Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share melus11

melus11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 15 luty 2012 - 18:16

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Witam wszystkich.
Stałem sie posiadacze mf3060 ale niestety z małym problemem. Podnośnik wogole nie reaguje. Czytałem wasze wszystkie wypowiedzi w tej sprawie. Sprawdziłem równiez cewki ktore zostały opisane i stwierdzilem tym sposoboem ze działa podnosnik tzn opuszcza i podnosi po wcisniecuy tych cewek obok koła.
Niestetyu moje EHR wogole nie reaguje. Sprzedajacy gwarantuje ze EHR jest w 100% tylko problem może tkwic w zasialniu. Wiec zwracam sie do was w ktorym miejscu sa głowne kostki do azasilania EHR'u moje podejzenia to mozliwe zaśniedziałe złacze poniewaz traktor stał cały czas na polu (deszczu,śniegu) a przez zima wszytko było w 1000% sprawne.

Bardzo prosze o pomoc

Z góry wielkie dzieki

Pozdrawiam Mateusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Dzisiaj, 16:21
  •  

#2 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • Zainteresowania:mechanika konstruowanie rolnictwo

Napisany 16 luty 2012 - 18:03

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Czy aby napewno ci ten sprzedający kitu nie wcisną że on działa. A sterowanie z błotnika działa?

#3 Share melus11

melus11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 18 luty 2012 - 17:28

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Niestety ale tez niedziała

#4 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 18 luty 2012 - 18:38

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem http://gustlik.2ap.pl/infusions/pro_download_panel/download.php?catid=3 Na tej stronie znajdziesz dział Electronic linkage control a tam wszystko o EHR W części B Voltage checks jest tabelka na których pinach i kiedy ma być zasilanie. W częsci G znajdź rysunek fig.10 a na nin złącze N to jest złącze zasilania modułu . Stronę niżej masz tabelkę z opisem pinów a jeszcze stronę niżej rysunek z opisem kolorów przewodów. Ważny też jest przewód zasilający czerwony podpięty bezpośrednio do + w akumulatorze i masowy . Koło filtra powietrza powinny byc 3 bezpieczniki. zacznij od nich.

#5 Share melus11

melus11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 18 luty 2012 - 18:58

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem koło akumulatora mam tylko 2 bezpieczniki... jest jeden kabel zasilajacy ale z tego co widzialem to on idzie bezposrednio do kabiny a na koncu jest wtyczka z 3 pinami ale 2 tylko sa podpiete. koles twierdził ze to było zasilaniedo sterowania modułu prasy

#6 Share celeron59

celeron59

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 18 luty 2012 - 21:22

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Ja mam tez podobny problem jak kolega opisuje.tez brak zasialnia po zimie przed było wszystko ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Lukash3060

Lukash3060

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja MF BMW

Napisany 18 luty 2012 - 21:26

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Witam :) Miałem to samo co opisujesz . W zeszłą sobotę ładowałem bele masztem i nagle przestał działać podnośnik a tam przy kole działał. Obszukaliśmy całą instalacje i nic. Po przeczytaniu tematu o "mf 3080 i pochodne" postanowiłem poradzić tacie niech sprawdzi przy akumulatorze. Okazało się że tam właśnie była wina i coś było przepalone. W najbliższym czasie napisze dokładnie o co chodziło bo mnie nie było przy tym. Teraz wszystko chodzi jak nowe. Wcześniej też zdarzało się że szarpało a teraz praca jest płynna :)
Sprzedam prasę belującą ! http://olx.pl/oferta...57-ID5L1ip.html

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;)

Dodany obrazek

#8 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 945 postów

Napisany 18 luty 2012 - 22:35

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Te bezpieczniki z przodu koło akumulatora to zdaje się są od komputera a przynajmniej jeden z nich tak mi koleś w serwisie powiedział że jak będą problemy z komputerem to żeby wyjąć i podobno coś pomoże nie wiem dobrze o co chodzi le nie sprawdzałem i wolę tego nie robić

#9 Share rutek22kret

rutek22kret

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 19 luty 2012 - 08:42

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem u mnie nie działał ehr to przyczyną był urwany kabel który idzie bezpośrednio do klemy wydaje mi się że koloru czarnego i wtedy nic nie działało a w drugim przypadku pomogła wymiana bezpiecznika pozdr

#10 Share melus11

melus11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 19 luty 2012 - 11:41

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem sprawdzałem czy jest u mnie ten czarny kabel ale niestety niema. sa dwa co wychodza z "+" ida bezposrednio do bezpieczników przy akumulatorze. bezpieczniki sa ok. ale bedzie ytzeba je lekko przeszlifowac bo sa takims małym osadem pokryte.

#11 Share Tadzik121

Tadzik121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 20:56

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Siema mam pytanie co może być nie tak jeśli w moim mf 3060 gdy przełączę przełącznik góra/duł od podnośnika to te "kontrolki" przy tym przełączniku obie świecą a podnośnik nie podnosi(gdy jadę po wertepach to przygasają a jak stoję to świecą mocno)przyciskami z błotnika też nie podnosi. Wszystko inne działa
Dzisiaj wyjąłem ten czujnik http://iv.pl/images/...85374639978.jpg i gdy go wyjełem i wciskałem to gdy przełącznik byl do góry to kontrolki gasły a gdzy przełącznik do dołu to juz sie świeciły.

@@ Już naprawione wymieniłem panel EHR i wszystko działa

Edytowany przez Tadzik121, 21 marzec 2012 - 13:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 945 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 16:34

Ferguson 3060 problem z podniśnikiem Może zaciął ci się elektrozawór bo wygląda na to że prąd tam jest skoro na kontrolki idzie a nie reaguje