Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znaleziska

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Fuciu

Fuciu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, gospodarstwo, samochody, motory

Napisany 18 luty 2012 - 20:56

Znaleziska Kto miał ciekawe znaleziska na złomie? I jakie. Ja widziałem na złomie URSUSA c45 Zbytek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znaleziska Dzisiaj, 04:15
  •  

#2 Share lotnik

lotnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:pilka nozna ,starocie

Napisany 18 luty 2012 - 21:01

Znaleziska witam widzialem zabytek fajny ciagnik jak nowy nawet lakier oryginal,z mini kultywatorem,do dzis sobie pluje w brode,ze nie kupilem...

#3 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 18 luty 2012 - 21:13

Znaleziska Ja szukałem wsk dla siebie i nigdzie nie było i jade wywiez złąm i patże na złomie leżą 2wsk troche rozwalone dałem za obie 200zł wyremontowałem i git jeżdze nimi do dzis
A kiedyś byłem to leżała mz 150 to też wziołem dałem za nią 300zł dołożyłem 1000zł wyremontowałem i sprzedałem za 2200 koleś chciał bez papierów to ma
I zagadałem z włascicielem złomowiska że motory ma mi odkładać i ja kupuje motory od niego i remontuje i sobie sprzedaje
Kołomnie to nawet nowe koła leżą do ciągnika tacy ludzie debile są nowa opona jestże włoski takie nie pozrywane z karbów były i na złąm wywalili z felgą to stary to wzioł i po 1miesiącu koleś przyjechał i dał za nią 800zł a daliśmy 50zł to sie nazywa interes stare esy też leżą tam ale w to sie nie bawie na motorach zarobiłem ponad 10tyś ale cały czas kupuje sprzedaje wydatki jakieś też mam bo kompa paliwo karta do fona to kasa cały czas w ruchu

#4 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 18 luty 2012 - 21:13

Znaleziska jesli ze zlomu to kilka lat temu nowy kompletny aparat wiazacy od k442 niemieckiej.
Zetor Team.

#5 Share leonardo111

leonardo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 18 luty 2012 - 22:18

Znaleziska Nie wiem gdzie wy macie te złomowiska bo u mnie to nawet kawałka blachy nie sprzedają a i tak na nich nic ciekawego nie ma

#6 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 18 luty 2012 - 23:27

Znaleziska Kolego u nas jest złom co odbiera odpadki z dużego zakładu produkcyjnego. Są tam różności odpadków takie w przedziale długości od. 30 cm do 1 m, profile pręty, blachy w niektórych przypadkach z opisem jaka to stal (ale to głównie dotyczy wałków/"pucyków" od toczenia).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7 Share lotnik

lotnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:pilka nozna ,starocie

Napisany 19 luty 2012 - 13:18

Znaleziska chcialbym miec taki zlom blisko siebie...u nas za zlom uzytkowy licza x2 lub wiecej

#8 Share argoz

argoz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 19 luty 2012 - 17:15

Znaleziska W mojej okolicy w tamtym roku to jeszcze można było coś kupic bo teraz to 2zł/kg a jak jakaś częśc np zaczep do ciągnika to na sztuki, czasami to chcą dwa razy tyle co nowe bo nie mają pojęcia o cenach. W tamtym roku kolega kupił piec z podajnikiem do trotu z jakiegoś tartaku po 1,5 za kg mało używany.

#9 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 20 luty 2012 - 16:31

Znaleziska Jak bende teraz na złomowisku to dodam foty to zobaczycie co tam leży sadzarki wszystko ja nawet sam mam sadzarke ze złomowiska za 500zł cała dobra tylko lakier dostała i do dzisiaj bez awari 3 sezon umnie teraz bendzie ale odpukać
Teraz bende kupywać rame od rozrzutnika tandem 7ton bo leży zy nowymi laciami i zrobie sobie na przyczepe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 21 luty 2012 - 09:49

Znaleziska dwa tygodnie temu ze złomu kupiłem całkiem nowe regały metalowe pomalowane . każda półka o nośności 200kg. wziąłem ich 15 sztuk . do warsztatu i spiżarni jak znalazł po 1,7zł za kg.

#11 Share krzysiu15

krzysiu15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 21 luty 2012 - 19:05

Znaleziska No wszystko na złomowiskach jest umnie to nowe opony z felgami do c-360 leżały ale stary sprzedał za lepsza kase

#12 Share Mariuszczs

Mariuszczs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 26 luty 2012 - 16:30

Znaleziska Ja widziałem MTZ 50 ( chyba to ten model taki z płuciennym dachem i metalową kabiną ) . Dodam że dojechał na własnych siłach i mniej kopcił niż mój JUMZ :). Chciałem odkupić bo miał też lepsze opony jak mój ale cena po cenie ok 1 zł za kg to było 3500 zł. Wziołem sobie parę części jak np hamulce. Dużo innych użytkowych rzeczy zakupiłem i na złomach można znaleźć wszystko. Ostatnio też tam były dwa spychacze jeden DET a drugi nie wiem - jakiś z dwucylindrowym silnikiem ruski.

#13 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 27 luty 2012 - 16:41

Znaleziska ja złomie widziałem pół koparki białoruś z tylnym osprzętem i tylną połówkę c330. silniki es. wózki widłowe. raz nawet była polska prasa kostka. i jakiś stary kombajn zbożowy claas europa .i wiele różnych ciekawych rzeczy dużo by wymieniać co ludzie wyrzucają.

#14 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 27 luty 2012 - 17:30

Znaleziska Ja na złomie widziałem pług 2-skibowy w eleganckim stanie i prawie całego Neptuna. Snopowiązałki i maszyny do młucenia to standard.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#15 Share mrcase85

mrcase85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 27 luty 2012 - 20:47

Znaleziska ja jak byłem sprzedać aluminium do skupu to odkupiłem od goscia alusy do 206 po cenie aluminium :D musiał bym dać z 1000 zł za 4 a dałem ok 200zł za 4 sztuki :D :D :D

#16 Share lopol92

lopol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja. rolnictwo, mech. rolnictwa i kobitki

Napisany 27 luty 2012 - 22:12

Znaleziska ja nie będe się chwalił ile to na złomie ciekawych rzeczy widziałem....
ostatnio jestem częstym klientem złomu na ul. gazowej we wrocławiu polecam bo można naprawde ciekawe rzeczy znaleść za dobry pieniądz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share michael1985

michael1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 19:20

Znaleziska Ja wczoraj ze złomowiska przywiozłem kombajn do marchwi em 11. Ktoś wywiózł na złom bo noże mu się
zastały ale cała reszta chodzi

Dodaj odpowiedź