Zaloguj się, aby obserwować  
Bomba41

+/- 80KM, 4x4, używany, 30-40 tyś

Polecane posty

pawel885    2279

Ursus i Zetor mają jeszcze tą wadę że mimo np 80 koni pod maską po przesiadce z zachodniego ciągnika 80-konnego tych koni po prostu nie czuć :blink: druga sprawa podnośnik - mam renówkę z lat 80-tych 55km i ma większy udźwig od zetora 7745 czy ursusa c385 a 68konny model to już dopiero ursus 12-stka ma podobny.... Każdy chwali swoje, ale zauważcie że każdy właściciel zachodniego ciągnika tłukł wcześniej latami ursusa czy zetora i nie znam nikogo kto by zaczynał przygodę z rolnictwem od razu od fendta czy MF-a. A kto ma zetora to skąd może znać awaryjność czy spalanie np Renówki jak nigdy jej nie miał... I czyja ocena jest wiarygodna?

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja zaczynałem od Fendta 108S :) fakt jakiś tam minimalny dostęp do 30 miałem ale to sporadycznie raz na rok/dwa lata od szwagra pożyczałem żeby np turem gruz załadować.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Mf 690 lepszego prostszego i wygodniejszego za 30tys sie nie kupi, masa części pasuje od ursusów 45xx-53xx dostęp w byle sklepie i ceny jak to z ursusa.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Massey bądź taka renówka - http://otomoto.pl/re...ny-A362611.html lub 751 bez turba, lepsza skrzynia 3x4 biegi plus rewers no i dużo mocniejszy podnośnik. Ta z linku może i odnawiana wizualnie ale środek widać że nie ruszany - w takim stanie tapicerki nigdy nie widziałem a kilka podobnych oglądałem to jedynie strzępy zostały... http://otomoto.pl/ca...xl-A360788.html również proste i ekonomiczne ciągniki.

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Jakis czas temu wymieniłem olej W skrzyni biegów w swoim 3060 wraz z filtrtem i po wymianie zaczął sie problem,mianowicie jak traktor się nagrzeje czyli mniej więcej po 15 minutach, pojawia się wycie/hałas z okolic pokrywy pompy oleju. Filtr oleju to jakiś zamiennik od samochodu ciężarowego i jest 2x większy niż orginał,ale wcześniej był założony taki sam i było ok. Wcześniej był zalany olejem Agrol ale poczytałem trochę i kupiłem Shell Spirax S4 TXM. Podnośnik i cała hydraulika działa normalnie.
      Czy ktośmiał podobny problem?
      Od czego można by zacząć sprawdzac?
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Mam możliwość kupna opon r34 18.4 50% bieżnika. Mam ciągnik MF 3060 z przednim napędem i z przodu mam nowe opony 13.6 r24 a  z tyłu są 16.9 r34. 
      Czy opony 18.4 będą zgrywały się z przednim napędem?
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj