Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika w C-330

38 odpowiedzi na ten temat

#1 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 27 październik 2007 - 19:20

Hydraulika w C-330 wiem że moja wypowiedź dla niektórych może brzmieć z deka śmiesznie, i w sumie zastanawiałem się czy w ogóle zacząć nowy topic.

Do wytłumaczenia mojego pytania chce uzyć fotki z galerii. Mam nadzieje że nikt się z tego powodu nie obrazi. http://www.agrofoto....t...i&img=23543

Otóż jakiś czas temu kupiłem 30 z nie kompletną instalacja hydrauliczną. W miejscach gdzie są podłączone na tym zdjęciu węże hydrauliczne i czerwona rurka są u mnie zaślepki.

Nie mam instrukcji, więc nie mam innej metody niż zapytać :
- ile wyjść hydrauliki zew jest w 30 z kompletną instalacją hydrauliczną (z rozdzielaczem na błotniku). ( z tego co słyszałem to 3 ale nie wiem na pewno)
- czy czerwona rurka to jest jedno z nich??
- czy da się bez rozdzielacza (tego na błotniku) w jakiś inny sposób podłączyć wąż hydrauliczny od wywrotki?? jeśli tak jak steruje się wtedy wywrotem??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika w C-330 Dzisiaj, 03:30
  •  

#2 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 27 październik 2007 - 19:40

Hydraulika w C-330 tak ta czerwona rurka to wyjście hydrauliki a steruje sie rączką od podnośnika w położeniu środkowym w bok :P
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#3 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 27 październik 2007 - 19:42

Hydraulika w C-330 Z rozdzielaczem na błotniku jest trzy albo pięć wyjść ( ale przyznam że rozdzielacz dwusekcyjny na błotniku widziałem tylko w instrukcji obsługi ). Ten czerwony to jest własnie na siłownik jednostronnego działania np. wywrotka ( wywrot wtedy działa jak rączkę podnośnika dasz w środkowe wycięcie ), druga rurka ( na rysunku przewód z zielonym ) idzie do rozdzielacza na błotniku i widzę też przewód powrotny elastyczny czarny
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#4 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 27 październik 2007 - 19:51

Hydraulika w C-330 dzięki wielkie za pomoc.
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie sterowania tym wyjściem hydrauliki które już jest. Czy jest opcja że jak np podniosę przyczepę to zostanie ona zablokowana w pozycji poniesionej?? (czy po puszczeniu rączki od razu opadnie??)
ile może kosztowac ten rozdzielacz??

#5 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 27 październik 2007 - 20:18

Hydraulika w C-330 przyczepa zostanie w pozycji podniesionej. opadnie dopiero wtedy gdy rączke przesuniesz w pozycje opuszczania podnośnika. :P
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 październik 2007 - 12:38

Hydraulika w C-330 ja mam zamiast tej rurki na przyczepę podpiętego tam tura.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 28 październik 2007 - 17:44

Hydraulika w C-330 ja też chce pokombinować z takim rozdzielaczem pod kątem tura. Chodzi mi o podłączenie drugiej sekcji

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 październik 2007 - 17:50

Hydraulika w C-330 drugą sekcje na tura to musisz pociągnąć z błotnika lub założyć rozdzielacz 2 sekcyjny do tura.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#9 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 30 październik 2007 - 14:08

Hydraulika w C-330

drugą sekcje na tura to musisz pociągnąć z błotnika lub założyć rozdzielacz 2 sekcyjny do tura.

można ale przedtem sprawdzić filtr oleju oraz stan oleju w skrzyni biegów aby nie brakło

#10 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 31 październik 2007 - 21:17

Hydraulika w C-330 Ja w ciapku mam tylko dwa wyjścia hydrauliczne jak to jest? W karzdym było po 3 czy nie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 31 październik 2007 - 22:36

Hydraulika w C-330

Ja w ciapku mam tylko dwa wyjścia hydrauliczne jak to jest? W karzdym było po 3 czy nie?

Ja nie mam żadnego. Chyba bylo tak, że sprzedawano wersje bez hydrauliki zewnętrznej.

#12 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 02 listopad 2007 - 12:23

Hydraulika w C-330 każdy C-330 miał jakieś wyjście na hydraulikę, choćby jedno. Jeśli na dźwigni podnośnika masz środkowe wcięcie to i wyjście jest, najwyżej jest zaślepione.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#13 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 03 listopad 2007 - 21:32

Hydraulika w C-330

każdy C-330 miał jakieś wyjście na hydraulikę, choćby jedno. Jeśli na dźwigni podnośnika masz środkowe wcięcie to i wyjście jest, najwyżej jest zaślepione.

Mozliwe, bo w instrukcji nic nie jest podane o wersjach bez hydrauliki. Nie wiem czemu ojciec nie brał z rozdzielaczem ( choćby jednosekcyjnym ).

#14 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 03 listopad 2007 - 21:43

Hydraulika w C-330

wiem że moja wypowiedź dla niektórych może brzmieć z deka śmiesznie, i w sumie zastanawiałem się czy w ogóle zacząć nowy topic.

Do wytłumaczenia mojego pytania chce uzyć fotki z galerii. Mam nadzieje że nikt się z tego powodu nie obrazi. http://www.agrofoto....t...i&img=23543

Otóż jakiś czas temu kupiłem 30 z nie kompletną instalacja hydrauliczną. W miejscach gdzie są podłączone na tym zdjęciu węże hydrauliczne i czerwona rurka są u mnie zaślepki.

milo mi ze ktos wykorzystal moja fotke :D

to, tak czerwona rurka idzie na wywrot przyczepy, a weze wyjscie i powrot zaadaptowane zostaly to rozdzielacza 3-sekcyjnego do tura, jedna sekcja podnosi sie tura, druga steruje sie wychyleniem lychy/widel, a trzecia(narazie zaslepiona) steruje sie krokodylem :) takrze wywrot przyczepy i sterowanie turem nie koliduja ze soba :)

Honda - The Power of Dreams :)

#15 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 09:09

Hydraulika w C-330

Nie wiem czemu ojciec nie brał z rozdzielaczem ( choćby jednosekcyjnym ).

Kiedyś ludzie nie zwracali uwagi na takie duperele, tym bardziej że człowiek szczęśliwy że dostał przydział brał co akurat było w składnicy, bo mógł nie dostać nic.

#16 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 09:38

Hydraulika w C-330 dokładnie. Zresztą i tak przeważnie nie miał co podpiąć pod to hydraulikę bo ciężko było o przyczepę (zwłaszcza wywrotkę).

bullet_black.png

#17 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 12:30

Hydraulika w C-330 Też prawda. Mam zamiar zapiąc tura pod C-330.Ile może kosztować rozdzielacz na błotnik ??

#18 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 12:32

Hydraulika w C-330

Też prawda. Mam zamiar zapiąc tura pod C-330.Ile może kosztować rozdzielacz na błotnik ??

Ja mam rozdzielacz od bizona dalem za niego 300PLN

Honda - The Power of Dreams :)

#19 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 13:18

Hydraulika w C-330 Ja mam ciapka 76 rocznik mam 2 wyjścia hydrauliki ale nie mam rozdzielacza kiedyś był podobno . Tylko nie wiem gdzie coś dziadek gadał mi o jakiejś rzeczy coś a'la rozdzielacz pod podłogą z prawej strony może to od hamólców? Ale nie wiem co to dokładnie było .

Ja też w miejscu czerwonego węża mam zaślepke.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 19 grudzień 2007 - 00:52

Hydraulika w C-330 a da się w c330 wzmocnic jakos podnosnik żeby więcej podniusł???