Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup CASE MX 120

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tomalok

Tomalok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 18 luty 2012 - 21:24

Zakup CASE MX 120 Koledzy jak dobrze dokonać przeglądu przed zakupem takiego ciągnika ? Na co zwrócić uwagę, objawy ewentualnych usterek itp. Z góry dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup CASE MX 120 Dzisiaj, 08:04
  •  

#2 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 19 luty 2012 - 00:30

Zakup CASE MX 120 No najważniejsze przy moim jak kupowałem to patrzałem na to : Czy napęd się załącza rozłącza , czy blokada mostu tylnego się załącza rozłącza, Czy jest brak wycieków , Czy olej z odmy nie idzie,najlepiej jak do niego przyjedziesz żeby nie był rozgrzany żebyś widział jak zapali, Czy się biegi nie ślizgają bo na wolnych to może ciągnąć a jak weźmiesz wyższy to może być problem, najlepiej jak by ci przyczepę podczepili jakąś dużo i śmigasz z nią na dużym biegu. A jak masz Manometr żeby sprawdzić ciśnienie na pompie powinno być coś koło 200 bar. To jest też ważne a nie że potem będziesz miał z tym problemy

#3 Share Tomalok

Tomalok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 luty 2012 - 09:42

Zakup CASE MX 120 Wielkie dzięki za odp. Z tą blokadą to jak sprawa wygłąda ? Te modele ( chodzi mi o mx ) mają tylko na tylne koło czy powinno się też blokować jednocześnie przednie ? Jeśli chodzi o podnośnik to wszystkie mają jeden siłownik po prawej stronie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 luty 2012 - 10:01

Zakup CASE MX 120 Maja blokade tylniego i przedniego mostu tak samo zwruc uwagae jak przłacza półbiegi rewers bez sprzegła sprawdz czy włacza sie wałek jezeli jest właczany guzikiem bo był tez mechanicznie wajcha oblukaj silnik wiadome a co do skrzyni to zmierz cisnienia na wyjsciach hydraulicznych z tyłu powinien dac okoł 200 tak jak kolega napisał wyzej. A co do siłownika to pierwsze słysze nie spotkałem sie jeszcze zeby jakis miał na zewnatrz siłownik. Sprawdz tez jak działa ehr czy podnosi opuszcza

#5 Share Tomalok

Tomalok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 luty 2012 - 10:43

Zakup CASE MX 120 Czy do blokowania mostów jest tylko jeden klawisz obok włączania napędu czy dwa na przód i tył. Przy podnośniku do tylego TUZ jest jeden siłownik z prawej strony, dletego też pytam czy tak jest w większości modeli czy też mają po dwa silowniki .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 20 luty 2012 - 17:24

Zakup CASE MX 120 Sprawdź ten temat: http://www.agrofoto....__fromsearch__1. Ciągnik nie posiada blokady elektrohydraulicznej przedniego mechanizmu różnicowego, blokada jest typu LSD, bez możliwości wyłączenia. Przycisk działa jedynie na oś tylną ale ma dwie możliwości działania auto i manual. Ciągnik którym mam okazję pracować /MX 120/ ma jeden dodatkowy siłownik zewnętrzny przy prawym ramieniu TUZ
Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Dodaj odpowiedź