Skocz do zawartości

Zdjęcie

Liaz ST 180

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 27 październik 2007 - 19:26

Liaz ST 180 Posiada ktoś z was taki ciągnik? Pracował nim? Ich cena jest niska ok 11000zł, duża moc 180KM. Co o nich sądzicie.
Miałem okazje widzieć kilka takich maszyn w pracy. Wyglądają niepozornie ale widziałem jak ciągną bardzo duże maszyny. Niektóre mają z przodu łyżkę załadowczą.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Liaz ST 180 Dzisiaj, 19:33
  •  

#2 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 27 październik 2007 - 19:31

Liaz ST 180 U mojego brata ciotecznego w gospodarce której pracuje chyba coś takiego lub podobnego mają z łyżką taki żółty ciąga pług siedmio skibowy (nazywa się to chyba Ferdoma czy jakoś tak)

#3 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 27 październik 2007 - 19:34

Liaz ST 180 Może potocznie mówią na niego fadroma ale do prawdziwej ładowarki fadroma(miałem okazje nią jeżdzić) nie można nic zaczepiać bo nie ma podnośnika. Więc pewnie to jest właśnie Liaz.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#4 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 13:32

Liaz ST 180 Mój wujaszek takiego miał!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 01 listopad 2007 - 15:09

Liaz ST 180 http://allegro.pl/it...rka_okazja.html

#6 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 19:10

Liaz ST 180 ciekawe czy te które mają łyżkę mają też elementy -ramiona, cięgła etc- to agregowania normalnych maszyn rolniczych
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share K1ROVEZ

K1ROVEZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 22:32

Liaz ST 180 Zamontowanie osprzętu ładowarki w zasadzie wyklucza możliwość zawieszania maszyn z tyłu na TUZ, ze względu na konieczność jego demontażu.
Liaz Fortis (czyli ładowarka) jest generalnie przeznaczony do prac przeładunkowych w rolnictwie (materiały sypkie, silosy z kiszonką, ewentualnie obornik), nie jest to w żadnym wypadku ładowarka budowlana, choć ze względu na niską cenę były one często w Polsce wykorzystywane w budownictwie, ale do prac ziemnych to się on jednak nie nadaje za bardzo.

Natomiast ja widziałem 'patenty' dzięki którym mimo zamontowanej ramy ładowarki można było założyć dolne ramiona i jakoś tam zawieszać maszyny, ale to raczej nadawało się tylko do maszyn typu brony, itp.
good God damn and other such phrases...