Fuciu

Znaleziska

Polecane posty

Fuciu    0

Kto miał ciekawe znaleziska na złomie? I jakie. Ja widziałem na złomie URSUSA c45 Zbytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

witam widzialem zabytek fajny ciagnik jak nowy nawet lakier oryginal,z mini kultywatorem,do dzis sobie pluje w brode,ze nie kupilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

Ja szukałem wsk dla siebie i nigdzie nie było i jade wywiez złąm i patże na złomie leżą 2wsk troche rozwalone dałem za obie 200zł wyremontowałem i git jeżdze nimi do dzis

A kiedyś byłem to leżała mz 150 to też wziołem dałem za nią 300zł dołożyłem 1000zł wyremontowałem i sprzedałem za 2200 koleś chciał bez papierów to ma

I zagadałem z włascicielem złomowiska że motory ma mi odkładać i ja kupuje motory od niego i remontuje i sobie sprzedaje

Kołomnie to nawet nowe koła leżą do ciągnika tacy ludzie debile są nowa opona jestże włoski takie nie pozrywane z karbów były i na złąm wywalili z felgą to stary to wzioł i po 1miesiącu koleś przyjechał i dał za nią 800zł a daliśmy 50zł to sie nazywa interes stare esy też leżą tam ale w to sie nie bawie na motorach zarobiłem ponad 10tyś ale cały czas kupuje sprzedaje wydatki jakieś też mam bo kompa paliwo karta do fona to kasa cały czas w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    110

Nie wiem gdzie wy macie te złomowiska bo u mnie to nawet kawałka blachy nie sprzedają a i tak na nich nic ciekawego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Kolego u nas jest złom co odbiera odpadki z dużego zakładu produkcyjnego. Są tam różności odpadków takie w przedziale długości od. 30 cm do 1 m, profile pręty, blachy w niektórych przypadkach z opisem jaka to stal (ale to głównie dotyczy wałków/"pucyków" od toczenia).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

chcialbym miec taki zlom blisko siebie...u nas za zlom uzytkowy licza x2 lub wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

W mojej okolicy w tamtym roku to jeszcze można było coś kupic bo teraz to 2zł/kg a jak jakaś częśc np zaczep do ciągnika to na sztuki, czasami to chcą dwa razy tyle co nowe bo nie mają pojęcia o cenach. W tamtym roku kolega kupił piec z podajnikiem do trotu z jakiegoś tartaku po 1,5 za kg mało używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

Jak bende teraz na złomowisku to dodam foty to zobaczycie co tam leży sadzarki wszystko ja nawet sam mam sadzarke ze złomowiska za 500zł cała dobra tylko lakier dostała i do dzisiaj bez awari 3 sezon umnie teraz bendzie ale odpukać

Teraz bende kupywać rame od rozrzutnika tandem 7ton bo leży zy nowymi laciami i zrobie sobie na przyczepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

dwa tygodnie temu ze złomu kupiłem całkiem nowe regały metalowe pomalowane . każda półka o nośności 200kg. wziąłem ich 15 sztuk . do warsztatu i spiżarni jak znalazł po 1,7zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

No wszystko na złomowiskach jest umnie to nowe opony z felgami do c-360 leżały ale stary sprzedał za lepsza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszczs    23

Ja widziałem MTZ 50 ( chyba to ten model taki z płuciennym dachem i metalową kabiną ) . Dodam że dojechał na własnych siłach i mniej kopcił niż mój JUMZ :). Chciałem odkupić bo miał też lepsze opony jak mój ale cena po cenie ok 1 zł za kg to było 3500 zł. Wziołem sobie parę części jak np hamulce. Dużo innych użytkowych rzeczy zakupiłem i na złomach można znaleźć wszystko. Ostatnio też tam były dwa spychacze jeden DET a drugi nie wiem - jakiś z dwucylindrowym silnikiem ruski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

ja złomie widziałem pół koparki białoruś z tylnym osprzętem i tylną połówkę c330. silniki es. wózki widłowe. raz nawet była polska prasa kostka. i jakiś stary kombajn zbożowy claas europa .i wiele różnych ciekawych rzeczy dużo by wymieniać co ludzie wyrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ja na złomie widziałem pług 2-skibowy w eleganckim stanie i prawie całego Neptuna. Snopowiązałki i maszyny do młucenia to standard.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

ja jak byłem sprzedać aluminium do skupu to odkupiłem od goscia alusy do 206 po cenie aluminium :D musiał bym dać z 1000 zł za 4 a dałem ok 200zł za 4 sztuki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lopol92    1

ja nie będe się chwalił ile to na złomie ciekawych rzeczy widziałem....

ostatnio jestem częstym klientem złomu na ul. gazowej we wrocławiu polecam bo można naprawde ciekawe rzeczy znaleść za dobry pieniądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael1985    0

Ja wczoraj ze złomowiska przywiozłem kombajn do marchwi em 11. Ktoś wywiózł na złom bo noże mu się

zastały ale cała reszta chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj