klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

tomi382    99

Tur HUMPOLEC ( zawory elektrohydrauliczne). Hydrauliczne poziomowanie. Dwa big bagi z nawozem spokojnie podnoszę na maksymalną wysokość. Śmiga przy zetorze 5748 :P same zalety poza tym, że nie ma możliwości podłączenia chwytaka do balotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Ja mam Track Lifta 100 na Zetorze 5340 i trola


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam cyklop Polmot warfama i tury obydwa biedaszki małe jeden to tur 4 i drugi to tur 6


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

trol 350

unhz 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetormen    7

Chciałbym kupić ładowacz czołowy trac lift 100

Piszcie jak sie sprawuje i czy warto go kupić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek88    0

czesc, przystawiam sie do kupna ladowacza(trol) do obornika. Obora ma wymiary 32 m i slupy sa około co 6 m. Jaki polecacie ładowacz, zeby byl wytrzymaly, sprawdzona hydraulika no i cenowo odpowiedni, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morpheus    0

Sory, ze troche nie na temat ale nie bedę zakłądał nowego tematu. Jeśli kupię nowy ładowacz 'cyklop' to muszę jakoś docierać w nim pompę???

 

A co do posiadania łądowaczy to mój sąsiad ma cyklopa, to czasami nim ładujemy. Ogólnie stary złom zardzewiały i pognity i jak sie nagrzeje olej to troche ciężko z obrotem ma, ale zawsze to szybciej niż widłąmi :o. A na marginesie to ten cyklop ładuje nieraz w 4 gosp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek7    0

Obecnie mamy Faucheux F2, wcześniej był UNHZ 500, a jeszcze wcześniej stacjonarny - samoróbka :o


...być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABC    30

My mamy na Zetorze 7745 tura z mrągowa też a to się złamał przy mocowaniu od ciągnika , tulejki się szybko wycierają , linka od dżojstika się urwała w tym roku , tydzień czasu postoju . Na początku to pompy w ciągniku siadały to osobną na WOM zrobiliśmy żeby napędzała tura teraz jest dobrze cóż jak tur już się nadźwigał i to ma co nadal . Najgorszy to obornik z obory wolnostanowiskowej na głębokiej ściółce i jeszcze po zimie to masakra , później baloty sianokiszonka to poleci ze słomą jest trochę roboty .Myślimy nad ładowarką teleskopową bo nie ma wyjścia coś trzeba nowego kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

ja mam zestaw: Valtrę N111 i ładowacz Valtra V65


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Ja posiadam ładowacz TUR-4 na ciągniku lamborghini lampo 70 do tego łyżka 1,5 m, krokodyl 1,4 m, paleciak. Swoje już przerobił (ponad 3000 mtg) i wszystkie tulejki już dawno kwalifikują się do naprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześc ja posiadam ładowacz stacjonarny taki na linke chybacz :D innym nie da rady bo turem się nie wjedzie a cyklop da rade tylko połowe wybrac bo z trzech stron są budynki a obora jest szeroka i głęboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tur na ciapku. W planach dorobienie krokodyla. Mam zwiększony udźwig,.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

"Pewnie nie masz systemu smarowania (smarowników) na turze... "

 

Niestety, ale mam... I dobrze wiem, że po części to moja wina, ale sąsiad ma ładowacz z mrągowa i go smaruje i juz ma ok 800 mtg i też tulejki kwalifikują się do wymiany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Ja mam Tura Pronar ŁC-1650 na ciągniku Pronar1025a i cyklopa z kturym śmiga t25a

 

 

A jak ci się sprawuje ten ładowacz i jak oceniasz ogólnie jego jakość(wykonanie, praca itp.)


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Potrzebuję wjechać cyklopem na łaki torfowe i potrzebuje dorobić bliźniaki, czy ktoś takie coś robił? Albo mi podpowie 
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ładowarke kramer stary złom można wopwiedzieć niby stan dobry ale jednak nie model to jak piosze to 311 S wersja bardzo żadka spotykana bo jak sie patrzy na olx to wiecej jerst 312 albo 512 . Problem tkwi w jeździe a mioanowicie niemy sobie tak wymyślili jaze ma tylko dwa biegi 1 i 2 szybszy i wolniejszy a żeby cofnać do tyłu i z powroterm jechac do przody to trzeba sprzegłóo wciskac nma max aż sie usłyszy taki przeskok jakby i wtedy jedzie do tyłu lub do przodu i tutaj jest problem wciskam jak głupi to sprzeło i nie chce przeskoczyc jak wejdzie do tyłu ot ciagle do tyłu jadse a do przodu nie chce wejsć fikam jak głupi tąś nogą i nic makabra..... nieo mam pojecia co to jest za dziadostwo ale mam tak od wielu lat ... najlepsze był oto że tylkp do tyłu zawsze ładnie wchodziło a do przodu byl problem a teraz to nawet do tyłu czasem nie chce wejść..... prosze o jakąś pomoc miałktoś taki problem w takiej maszynie?
    • Przez Johhny
      Witam mam problem z ładowaczem t 214(cyklop) problem polega na tym  że tylko funkcja od podnoszenia i opuszczania stopek działa a pozostałe funkcje wogule nie działają brak reakcji na pozostałe funkcje w cyklopie po za tym przy włączeniu cyklopa ciągnik ma bardzo ciężko tak jak by coś go dusiło czy hamowało ustępuje to dopiero jak wcisnę wajchę od podnoszenia i opuszczania stopek co może być przyczyną własnie nie działania pozostałych funkcji w cyklopie bo jak mówiłem już działa jedynie funkcja od podnoszenia stopek a poza tym nic więcej 
      Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc
    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj