lukash1986

modem Fendt

Polecane posty

lukash1986    0

Witam,

Drodzy forumowicze mam problem, kolega ma chyba uszkodzony (zimny lut) w Fendzie 309 (1995) i chciałby przełożyć modem z mojej 311 (też 1995) pytanie mam nastepujące czy takie przełożenie modemów jest bezpieczne i czy mój dobry modem może ulec uszkodzeniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Modem to jest do internety który moduł wy chcecie przekładac od EHRu? jak uszkodzenie jest na wiązkach to owszem moze uszkodzić twój , a jak tylko w samym module to nie powinno chyba zę jest uszkodzony jeszcze któryś zczujników , np robi zwarcie


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash1986    0

sorry moduł :) główny moduł sterujacy nie działa konkretnie w 309 nie działa rewers przód tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiex    1

Raczej tego nie rób. Nic to nie da, Twój e-box i tak w pełni nie zadziała w innym ciągniku. Jest on w trakcie montażu programowany pod konkretny ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

To, ze rewers nie chodzi to pewnie wina czegoś innego... Jakie błędy wyskakują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

jak byś podał z jakiego roku jest ten fendt na pewno było by łatwiej...

zapytam czy po za rewersem wszystko działa?? np. WOM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Sterowniki, czy jak ty to nazywasz modem, moduł..itd. psuja sie najczesciej jako ostatnie. To znaczy ze wymiana jego nastepuje tylko po wykluczeniu innych usterek. Natomaist co do zamiany to mozesz to zrobic, pod wzgeldem ze drugi ciagnik posiada dokladnie te same parametry. Ale jak juz pisalem na poczatku, najpierw musisz dokonac pomiarow i wykluczyc wszystkie inne mozliwosci.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj