraty 73,60 netto

#425 Share OlekOlek

OlekOlek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 14:04

jakie koncentraty My używamy produktów firmy Kanters. Polecam. Zarówno od ochrony, jak i stymulacji, czy odżywek.

#426 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:48

jakie koncentraty co to za firma ? na jakim stadzie pracujesz i co masz na mysli ochrone czy odzywki
ja rowniez zywie prawie nieznana firma prostafeed i nie narzekam bo wyniki bardzo dobre a wspolpraca i doradztwo jeszcze lepsze

#427 Share gibos95

gibos95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 22:19

jakie koncentraty Jaka cena pasz z firmy Sano ? Chodzi mi o Protamino Economy i Protamino Premium :)
Witam, prowadzę wraz z rodzicami ok 20 hektarowe gospodarstwo rolne nastawione głównie na hodowle opasów i trzody chlewnej. Siejemy zboża i kukurydzę. Mieszkam w woj. kuj-pom w pobliżu Nakła nad Notecią

#428 Share moni08

moni08

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 15:17

jakie koncentraty

hej. mam problem skarmiałem świnie firmą nutrena już pare lat ale od jakiegoś czasu sie popsuli wyniki wbc coraz gorsze żywieniowiec aby brał próbki paszy i szukał w zbożu braku białka bo przy gotowej paszy ustawionej przez niego wychodziło aby 13 a powinno byc conajmniej 15. wkońcu na własny rachunek zbadałem koncentraty firmy i jak sie okazało koncentrat sojowy o zawartośści 40procent białka na kartce a w rzeczywistości 36 inny na krwi zawartość 40 a w laboratorium 37. reklamacje zgłoszona do firmy w krzemieniewie to stwierdzili że jak sie nam ta partia nie podoba to będa wymieniać na taką jak nam przypadnie do gustu. kiedy im powiedziałem że sprawe zgłosze do sądu o oszustwo to powiedzieli że sa normy unijne plus minus 3 procent i tak nie wygramy szkoda czasu. znajomy zbadał koncentrat do kur niosek i powinno byc 36 a wynik 32,44. ma ktoś podobny problem firmą NUTRENA przedewszystkim Krzemieniewo bo tam to wszystko sie rozwija to prosze o odpowiedzi jakieś

hej. mam problem skarmiałem świnie firmą nutrena już pare lat ale od jakiegoś czasu sie popsuli wyniki wbc coraz gorsze żywieniowiec aby brał próbki paszy i szukał w zbożu braku białka bo przy gotowej paszy ustawionej przez niego wychodziło aby 13 a powinno byc conajmniej 15. wkońcu na własny rachunek zbadałem koncentraty firmy i jak sie okazało koncentrat sojowy o zawartośści 40procent białka na kartce a w rzeczywistości 36 inny na krwi zawartość 40 a w laboratorium 37. reklamacje zgłoszona do firmy w krzemieniewie to stwierdzili że jak sie nam ta partia nie podoba to będa wymieniać na taką jak nam przypadnie do gustu. kiedy im powiedziałem że sprawe zgłosze do sądu o oszustwo to powiedzieli że sa normy unijne plus minus 3 procent i tak nie wygramy szkoda czasu. znajomy zbadał koncentrat do kur niosek i powinno byc 36 a wynik 32,44. ma ktoś podobny problem firmą NUTRENA przedewszystkim Krzemieniewo bo tam to wszystko sie rozwija to prosze o odpowiedzi jakieś dodam że zmieniłam firme na premiks plus soja ustawiona pasza przez innego żywieniowca i wyniki sprzedaży wbc o 4procent miesnośc lepsza plus mniejsze zużycie

Edytowany przez moni08, 12 sierpień 2013 - 15:20.

#429 Share Nowy81

Nowy81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 17 październik 2013 - 22:14

jakie koncentraty

teraz stosuje koncentraty neorol
-golden fish
-golden maslan
-energia +
-jasny wt max
zrezygnowalem z nutrany, poniewaz parametry zanizone, niz co podawali w etykiecie, strong byl troche lepszy, onyks wziolem na jesen rzut i wiecej nie zastosuje, jakos te bialko nie bylo tak przyswajalne. kiedys duzo lepsze te koncenttaty byly lepsze z nutreny. przryrosty na tym byly za***iste bo 1178g/doba, ale zrezygnowalem z powodu wysokiego zuzycia paszy ktore wynosilo blisko 2,9 kilo na kilo przyrostu, co jest rekordem w moim gospodarstwie na niekorzysc. rzut wczesniej tylko na samym strongu bylo zuzycie 2,3 na kilogram przyrostu, a wiec roznica zatrwazajaca. zywieniowiec powiedzial mi ze moze byc to spraa bialka w zbozu, ale jak to jezeli poprzedni rzut i kolejny byl na tym samym zbożu. to jest moja opinia, nikomu te nie chce zeby od razu sie zrazal. neorol tez idzie zaraz do badania na bialko itp.

Witam.
Kolego i jak wypadly te koncentraty neorolu?? Nadal je stosujesz?

#430 Share szczepo14

szczepo14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 24 październik 2013 - 17:25

jakie koncentraty ostatni rzut był tylko golden fish i wyszedł nieźle bo przyrost dzienny był na poziomie 1,04kg/dzień, mięsność 58,3%, jeszcze mam z czym do walczenia bo zużycie paszy musze zmniejszyć bo wyszło 2,8kg/kg przyrostu, aktualny rzut robie również na fishu, tylko końcówkę tuczu tz. ostatnie dwa tygo dnie zrobie na energii+. na razie polecem. teraz pasze starterową od 30kg zrobiłem na 17,22% białka, teraz przeszedłem na 17,09% białka, później zmiejsze do 16,8% i być może zostawię tak do końca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 19:17

jakie koncentraty WItam,

Stosuje ktoś koncentraty z firmy Rolpol? Skład koncentratów mają mocny i cena niska jak na taki skład więc ciekawy jestem jak wychodzi to w praktyce a nie w teorii na worku :)

#432 Share dromik

dromik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 195 postów
  • Zainteresowania:zootechnika i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 21 listopad 2013 - 21:08

jakie koncentraty Ja stosuje różne koncentraty począwszy od Sano pregna, matra, piggi, premium forte, premium, sanocid, San bull
troszke LNB głównie tucznik i bufor dla byków

#433 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 21:21

jakie koncentraty No ja obecnie też stosuję Sano ale tylko w tuczu (Protamino Premium Forte) i średnio jestem zadowolony.

#434 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 21 listopad 2013 - 23:29

jakie koncentraty sano juz sie wypalilo konkretni gospodarza przestawili sie na cos lepszego i mocniejszego zwlaszcza dla hybrydow

#435 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 22 listopad 2013 - 07:08

jakie koncentraty Ja obecnie dla loch prosiąt i warchlaków stosuje premiksy Schaumanna. Rewelacja, tylko że soja jest za droga jak dla mnie i muszę szukać tańszej alternatywy. Dlatego jak mówi przedstawiciel Rolpolu, że ich koncentraty są na bazie premiksów z Schaumanna i receptury są układane przez speców z Niemiec to myśle, że warto spróbować jak się sprawdzą

Edytowany przez jarekmalina, 22 listopad 2013 - 07:11.

#436 Share Pandaa

Pandaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 18:50

jakie koncentraty Stosuje ktoś koncentraty firmy Agrifirm lub pasze co sądzicie o tej firmie

#437 Share syberol

syberol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 17:07

jakie koncentraty jarek, jak cenowo wychodzi schaumann?
Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

#438 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 18:30

jakie koncentraty Ja zamówiłem 500kg od nich towarów to wyszło trochę drogo ale jak zamówisz powyżej tony co ceny są niższe. Jeżeli chcesz cenę konkretnych produktów to na PW mogę Ci wysłać co Cię interesuje.

Edytowany przez jarekmalina, 26 listopad 2013 - 18:32.

#439 Share karolci13

karolci13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 22:29

jakie koncentraty Ja używam Agrifirm i jak na razie całkiem nieźle

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share Pandaa

Pandaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 10:03

jakie koncentraty karolci a stosujesz Prolys WT 15-10 Extra ile płacisz za tone u swojego sprzedającego