Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piasta przesuwana bębna młócącego

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mlodyZ0

mlodyZ0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, zwierzęta, siłownia

Napisany 14 luty 2012 - 20:54

Piasta przesuwana bębna młócącego Hej we Wrzesniu kupilem Bizona poprzedni wlasciciel wymienil w nim piaste bebna mlucacego, i mowil mi ze po wymianie nowa sie grzala, ale pod koniec sezonu juz nie sprawdzal (co dla mnie jest dziwne) Jak myslicie warto teraz wszystko odkrecac, podajniki itp zeby do tego zajrzec czy sprawdzic w polu. Zastanawiam sie czy nie bede sie z tym za dlugo pierdzielil i strace klijentow na rzecz konkurencji. Co moze byc tego przyczyna za mocna ja scisna czy co... Da sie To jakos zalatwic bez odkrecania tego wszystkiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Piasta przesuwana bębna młócącego Dzisiaj, 17:01
  •  

#2 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 luty 2012 - 22:26

Piasta przesuwana bębna młócącego Jak niechcesz gasić bizona to musowo do poprawy, ale z tego co piszesz o podajnikach do zdejmowania itd. pewnie chodzi o odrzutnik i łożyska oporowe na nim, za mocno skręcone lub jedno odwrotnie zalożone jak nie dwa. W sumie niepamiętam już ale 2 oporowe łożyska tam chyba jest... jest czas to musowo rób bo w żniwa w najlepszym przypadku dzień roboty w plecy.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share michasko

michasko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 17 luty 2013 - 22:37

Piasta przesuwana bębna młócącego Czyli jak powinny być założone te łożyska oporowe? Wymieniam łożyska na odrzutniku i młócarni z prawej strony i nie chce popełnić jakiegoś błędu żeby poźniej w źniwa znów nie rozbierać bo to kupa roboty. A tak apropo młócarnia i odrzutnik stale zatrzymują się w jednym miejscu. Na młócarni zniweluje to odjeciem nakrętek a na odrzutniku?

Edytowany przez michasko, 18 luty 2013 - 15:09.