Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere W 540 [połączone]

140 odpowiedzi na ten temat

#81 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 09:40

A JD fajny, jedyny kombajn bez AdBlue :)

Do końca przyszłego roku tylko ale póki co to nie ma... ;) Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere W 540 [połączone] Dzisiaj, 10:20
  •  

#82 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 12 marzec 2012 - 10:05

John Deere W 540 [połączone] Mylisz się, John Deere zastosował w swoich maszynach filtry cząstek stałych, przez co silnik spełnia wymogi emisji spalin Stage III B. bez dodawania ulepszaczy tzw. AdBlue.

#83 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 14:10

John Deere W 540 [połączone] Jestem ciekawy jak to się bedzie spisywać. W pewnym artykule w gazecie Pan Profesor zapytany co jest lepsze DPF czy SCR to odpowiedział tak: Ze jest to tak jak by zapytać dziecko czy bardziej kocha Tatuśa czy Mamusie. Podobno w 2015 normy będą jeszcze bardziej podkręcone i wtedy JD dołoży AD Blue a reszta pozakłada DPF-y. i to już będzie cyrk :D
Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

#84 Share CONDOR

CONDOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 16:04

John Deere W 540 [połączone] Dokładnie. Przy jeszcze bardziej rygorystycznych normach emisji spalnin napewno np. JD i NH połączą systemy EGR z SCR.
JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

#85 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2012 - 16:07

Ja gdybym miał wybierać to MF/Fendt :rolleyes: tylko teraz drogo wychodzą <_<
Ten heder (Power Flow) to dla mnie genialne rozwiązanie :D I ogólnie jest to prosty kombajn, a i przekonują mnie doświadczenia moich sąsiadów (H. Stokłosa i jego spółki-córki). Oni mówią, że jedyną wadą to był układ paliwowy-jak wtrysk lał to potrafił podobno w tłoku dziurę wypalić :o ale oni teraz też biorą Lexy, ale chłopaki byli na szkoleniu i mówili że bardzo skomplikowany, że nawet olej musi być oryginalny Claasa bo otwór wlewu jest jakoś specjalnie skonstruowany pod ich bańki :lol:
A JD fajny, jedyny kombajn bez AdBlue :)

Power Flow rewelacja ?? Zastanawiałeś się co się stanie gdy przypadkiem nabierzesz ziemi trochę ? Co się w tedy dzieje z gumami?? Nie... ?? Zapytaj dilera :) a najlepiej uzytkownika takiego hedera...diler Ci nic nie powie..

Stokłosa w tym roku wymienił MFy na 14 Lexionów...

#86 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2012 - 16:09

John Deere W 540 [połączone] A ciekawe jak by taki kamyk by zebrał pewnie od razu po gumie.

#87 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 17:51

John Deere W 540 [połączone] Ja miałem do czynienia z takim hederem tylko raz w Fendzie na pokazach kosił rzepak więc jechał wysoko i było ok bardzo ładnie to się sprawowało . Nie widze tego jak by się tam kamień albo ziemia dostała mogło by być nie ciekawie .

#88 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 20:11

Mylisz się, John Deere zastosował w swoich maszynach filtry cząstek stałych, przez co silnik spełnia wymogi emisji spalin Stage III B. bez dodawania ulepszaczy tzw. AdBlue.

Norma finalna Stage IV od roku 2014... Zapraszam na poniższy link...

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/john-deere-gotow-na-tier-4,34917.html

Nadal się mylę kolego...? Pozdrawiam

#89 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 09:20

John Deere W 540 [połączone] To mówicie że ten cały Power Flow może okazać się klapą po zakupie??? :huh:
Heniek bierza 15 Lexionów i ktoś od was z Podlasia 13 ;)
A z tym Ad Blue to w moim przypadku to jest problem taki że ja nie mam żadnego ciągnika z tym, nie zamierzam kupować narazie i teraz specjalnie do klamota bym musiał kupować.
Z tym kombajnem pomyślimy po żniwach, a żniwa 2012 będą hardkorowe, 250 ha trzema Bizonkami :lol:

#90 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 11:54

John Deere W 540 [połączone] Jasiupila jak będzie pogoda to jeszce na usługi wyskoczysz tymi bizonami :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 12:18

John Deere W 540 [połączone] Jak wszystko idzie to w 10 godzin 25-30 ha możemy położyć :P Plus z tych 3 kombajnów jest taki, że jak 1 się popsuje są jeszcze 2 :lol:

#92 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 21:11

John Deere W 540 [połączone] Dokładnie tak jak mówisz Ja też mialem Kiedyś 2 Claasy i zawsze pole ubywało :) Też się zastanawaiłem czy nie lepiej zamiast jedenego nowego nie kupić 2 starszych

#93 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 14 marzec 2012 - 21:14

John Deere W 540 [połączone] uwierz Kolego, lepiej nowego, nie zawodnego i zielonego w miarę niedrogiego B)

#94 Share forterra11441

forterra11441

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 21:24

John Deere W 540 [połączone] Też sądzę, że lepiej jednego nowego, niż dwa stare, po pierwsze jeden będzie tańszy w utrzymaniu niż dwa, a po drugie to z używanymi jak z loterią, nigdy nie wiadomo co się trafi, a w nowym masz pewność, że nic się nie powinno psuć. Tak, wiem, nowe też się trafiają wadliwe.

#95 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 21:49

John Deere W 540 [połączone] Ja już nie mam nad czym rozkminiac pozostaje mi tylko grzecznie czekać do czerwca :D Muszę jeszcze wybrać przystawkę do rzepaku i wózek transportowy najlepej 4 lub 3 kołowy na dyszlu

#96 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 marzec 2012 - 21:51

John Deere W 540 [połączone] Właśnie jestem ciekawy czy ten 3 kołowy nie jest wywrotny co na ten temat powiecie??

#97 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 21:55

John Deere W 540 [połączone] myślę że nie, dużo bardziej zwrotniejszy się staje, ale to nie świadczy o "wywrotności" ^^

#98 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 22:16

John Deere W 540 [połączone] Deer20 nie o zwrotnośc tu chodzi lepiej się go zaczepia do kombajnu, tyle heder też lepeij się zakłada bo oś nie jest na środku hedera tam gdzie podczepaisz tylko z tyłu. Jeśli chodzi o wywrotnoś to myślę tak- zwykły wózek na 2 kołach opiera się na zaczepie który nie trzyma na boki a 3 kołowy opiera się na kole, tyle że oś ma bardziej z tyłu co mogło by powodować jego nie stabilność tylko wydaje mi się że 3 kolowe mąja szersza oś

#99 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 10:25

John Deere W 540 [połączone] Tak jak mówisz, ten 3 lub 4 kołowy wózek jest dobry, tak jak kiedyś Fortschmitty miały ;) Tylko najlepiej jakiś sprawdzony, bo znajomy miał do CSX 7050 od jakiegoś Tucholskiego czy coś w tym stylu, to mu lampy w drodze do domu od dealera odpadły, bo miał na tych rurkach jak Bizon a do zaczepu nawet sprężyny mu nie dali, a zaczep ciężki jak cholera <_< Jedyne co fajne to miał właśnie na 3 kołach i bynajmniej nigdy gardzielą w koło nie uderzył :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2012 - 13:40

John Deere W 540 [połączone] Jakie radio CB polecicie do tego typu kombajnu gdzie antenę zamontować i jaką anteną kupić??

Dodaj odpowiedź